Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga "trup - mina"


Krzychoo91

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 658
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

NIE JEST PO MEGA BOMBIE ALE NIE POLECAM !

 

 

"BYŁEM WIDZIAŁEM (NIEBIESKIEGO Z NYSY)

 
jak dla mnie nie wart takiej kasy może 20tyś...
dużo mankamentów, słabo spasowane owiewki, porysowany, naklejki podziurawione bardzo dziwnie, jak dla mnie krzywe tarcze z przodu, nie działa STOP, 
Sprzedawca mowil ze nigdy się nie przewrócił, przyjeżdżam na miejsce to jednak się przewrócił ....   mowił że tylko na lewo, moim zdaniem leżał na obu stronach. 
Ktoś zaglądał do sprzęgłą - W CH*** silikonu.... 
co dziwne za osłoną prawego seta (tam gdzie jest ta osłonka pionowa) przyrysowana rama zasłonięte jest to taśmą izolacyjną   
-przyrysowany lewy dekiel
 
z prawej śruba mocująca koło tylne jest przerysowane dość mocno (po glebie) właściciel NIC o tym nie wie :/... WTF?
 

i pewnie wiele innych których na tą chwile nie pamiętam,"

 

http://olx.pl/oferta/suzuki-gsxr-1000-k8-CID5-ID8yjN5.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastaw sie kuba177777 że igły w litrze raczej nie znajdziesz ,będziesz musiał iść na kompromis.A ceny będą mało negocjowalne mimo widocznych minusów i każdy patrzy jak wy..... drugiego.

 

dla tego też nie szukam w K8emkach za 22tyś tylko w tych za 25-26+-, i  chodzi tu o uczciwość, ktoś mowi że motocykl NIE leżał przez telefon a potem na miejscu okazuje się zupełnie co innego... To jest zwykłe OSZUSTWO i szukanie jelenia,  mam ochote postawić takiemu sprzedawcy motocykl na kierownicy i pojechać do domu.... 

 

albo piszemy w ogłoszeniu prawdę albo próbujemy coś ukryć i ostro wydymać 2ego człowieka, 

 

Chciałbym kupić motocykl który jest po prostu zadbany a nie podpicowany taśmą izolacyjną pod sprzedaż 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bowscher - przeciez w prawie kazdym kawasaki grzechoce sprzęgło, stary czy nowy, troche sie chyba czepiasz tego akurat moto, w opisie stoi że stan "dobry" a nie nówka nic nie puka czyli ma oba kółka silnik siodło i rama zeby byla w miare prosta

Stan dobry - jak dla mnie bardzo dobry to salon, dobry to motocykl w ktorym ewentualnie wymienic trzeba by było elementy eksploatacyjne, poza tym łupanie z motory jakby cos chciało z nieo wyskoczyc zaraz, i plamy oleju pod motocyklem ledwo po zapaleniu chyba o niczym dobrym nie swiadcza.

Wiem ze cena nie jest wysoka ale piszę tutaj o tym co widziałem, subiektywne odczucia, podpowiedź dla kogos kto byl by zainteresowany tym egzemplarzem na co zwrocic uwage przy ogledzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze ogłoszenie http://olx.pl/oferta/suzuki-gsx-r-600-k5-gixer-2005-nie-r1-r6-cbr-CID5-ID8OJKx.html#4ff5e79d27

następne ogłoszenie http://olx.pl/oferta/suzuki-gsx-r-600-k5-idealny-stan-oryginal-CID5-ID9y9ln.html

35a6oog.jpg

 

moto sprawdzane i wyszło że : Rama malowana farba sie już łuszczy, bak niesymetrycznie leży względem ramy, felgi obie malowane, dekle malowane następnie znowu odkręcane i lakier się łuszczy na nich, wgniotka na baku, plastiki wszystkie malowane, krzywy caly przód półki, hamulca przedniego praktycznie brak na dźwigni, przebieg na stan nieautentyczny, rozrząd powoli do wymiany, właściciel odpalal go przyjazdem moim i mojego kolegi który chciał go kupić bo jeszcze trochę ciepły był. Generalnie mnie to nie pasuje aha i anglik pognity trochę z dołu. Więcej grzechów na daną chwilę nie pamiętam... Wlaciciel policjant "OPIS Z FORUM GSXR"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo bronić, ale może warto podjechać do chłopaków i sprawdzić? Opis opisem, ale wiem że jak się do nich pojedzie to rozmowa jest inna. Oprócz tego oni jak kupują motocykl to go robią, picują, wymieniają pierdoły itd.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo bronić, ale może warto podjechać do chłopaków i sprawdzić? Opis opisem, ale wiem że jak się do nich pojedzie to rozmowa jest inna. Oprócz tego oni jak kupują motocykl to go robią, picują, wymieniają pierdoły itd.  

no ale jak czytałem ogłoszenie że lakier fabryczny to szczęka opada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: ogłoszenie lipa, ale wiem że w bezpośrednim kontakcie i podczas rozmowy telefonicznej to już trochę inaczej się z nimi negocjuje itd. Więc warto dać jakąś uwagę w unfriendly, moze odpowiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wszystkie wasze opinie tego GSX-Ra i musze stwierdzic ze chyba zaden z was nie byl go ogladac osobiście. Jezdzilem dotychczas Hornetem kupionym wlasnie u nich i złego słowa nie powiem. Co wiecej planuje kupic teraz sporta i bylem wczoraj u nich wraz z mechanikiem (dosyc znanym na podbeskidziu) ogladac kilka motocykli miedzy innymi tego Gixa i napisze to co powiedzial moj mechanik:

Ze w motocyklu po za wymieniona jedna naklejka nie ma sie do czego przyczepic (lakier oryginal)

Czemu naklejka zostala wymieniona sami nie wiedzieli.

Nikogo nie faworyzuje i nie hejtuje ale mam co raz bardziej sceptyczne podejscie do tych wszystkich forum wraz z wszystkimi znawcami i opiniami.

Warto sie czasami zastanowic nad tym co sie pisze oceniajac motocykl ze zdjec albo o nad opiniami osob ktorych nawet sie nie widzialo na oczy nie wiedzac jaka posiadaja wiedze.

PS. Przed przyjazdem dzwonilem z pytaniem czy jak by mi sie ktorys motocykl spodobal to mozna zabrac do serwisu na sprawdzienie - nie ma problemu (na wlasna reke)

PS2. Gdyby mi $ pozwolily to pewnie bym kupil lecz ze wzgledow finansowych zostate przy jakiejs tanszej F4i

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego icon byłem oglądać z dobrym mechanikiem ten motocykl ok 2miesiące temu w Żorach wszystko co zostało napisane jest stanem faktycznym na początek lutego, i tu nie mam zamiaru polemizować bo nie o to chodzi czy ktoś mi uwierzy czy nie.

Zadam Ci pytanie na które nie musiz odpowiadać kto sprzedaje motocykl w tak ''perfekcyjnym stanie'' za można powiedzieć niezłą kase, posaiadając go jakieś pół roku, praktyczni nie śmigając na nim a do tego jest wystawione przeszło 2 miesiące ?

Zaznaczam że stan opisany kilka postów wyżej jest stanem na początek lutego a przez ten czas mogło się dużo zmienić w tym moto. Jeśli osoby zainteresowane mają niedaleko do ww komisu mogą podjechać i zweryfikować słowa moje i kolegi icon.

Pozdrawiam

 

PS nie twierdze żę to jest mega truposz ale twierdze że cena nie jest adekwatna do stanu tego moto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasiu też znam chłopaków. Nikt nie jest doskonały, ale jedno co mogę powiedzieć to są uczciwi. Wiadomo opis jest opisem. Reklama dźwignią handlu, ale to nie jest jakaś firma co sprzedaje motocykle od xxx lat i dbają o renomę. Wiadomo, że sprzęt trzeba obejrzeć itd. zanim wyda się opinię. Może stan tego motocykla kilka miesięcy temu był kiepski,a teraz go porobili i jest ok? Natomiast nie piszesz o faktycznym stanie motocykla, tylko o tym co widziałeś kilka miesięcy temu, więc może dajmy szansę ocenić motocykl w stanie jaki jest teraz i wtedy oceńmy komis, który go sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wszystkie wasze opinie tego GSX-Ra i musze stwierdzic ze chyba zaden z was nie byl go ogladac osobiście. Jezdzilem dotychczas Hornetem kupionym wlasnie u nich i złego słowa nie powiem. Co wiecej planuje kupic teraz sporta i bylem wczoraj u nich wraz z mechanikiem (dosyc znanym na podbeskidziu) ogladac kilka motocykli miedzy innymi tego Gixa i napisze to co powiedzial moj mechanik:

Ze w motocyklu po za wymieniona jedna naklejka nie ma sie do czego przyczepic (lakier oryginal)

Czemu naklejka zostala wymieniona sami nie wiedzieli.

Nikogo nie faworyzuje i nie hejtuje ale mam co raz bardziej sceptyczne podejscie do tych wszystkich forum wraz z wszystkimi znawcami i opiniami.

Warto sie czasami zastanowic nad tym co sie pisze oceniajac motocykl ze zdjec albo o nad opiniami osob ktorych nawet sie nie widzialo na oczy nie wiedzac jaka posiadaja wiedze.

PS. Przed przyjazdem dzwonilem z pytaniem czy jak by mi sie ktorys motocykl spodobal to mozna zabrac do serwisu na sprawdzienie - nie ma problemu (na wlasna reke)

PS2. Gdyby mi $ pozwolily to pewnie bym kupil lecz ze wzgledow finansowych zostate przy jakiejs tanszej F4i

Pozdro!

to co Ty miałeś za mecha do pomocy...ja byłem oglądałem ten motocykl i to totalny chłam nie zaskoczyło Cię to że np pod korkiem wlewu oleju farba się łuszczy jak cholera nie zauważyłeś ze fele malowane całe?...krzywy na półce był na tamten czas z lutego trzymam kierownicę prosto a koło idzie w lewo nie sądzę żeby od lutego to wszystko się poprawiło gdyby cena była 10tyś-11tyś to jeszcze można by się zastanowić ale za 13800 porażka.... i dla jasności nie WIERZĘ że te wszystkie poprawki ktoś zrobił ten GSXR jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Ty miałeś za mecha do pomocy...ja byłem oglądałem ten motocykl i to totalny chłam nie zaskoczyło Cię to że np pod korkiem wlewu oleju farba się łuszczy jak cholera nie zauważyłeś ze fele malowane całe?...krzywy na półce był na tamten czas z lutego trzymam kierownicę prosto a koło idzie w lewo nie sądzę żeby od lutego to wszystko się poprawiło gdyby cena była 10tyś-11tyś to jeszcze można by się zastanowić ale za 13800 porażka.... i dla jasności nie WIERZĘ że te wszystkie poprawki ktoś zrobił ten GSXR jest ok

 

Byłem oglądałem, jechałem jak i mój mechanik i nic niepokojącego nie było. Co do łuszczącej sie farby, tak! Minimalnie ! się ona łuszczy co nie jest niczym nadzwyczajnym, aluminium z pomocą temperatury i innych czynników się utlenia, podobnie miałem w poprzednim moto, co więcej w motocyklu mojego kuzyna (GSXR 1000 K1) farba utlenia się identycznie !! moge nawet porobić zdjęcia.

Sam sprzedawałem moto i wiem jacy "znawcy", "szwagry" i motocykliści z "30-sto letnim stażem" przyjeżdzają... Więc wyhamuj trochę bo śmierdzi mi tu "pewnym paragrafem" stali bywalcy domyślą się co mam na myśli ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki może masz racje ze jego stan sie zmienił tego nie wiem i pisałem ze stan który opisałem to był na luty. Nie opisałem stanu terazniejszego i wyraźnie to zaznaczylem. Co do komisu to sie nie wypowiedzialem bo tam nie byłem więc nie przesądzają z tym ocenianiem komisu. Najlepiej będzie jeśli każdy kto chce to pooglada moto i tyle. Ja wyraziłem swoje zdanie na temat tego moto i jak kazdy mam do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.