Jump to content

ElectroOne

Użytkownicy
 • Content Count

  239
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutralna

About ElectroOne

 • Rank
  Wąchacz spalin
 • Birthday 08/13/1982
 1. Czy admini wzięli w łapę, że na siłę będą brnąć w swojej głupocie?
 2. Czytam to wszystko i trudno jest się doszukać jednej pozytywnej opinii na temat nowego wyglądu i funkcjonowania forum. Ale Admin albo nie widzi albo nie chce tego widzieć. Tamto forum było dużo bardziej przejrzyste i czytelne. Kiedyś wchodziłem na forum kilka, kilkanaście razy dziennie. Teraz jak wejdę raz dziennie to wszystko, bo jest taki shit jakich mało. Zamiast zrobić krok w przód, zostały zrobione 2 w tył. Nie wiem komu ma to służyć? Adminowi czy kilku tysiącom zarejestrowanych użytkowników z których 99,9% będzie za przywróceniem poprzedniego stanu.
 3. Ludzie chyba jaja sobie robicie? Prima Aprilis dopiero jutro.
 4. Weź lepiej ze sobą kogoś kto siedzi w temacie i wyniucha ewentualną padakę od razu żeby nie było tak jak z tą R1 z Łodzi. Nie wiem po co gość napisał o tym, że "Sprzęgło i kosz sprzęgłowy wraz z blokiem silnika również w stanie idealnym."
 5. Motocykl zaraz po odpaleniu fabrycznie ustawiony jest na tryb A. Kwadracik nie jest od razu podświetlony. Dopiero, gdy dłużej przytrzymasz przycisk od zmiany trybu - zostanie podświetlony i wtedy przy pomocy przycisku w dół lub w górę wybierasz tryb A, B lub C, (już będzie się podświetlał) Gdy zgasisz motocykl - automatycznie znów przejdzie do trybu A.zobacz http://www.youtube.com/watch?v=5U5Ty6ltlI0...feature=relatedAha i nie zmieniaj tego podczas jazdy.
 6. ElectroOne

  Siedlce

  Co Ty jakiś nawias do znicza na cmentarzu porównujesz. Bicie piany już było na ten temat jakiś czas temu. Artuditu i battlax mają rację.
 7. zamawiacie? Ja wziąłbym do swojej suzi komplet czarnych krótkich z czerwonym regulatorem
 8. Właśnie dlatego poczekam jeszcze ze 2 tygodnie zanim wyjadę.
 9. Typowy niedzielny kierowca. Wiem, że w Żywcu duży odsetek to barany nie umiejące jeździć.
 10. Chyba RobinV6 z forum ma takowego. Tutaj masz malowania http://www.globalsuzuki.com/motorcycle/his...1000_media.html
 11. Jeszcze jakieś sugestie? http://ratownictwo.opole.pl/index.php?opti...Itemid=99999999 tutaj inne zdjęcia. Widać gdzieś ślady hamowania? Widać tylko ślady szlifa. Nie potrzebuję pracy w fakcie. Mam lepszą fuchę.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.