Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ku przestrodze-filmiki


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.liveleak.com/view?i=584_1374682216

 

http://www.liveleak.com/view?i=9dd_1386440076

 

Jak widać to nie zawsze prędkość... brrrr

 

Bardzo brutalne...dowód na to, że lepiej mieć kas na głowie

 

http://www.liveleak.com/view?i=758_1373314140

 

Swoją drogą ładnie popieprzony portal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swoją drogą ładnie popieprzony portal...

 

Popieprzony? W TV tego nie zobaczysz. Na YouTube też. A jednak otwiera oczy i pokazuje wydarzenia z innej perspektywy. Pamiętam jak z przejęciem oglądałem właśnie na tym portalu wydarzenia z Majdanu.

 

W sumie widziałem na nim jedno tragicznie popieprzone nagranie- murzyna rozjechanego przez walec. Zawsze w kreskówkach taka osoba wkładała kciuk do ust i się nadmuchiwała. Tutaj nie wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ograniczyli to jednak byłaby to ingerencja w wolność słowa a nie temu miał portal służyć. Mnie trudno zgorszyć ale podrzynania gardeł oglądać nie mogę bo po prostu nie mogę, ciężko o większe bestialstwo. Pierwszy raz widziałem to jeszcze na ogrishu na informatyce w podstawówce i niesamowicie to mną pierdolnęło. Pewnie możesz ustawić co chcesz widzieć w wynikach wyszukiwania. 

 

Wracając do wątku, o tragedię nie trudno. Lubię czasem bez kasku kawałeczek przejechać albo w jakimś otwartym, jednak po zobaczeniu video jak gdzieś w azji dwóch anglików się roztrzaskało i ich głowy były jak worki po ziemniakach- praktycznie jeżdżę tylko w pełnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmar...niestety jazda w kasku czy bez zawsze się może skończyć tragicznie. Mało kto widział na żywo wypadki i ofiary, większość pod info z wypadkami hejtuje na potęgę. Puszki obwiniają moto i odwrotnie, gapie na miejscu widzą jakiś kask zadrapany, przewrócony motocykl... potem kilka fotek w necie, info w telewizji...3 dni 99% już nie pamięta...oprócz najbliższych. A prawda jest taka, że takie filmy powinny być pokazywane na kursach... a niektórym to powinno się ekran z filamami takimi  zamontować przed wejściem do garażu... Jeżdzę dużo moto i autem i widzę "kozaków" i na moto i w puszkach... szkoda słów. Zaczął się sezon 20114... zobaczymy jaka będzie liczba końcowa...niestety jak co roku...coraz większa.

Życzę wszystkim tyle powrotów do domu ile wyjazdów. A "kozakom" dedykuje takie filmy i polecam tor w Przeźmierowie pod Poznaniem lub mniejsze w Biłgoraju lub Bydgoszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy bez kasku nawet na krótkich odcinkach typu przejechanie z garażu pod blok, to chyba trzy lata temu w DG był wypadek gdzie gość wyprowadzał motocykl z garażu i kask założył ale na łokieć. Coś poszło nie tak i uderzył w betonową ścianę. Niestety zmarł w szpitalu.  

 Teoria mówi że uderzenie gołą głową w stały element z prędkością 30km/h jest śmiertelne.  Żaden kask, kombik czy jakieś tam super zabezpieczenia nie pomogą jak w kasku, a dokładnie między uszami jest pustka.

 Na szczęście większość z nas dba o bezpieczeństwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.