Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Rudziczka k. Żor


mareksmx

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem wczoraj ok 22 wypadek. Czarno srebrna f2 z kuferkami na zorskich numerach uderzyła w tył busa który sie włączył do ruch. Koleś odbił do rantu i chyba przykosil w znak ciałem. Kolega który go reanimowal gadal ze niby odzyskał przytomność, ale pluł krwią:/ zabrała go karetka. Mam nadzieje ze to nie będzie temat z tych gorszych. Co do prędkości to 10m śladu po zblokowanym tylnym kole czyli niewielka prędkość bo motor praktycznie nie uszkodzony. Wie ktoś może coś wiecej kto to itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 Widziałem tego gościa na chwilę (500m wcześniej) przed tym jak się rozwalił, akurat wtedy wyprzedzał 4 samochody na jednym kole także moja ocena jest taka że zrobił to na własne życzenie. Są motocykliści i są dawcy....  sam sporo jeżdzę na moto, różnie się jeżdzi, czasem bardziej czasem mniej bezpiecznie ale to co widziałem to była duża przesada i głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 Widziałem tego gościa na chwilę (500m wcześniej) przed tym jak się rozwalił, akurat wtedy wyprzedzał 4 samochody na jednym kole także moja ocena jest taka że zrobił to na własne życzenie. Są motocykliści i są dawcy....  sam sporo jeżdzę na moto, różnie się jeżdzi, czasem bardziej czasem mniej bezpiecznie ale to co widziałem to była duża przesada i głupota.

 Cos mi tu smierdzi marna prowokacja...moto niby z kuferkami(co MOZE oznaczac spokojnego kierowce) byla droga hamowania i jeszcze gumowal 4 samochody?facet puknij se w leb a nie pier... takich glupot!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami widzicie, że z tymi wypadkami nie jest tak jak się czasami nam wydaje. Czasami chcielibyśmy żeby było inaczej, aniżeli było w rzeczywistości. Czasami z ocenami warto poczekać do czasu, gdy pozna się więcej szczegółów! Z osądami proponuję wstrzymać się do czasu, gdy poznamy kolejne fakty a nie spekulacje i plotki z drugiej ręki.

Wszelkie prowokacje jedynie sieją niepotrzebny zamęt!

Szkoda jedynie chłopaka, kolejna niepotrzebna tragedia dla niego i jego bliskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cos mi tu smierdzi marna prowokacja...moto niby z kuferkami(co MOZE oznaczac spokojnego kierowce) byla droga hamowania i jeszcze gumowal 4 samochody?facet puknij se w leb a nie pier... takich glupot!

 

Dokładnie tak. Znów się pojawili jednopostowcy co niestworzone rzeczy wypisują o okolicznościach zdarzenia i podają poszkodowanego z imienia i nazwiska. Tak jak pisałem kiedyś ktoś sobie znalazł niewybredną formę żartów. Gratuluję doboru tematu do żartów ;-/ Użytkowników wysłać do przywitalni albo kasacja  :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Znów się pojawili jednopostowcy co niestworzone rzeczy wypisują o okolicznościach zdarzenia i podają poszkodowanego z imienia i nazwiska. Tak jak pisałem kiedyś ktoś sobie znalazł niewybredną formę żartów. Gratuluję doboru tematu do żartów ;-/ Użytkowników wysłać do przywitalni albo kasacja  :excl:

Pytali to podałem.. A aktualnie Wojtek jest w śpiączce farmakologicznej. I to akurat żadne niestworzone historie  nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był Wojciech Wasiutyński z Żor, lat około 30, jechał do roboty na nocną zmianę. Teraz leży na OIOMie w Ochojcu.

Może się ciulu też z mienia i nazwiska przedstawisz jak już takie brednie wypisujesz.

 

Admin, proszę usunąć posta tego kolesia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic, po prostu jak ktoś rzuca imieniem i nazwiskiem to sam powinien się najpierw przedstawić.

Poszkodowany to Kornik, znam go parenaście lat, troche żeśmy razem nawineli kilometrów i mam nadzieję, że jeszcze niejedno piwko wypijemy.

Jeśli o wypadek chodzi to podobno chciał gościa omnąć ale trafił na wysepkę jakich niestety wiele na naszych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Cos mi tu smierdzi marna prowokacja...moto niby z kuferkami(co MOZE oznaczac spokojnego kierowce) byla droga hamowania i jeszcze gumowal 4 samochody?facet puknij se w leb a nie pier... takich glupot!

pisze co widziałem... nie nguje tego że w momencie zderzenia predkosc była niewielka bo potem już pojechał i nie widziełem że wogole sie cos stało. A teraz mnie olśniliście bo  po nazwisku nie skumałem ale kornika znam....   faktycznie moto pasuje do niego... szkoda chłopa bo wporządku gość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nic, po prostu jak ktoś rzuca imieniem i nazwiskiem to sam powinien się najpierw przedstawić.

Poszkodowany to Kornik, znam go parenaście lat, troche żeśmy razem nawineli kilometrów i mam nadzieję, że jeszcze niejedno piwko wypijemy.

Jeśli o wypadek chodzi to podobno chciał gościa omnąć ale trafił na wysepkę jakich niestety wiele na naszych drogach.

dokładnie, jeszcze na niego zatrąbił i zaczął hamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze jakas faja strzeliła z dupy wypisując nazwisko

także obiema rekami podpisuje sie pod postem Radka.
Smierdzi mi tu marna prowokacja jakiegos cwaniaczka który z poziomu google

czytuje forum żeby nakrecac petle nienawisci.

Weź gościu nie piedrol o wyprzedzaniu 4 aut na jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nazwiskiem to zrobiłem źle, sorry. Ale też nie trzeba od razu obrażać panowie, po ludzku wystarczy powiedzieć (jak Pawel93) to będę wiedział na raz następny. A z poszkodowanym moj ojciec robi x lat i w pracy mają informacje od jego ojca, czyli wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nazwiskiem to zrobiłem źle, sorry. Ale też nie trzeba od razu obrażać panowie,. Tym lo ludzku wystarczy powiedzieć (jak Pawel93) to będę wiedział na raz następny. A z poszkodowanym moj ojciec robi x lat i w pracy mają informacje od jego ojca, czyli wiarygodne. Dla mnie on jest rozsądnym motocyklistą także nie wierzę w to wyprzedzanie na gumie..

W takim razie przepraszam, po prostu chłop ma żonę 2 dzieci a wiadomo co na forum sie pisze. Po co rodzina ma być szkalowana, teraz mają dosyć problemów.

Droga tam jest dobra, zdaje się do 70km/h (jak się myle to miejscowi poprawią), nie jest to bynajmniej centrum miasta.

Kornik na moto lata parenaście lat, tak więc doskonale wie o co w tym chodzi. A że lubi gumować, też lubie i przyznam, że on jest  w tym lepszy.

NIE ZNACZY TO, ŻE AKURAT LECIAŁ NA GUMIE.

Miał po prostu peha, że nie miał gdzie uciec, trafił na wysepkę i przydzwonił w znak.

Na razie trzeba czekać, jest przynajmniej w dobrej klinice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam, po prostu chłop ma żonę 2 dzieci a wiadomo co na forum sie pisze. Po co rodzina ma być szkalowana, teraz mają dosyć problemów.

Droga tam jest dobra, zdaje się do 70km/h (jak się myle to miejscowi poprawią), nie jest to bynajmniej centrum miasta.

Kornik na moto lata parenaście lat, tak więc doskonale wie o co w tym chodzi. A że lubi gumować, też lubie i przyznam, że on jest  w tym lepszy.

NIE ZNACZY TO, ŻE AKURAT LECIAŁ NA GUMIE.

Miał po prostu peha, że nie miał gdzie uciec, trafił na wysepkę i przydzwonił w znak.

Na razie trzeba czekać, jest przynajmniej w dobrej klinice.

Droga tam jest zajebista, prostka, łagodne zakręty, ale wysepki porobione (co jest głupotą) i ograniczenie do 50 km/h. Gościu tym busem nie wiem jak musiał być ślepy żeby go nie widzieć, albo jak głupi żeby sie pchać jak widzi że coś jedzie..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszkodowanemu koledze szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

 

Na Batorym również nabudowali wysepek, nie wiem w czym ma to poprawiać bezpieczeństwo jak co rusz ktos o to zachaczy.

 

Takie rzeczy to tylko w Polsce, na łatanie dziur kasy nie ma, za to na wysepki jest, czyt. nabijanie kasy szwagrom i innym krewnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.