Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Marek-J-bie

Użytkownicy
 • Posts

  613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Marek-J-bie last won the day on November 3 2013

Marek-J-bie had the most liked content!

3 Followers

About Marek-J-bie

 • Birthday 12/20/1979

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  mam wiedzieć??

Recent Profile Visitors

2,581 profile views

Marek-J-bie's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

19

Reputation

 1. Siemka , nie znalazłem takiego tematu więc pytam . Ktos sie wybiera ?? Będę się tam kręcił wię fajnie by było kogoś spotkać. http://www.iomtt.com/Classic-TT/Future-Dates.aspx
 2. Do sprzedania : Kurtka skórzana roz:40-195zł Kurtka tekstyl rozmiar 40 /12-M-95zł rekawice damskie skóra XL-45zł Rękawice damskie jako ocieplacze-28zł Pas nerkowy XL ,nówka z metką. Rękawice Dainess męskie XXL-95zł Kask SHOEI XR 1000 rozm M-190zł Kask SHOEI XR 1000 rozm xxl-190zł Kask męski , no widać ślady używania , muchy z szybki dorzucam w gratisie. Ten mniejszy bardzo mało używany. Fotki do zobaczenia pod linkiem. http://olx.pl/oferta/motocyklowe-ubrania-kask-shoei-xr1000-rekawice-CID5-ID77UUF.html
 3. Moze ktoś ostatnio robił , słyszał itp. gdzie można szybko i tanio kurs kwalifikacji wstepnej przyspieszonej do c+e zrobić???? Potrzebne mi to do pracy w UK. A u mnie w mieście od 2600 do 3200 wołaja. Masakra jakas. Z góry dzieki.
 4. To i pytanie trza było w pamiętniczku zapisać. Nikt by nie komentował. Jebiesz w stół - to i nożyce się odezwą. Mam moto do sprzedanie , super stan . Ile dacie ???? Podobne pisanie. Ogarnij się. Chyba że gdzieś przydupiłeś i spierdzieliłeś , teraz bojasz że rozpoznają i lipa będzie
 5. Ja pitole , synek wiela masz lat ???? Dawaj fotki to Ci powiedzą . A tak pewnie kosiarką przydupiłeś i chcesz jako rozdupconą Hajke sprzedać.
 6. Tadzik - jakaś propozycja traski na google , gdzie start , o której , jaka przelotowa ?? Itp . , itd. ... Bo propozycja fajna. I to niedziela - więc wszyscy - prawie mają wolne.
 7. Oj i lipa............ nie znam się na tych wymiarach. Daj maila podeślę fotę i oblukasz czy dobra czy nie.
 8. Jak zwykle sobota................. W niedziele raczej niedobitków nie będę reanimował. Szkoda , przez prace większość imprez mnie omija.
 9. W którym to kierunku jak Kasztanową zjade... Widzę SILAT i ... w lewo/prawo?? Od której tam jesteście ??? I do której ?
 10. Pomysł fajny.............. oby wykonanie nie było ciulate. Co bym- w przestrodze was nie znalazł. A sam bym chętnie kiedyś polatał.
 11. I właśnie tacy psują cały niedzielny wypad/ tępo marne. Kuźwa [email protected] się znalazł....... I w tych paru osobach Ty będziesz zakałą.
 12. I teraz głowno-dowodzący w danej mieścinie/gminie/powiecie powinien wybulić odszkodowanie. Żałują na schroniska i hycli = bulić !!
 13. http://moto.onet.pl/aktualnosci/pedzil-motocyklem-bez-prawa-jazdy-dostal-87-punktow-karnych/g5r5z
 14. Jutro , z plecaczkiem śmigam - spokojnie turystycznie. Wisła , Szczyrk ............ powoli , spokojnie . Słit focie jebnąć . Start ok 17:30 , powrót ok 21-22 . Ma koś chętkę ???
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.