Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Egzamin praktyczny wg. nowych zasad 2013 rok


Gość bartekER6N

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz Bojler wpadnie i CI pewnie zacznie tłumaczyć, że jego szkołą jest najlepsza :) Mimo tego i tak jego jest lepsza niż ta którą wybrałeś z racji iż nie powiedzieli Ci takich rzeczy lub nie wytłumaczyli, a on chyba tłumaczy ? No chyba że też z tyłu na slalomie szybkim siedzi. 

Wywołujesz mnie do tablicy, czy tylko sobie trollujesz?

3 miesiące na forum, chwila na motocyklu i już jest wielki.

Podam za przykład Czechy: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=625859560777201&set=a.164623776900784.39222.163199033709925&type=1&relevant_count=1 kraj o znacznie większych tradycjach motocyklowych.

 

Wiele bardzo dobrych szkół w tym kraju szkoli z jednego motocykla, bo jest wydajniej: https://www.facebook.com/MotoTrener http://www.kulikowisko.pl/ http://www.pro-motor.pl/

 

Widziałeś wideo, na którym kursant przejeżdża sekcję zakrętów, co ma na celu pokazanie jaka jest prawidłowa linia przejazdu, punkt wejścia w zakręt i wiele innych odruchów, które najpierw poznaje się na rozbudowanych zajęciach pod kątem kategorii motocyklowych, które są obowiązkowe. Czego nie ma w szkole samochodowej, czego nie ma w śmiesznym e-learningu.

Czy jestem najlepszy? Na pewno nie i nigdy tego nie napisałem, czy jestem dobry? Niech się wypowie ten, kto u mnie był. W styczniu przedstawię statystykę zdawalności za rok, którą mam zdecydowanie wyższą niż żenujące 20% (czyli zdaje się średnio za 5 razem!!!): http://www.word.katowice.pl/index.php?inc=1&kid=11764423312481

 

Udanych egzaminów życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

PS : przez neta to nawet instruktor CI tego nie wytłumaczy :) Bo musi to ktoś widzieć czy robisz błąd i powiedzieć gdzie go robisz... Zaraz Bojler wpadnie i CI pewnie zacznie tłumaczyć, że jego szkołą jest najlepsza :) Mimo tego i tak jego jest lepsza niż ta którą wybrałeś z racji iż nie powiedzieli Ci takich rzeczy lub nie wytłumaczyli, a on chyba tłumaczy ? No chyba że też z tyłu na slalomie szybkim siedzi. 

To i ja się odezwę. Długo tego nie robiłam, choć czytałam już różne takie posty. Nie chciałam zostać posądzona o brak obiektywizmu. Ale w końcu wyrażę swoje zdanie. Obserwuję już trzy lata poczynania Brojlera i patrzę na jego kursantów. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby którykolwiek ze "spadochroniarzy" z innych szkół potrafił trzymać pozycję na motocyklu albo zademonstrować przeciwskręt. Ktoś  powie, że mógł się w innej szkole tego nie nauczyć, bo jest słaby itd. Ok. Ale wierzcie mi lub nie- ci ludzie nawet nie byli w stanie wyjaśnić o co chodzi i mówili, że nie było tego na kursie. Wszyscy kłamali?  Jeśli o tym słyszeli to na ogół od kolegów lub gdzieś doczytali sami. A to są dwie podstawowe rzeczy. Wiele razy już pisałam o swoich beznadziejnych instruktorach i pożal-się-Boże moim kursie na kat.A i dlatego właśnie namówiłam Brojlera na tą szkołę. Bo ma umiejętności i wiedzę, którą przekazuje kursantom. I szlag mnie trafia, jak słyszę np., że szkoli na jednym moto dlatego, żeby z dupami się wozić itd. Nie. Robi to po to, żeby człowiekowi niezależnie od płci przekazać jak najwięcej. I daleko mu do instruktorów, o których legendy już głoszą, ile to kursantek nie zaliczyli. Akurat u niego profesjonalizm jest na pierwszym miejscu. I, żeby nie było, że mu tu peany na jego cześć głoszę, bo jest moim facetem. Otóż wkurza mnie nieraz bardziej niż Was, ale uważam, że każdego należy oceniać wg zasług i tak długo, jak długo będę widziała, że robi swoją robotę dobrze - będę go za to chwalić. Jeśli ktoś ma wątpliwości, zawsze może zajrzeć na plac i popatrzeć. Nikogo nie wyganiamy. Amen. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ja nic złego o nim nie napisałem :) Wiem że dobrze uczy jeździć bo kumpla kuzyn u niego zdawał i polecał, ale ja wybrałem swój sprawdzony ośrodek :) Po prostu tak do śmiechu napisałem bo wiedziałem że ktoś się będzie spinał...

 Tak do śmiechu...................  to możesz dupe pokazać i pisiorka przy piwie.  Włazisz na gościa którego nie znasz ???

 

Wywołujesz mnie do tablicy, czy tylko sobie trollujesz?

3 miesiące na forum, chwila na motocyklu i już jest wielki.

 

 Ot dokładnie. Jakoś trza zabłysnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tak do śmiechu...................  to możesz dupe pokazać i pisiorka przy piwie.  Włazisz na gościa którego nie znasz ???

 

 

Włazisz na mnie, a mnie nie znasz... O CO JA GO POZYWAM ? Co Ty Marek wymyślasz ? Pierdolisz głupoty, a mama czytać chyba nie nauczyła bo wpierdalasz się w słowo mimo tego, że nikt Cię o nic nie prosił. Jak chcesz pokłapać dziobem i wpieprzać się komuś w słowa, to idź gdzieś na osiedle. Bojler chyba zrozumiał że ja go nie chciałem tym urazić bo w jego odpowiedzi nie przeczytałem żadnej urazy, a za to w TWOJEJ NICZEMU NIE POTRZEBNEJ WYPOWIEDZI zobaczyłem pare uraz jak bym Cie pobił :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwalę się - zdałem dzisiaj egzamin praktyczny za pierwszym razem, niestety jako jedyny z całej grupy, plac jakoś poszedł a później jazda po Tychach w gigantycznych korkach ale tam to już nie było tak źle :). Moje całe doświadczenie związane z motocyklem to 20 godzin kursu plus 2 dodatkowe godziny wykupione przed egzaminem praktycznym - więc się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.