Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już mam stałe miejsce na jednym z zadupków ;D

Wiedz natomiast, że jestem na tyle nienormalna, że pewnie jeszcze nie raz z Tobą pojadę :D

No to sie ciesze i powiem Ci że tamten inny zadupek wcale nie musi o tym wiedzieć :D Tak że Paranienormalni góra :D

miszua , jazda z Bastkiem to nie objawy nienormalności

to przejaw desperacji :lol::lol:

Czekam na Twój przejaw desperacji :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co to jej piszesz ? Bardzo się cieszymy, że zrzuciłaś to straszne jarzmo jakim jest plecakowanie. To musiało być ciężkie i traumatyczne przeżycie(bycie nazywanym plecakiem, a fe ), ale może nie każdy plecaczek ma takie doświadczenia jak ty ? Super że udało ci się kupić własny motocykl i samemu jeździć, ale nie każdy ma taką możliwość(przynajmniej nie od razu). Sory, że komentuje twoją wypowiedź, ale zabrzmiała jakbyś wylewała jakieś gorzkie żale i nie wiem co chciała pokazać. Żyj i pozwól żyć innym.

Scorpion85  masz całkowitą rację , byłam kilka razy plecaczkiem u znajomych i meega jest, dla kogos kto kocha motocykle a nie posiada swojego sprzęta to plecakowanie cieszy na maxa !!! nawet jesli ktos pozniej przesiadzie sie na swoj motocykl nie powinien tak jak napisales wylewać żalów i OJ JAKIE TO BYŁO OKROPNE hahahaha tylko znajac zycie miała frajde z plecakowania no ale ... swój sprzet no to gościówa  :D  :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie byc plecakiem, oczywiscie ze bede sie cieszyc jak sama bede mogla juz jezdzic. Ale latanie  jako plecak takze sprawia mi przyjemnosc i mozna z tego czerpac duzo satysfakcji.

 

Dziołcha z Bytomia a jak dobrze gada :P  :D

 

 

A ty Scorpion masz duże piwko.

Dobrze gadasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziołcha z Bytomia a jak dobrze gada :P  :D

 

 

A ty Scorpion masz duże piwko.

Dobrze gadasz :)

accord no przeciez że dobrze :) przeciez plecakowanie jest fajne, ja tam nie mam nic przeciwko temu i lubie robic za plecak

Dziołcha z Bytomia a jak dobrze gada :P  :D

 

 

A ty Scorpion masz duże piwko.

Dobrze gadasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion85  masz całkowitą rację , byłam kilka razy plecaczkiem u znajomych i meega jest, dla kogos kto kocha motocykle a nie posiada swojego sprzęta to plecakowanie cieszy na maxa !!! nawet jesli ktos pozniej przesiadzie sie na swoj motocykl nie powinien tak jak napisales wylewać żalów i OJ JAKIE TO BYŁO OKROPNE hahahaha tylko znajac zycie miała frajde z plecakowania no ale ... swój sprzet no to gościówa  :D  :lol:

prawda plecaczkowanie daje  tez radosc :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaska , pieronie a ciebie skąd przywiało ?! :P

 

 

Chyba koniec zimy sie zbliża, gąski nadlatują !! :lol:

HAHAHA  chyba tak my juz bura suke topilismy w kanale samoch. wiec moze to efekty ..slonce.. roztopy:) cieplo..ja nigdzie nie wylatywalam ale sen zimowy sie skonczyl wiec widze wszyscy wracaja na fsm:)my tez :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion: i slusznie napisales ze zabrzmiala, bo to twoja interpretacja mojej az 1 linjkowej wypowiedzi. wiec tylko interpretacja gdyz nic z niej nie wynika wprost. I zacytuje ciebie: zyj i pozwol zyc innym, bo ja w przeciwienstwie nie naskakuje na nikogo personalnie, nie obrazam... cztalam kilkarotnie moja wypowiedz ktora tak sie jaracie i ktora wywowlalam dyskusje i jakos nie moge sie doszukac niczego obrazoburczego.  Bo to chyba wlasnie niedomowienie, i brak jakiejkolwiek informacji ktora mi sie sugeruje daje spore pole do popisu fantazji i do domnieman.
A wic aby ukrocic wasze "palenie czarownic", "wieszanie psów" czy jak tam to nazawac rozwine swoja poprzednia mysl.

Okreslenie plecaczek nie podoba mi sie bo nie. Jedni nie lubia szpinaku inni wiatru jeszcze inni Tuska, ja nie lubie okreslenia plecaczek. Proste... nikogo nie obrazajac, niczego nie wytykajac, nie najezdzajac na nikogo personalnie tylko mialam czelnosc i odwage (nie wiem co mi odwalilo na tym forum by wyrazac swoja opinie) ze wole jezdzic sama. ateraz uscisle dlaczego: po pierwsze (o dziwo) zgadzajac sie z wami, uwazam jazde motorkiem za frajde, a jeszcze wieksza jak mozna samemu prowadzic. Po drugie jeszcze mam wieksza frajde szkolac i doskonalac swoje umiejetnosci, a to moge zrobic tylko sama prowadzac. po trzecie, nie ma sie frajdy jesli jezdzilo sie z kims kto tak napierniczal ze wiekszosc dorgi mialo sie zamkniete oczy ze strachu, jako plecaczek nie lubilam tez szlifowania butem lub inna czescia odziezy o asfalt. nie moj styl jazdy.




Dodam tylko na koniec ze takie emocje, ironia i burza byla w moim odczuciu niepotrzebna. Nadinterpreatacja ktora stala sie podstawa calej tej jazdy spowodowala ze jest dosc niemilo. przynajmniej mi gdyz napewno nie mialam na mysli tego co probujecie mi przypisac jako autorowi slow ktorych nie wytpowiedzialam. Tym bardziej przykro ze z pewnoscia nieraz spotkamy sie na zlotach czy gdzies w trasie, wiec po co sie obrzucac syfem? nie jest tez  milo czytac takich rzeczy o sobie szczegolnie ze nie macie podstaw dylko domysly i interpretacje
niestety czasem latwiej jest stawiac sady niz zadac sobie fatyge i dopytac i upewnic ze sie dobrze zrozumialo...zanim sie zagalopuje z tekstami o frustracji, gosciowach itd...  niemilo.... tyle powiem

Ps: za ewentualne bledy i literowlki przepraszam - pisalam na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj klara bo ci żyłka pęknie !! :o

Nie ma tu  żadnej jazdy, spinki czy obrzucania się czymkolwiek.

Ty napisałaś swoje scorpion swoje i temat do odhaczenia. :)

 

Taka mała podpowiedź - na tym forum nie można pisać więcej jak dwa pełne zdania,

potem zaczynają się problemy :P  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.