Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze ni mo lat to tak gada, bo nie wie jeszcze synek co traci :D

jako że to temat plecakowania to najważniejsze jest to żeby nie być trzeźwiejszym od plecaczka :D

 

No prosze i kto tu sie oczywiście mógł udzielić w takim temacie jak nie Bastek:P Ty oczywiście doświadczneniem możesz sie dzielić:* :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym był trzeźwy to myślicie że bym przeżył ?   :ph34r:  :DXenia, to wszystko przez ta szarlotkę :D za dużo jabłuszek zgerowanych chyba tam dali :P i jedno wiem na pewno, juz tam nic nie zjem w tej knajpie :D ale juz wiem ze pominołem sie z powołaniem bo powinienem zostać skoćzkiem narciarskim :D

Dobrze że miałem przy sobie "Mamusie" i "Tatusia"  :wub:   :D

Teraz mam przynajmniej spokój z plecaczkami bo która by sie odważyła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps : nie przeszliśmy na Ty, więc Mrs. Dukers. Dziękuję.

- Przemyślałem 8 razy a 2 razy przemyślę po napisaniu.

Jak już o tym mowa to do zdecydowanej większości na tym forum powinieneś sie zwracać przez Pan/Pani.

Dokładnie Scorpion, ważne że miałem same 20-stki za telemark ;) ehhh ta sława, sława... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o tym mowa to do zdecydowanej większości na tym forum powinieneś sie zwracać przez Pan/Pani.

Dokładnie Scorpion, ważne że miałem same 20-stki za telemark ;) ehhh ta sława, sława... :D

Ja się do nikogo nie zwracam - nie pisze od nikogo nicków Proszę Pana.

Ps : W internecie każdy jest anonimowy ... Napiszę do Ciebie Proszę Pani bo możesz być *Panią* podszywającą się pod faceta lub na odwrót. Do tego ja nie zacząłem tematu tylko napisałem że jak ktoś szuka a nie szuka to po co drążyć temat ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Dukers małolat jesteś ale spróbuj zachować się jak dorosły, posłuchaj co mówią inni i przemyśl to.

A z tym że dzięki internetowi jesteś anonimowy to się grubo mylisz.

 

 

Przecież ja tylko wyraziłem swoje zdanie a tamta Pani miała coś do dodatnia to ja też :) Po za tym nie wiem czy do tego służy ten temat ... Ach ! Cóż jak wiadomo lepiej pisać niż na moto śmigać... Trochę śniegu spadło to kawka i hej przed forum :D 

Wiem, wiem macie ludzi w policji ;) Ja kończę temat jak na "dorosłego" przystało bo 3/4 co się udzieliło nie przyszło to do głowy ale cóż czasem potrzebne są te sprzeczki bo co byśmy w tym necie robili ? : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mrs trzeba sobie zasłużyć, a twoimi wypowiedziami jedynie rozbawiłeś mnie do łez. Chyba byłeś na haju jaboli wypitych wraz z połową  swojej szkoły.

 

aha i faktycznie przemysl te sylikony to może jakis desperat weźmie cie na swojego konia :lol:

 

Mimo wszystko powodzenia w szukaniu zadupka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kuszę , ja tylko grzecznie pytam :D

Oj to ja się dołączam do pytania:) choć moje będzie chyba niegrzeczne B)

 

A czy do poprawiania mogą dołączyć nie poprawiający tylko ci z pierwszym terminem? :huh:

 

I co trzeba przynieść na zaliczenie i w jakiej ilości ;)

Łoje chopie nie zadawej takich pytań bo sie w życiu przy tej bandzie nie wybulisz:P ty nie wiesz ile oni mogą a juz tym bardziej z metalowego kielonka:P :wub: Acord co nie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania jak oni piją tak jak ty łiskacza to ja jestem jak najbardziej za :wub: Przynajmniej dobro forma ;)  Fajno ekipa, dobre alko do tego wuszt z ogniska :lol: WIOSNO PRZYLYŹ!

 

A o co kaman z metalowym kielonkiem :blink: Brzmi groźnie :P

 

SZUKOM LUDZI DO ĆWICZENIA :ph34r:

 

Może byś mógł się czuć zaproszony na spot , ale jakoś w naszym anonimowym gronie nie przywykliśmy do Pan ...i Paniowania . Takie z nas ludziska bez kultury i ogłady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czytam i aż mi się ........ No Panowie i Panie czasami się taki znajdzie że aż żal czytać . Pozdrowienia dla anonimowych znajomych :D Akord i Zirka kiedy poprawa ostatniej imprezy :D

Xenia, ten Pan raczej już Nas nachodzić nie będzie :)

 

Co do poprawiania imprezy to jestem za:DD zarzućcie terminem, tylko nie w ten weekend  :))

 

Mroczny, tak jak Ania prawi. Ty lepiej nie pytaj ile trzeba wnieść bo się chłopie nie wypłacisz :) Metalowe kielony dna nie mają i są w ciągłym obiegu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.