Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Mighty Eagle

Użytkownicy
 • Posts

  337
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Mighty Eagle last won the day on March 17 2015

Mighty Eagle had the most liked content!

6 Followers

About Mighty Eagle

 • Birthday 05/25/1989

Contact Methods

 • GG
  671532

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,319 profile views

Mighty Eagle's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

22

Reputation

 1. Cześć motocykliści Zwracam się do Was z ogromną prośbą. Mamy znajomych motocyklistów którzy biorą ślub 25 czerwca w Dąbrowie Górniczej. Zarówno Pan Młody, którego możecie z forum kojarzyć jako "Halgen" , jak i Pani Młoda kochają motocykle i marzyłaby się im super obstawa... Część z Was na pewno ich zna, chociaż chłopak musiał sprzedać swój sprzęt jakiś czas temu. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o przybycie i zrobienie zajebistej obstawy w tym wyjątkowym dla nich dniu. Dla każdego motocykla przewidziane podziękowanie w postaci flaszeczki czystej benzyny 40 oktanowej Plan przejazdu. Wyjazd byłby ok 12:30 z bloku Pana młodego przy ulicy 3 maja 36 w Dąbrowie (niedaleko Nemo, w zasadzie obok budynku NFZtu) do domu Pani Młodej w Będzinie (troszkę za targiem). Następnie na ślub do kościoła św. Antoniego Padwy przy ulicy Kościelnej 20 w Dąbrowie. Uroczystość zaczyna się o 14:00 i około 14:40 byłby przejazd do domu weselnego w hotelu poziom 511 przy ulicy Bonerów 33, Podzamcze (Ogrodzieniec). Zainteresowani mogą liczyć na ogromną wdzięczność nas wszystkich, oczywiście łez wzruszenia pary młodej i bardzo fajny poczęstunek jak już dojedziemy z flaszeczką wliczając... kontakt: 785 343 418
 2. co to się porobiło..... kiedyś się nie martwili że nie nadążą, po prostu nie wracali
 3. Kox'ie jeśli mamy jechać jakąś grupą to warto znać cel podróży aby wszyscy wiedzieli gdzie jedziemy. W ten sposób nawet gdy się pogubimy wszyscy kiedyś dojadą na miejsce przeznaczenia.
 4. Jakie są aktualnie pomysły?
 5. coś tu cicho, zacząłem się zastanawiać czy już nie ma chętnych plecaczków na wyjazdy, odpowiedz znalazłem w internecie.
 6. Czy jutro ktoś wybiera się pojeździć czy wszyscy walą na Burą? Ma być 14*C i nie padać, jak ktoś chętny dajcie znać.
 7. Rozdwojenie jaźni? lub rozmnożenie?
 8. Mighty Eagle

  Witam

  Cześć, też kiedyś pomykałem na Gs500 a potem przesiadka na sportowy motocykl
 9. Mighty Eagle

  Howgh!

  Witaj Również Ci odradzam kupowanie Chińskich wynalazków, widziałem filmik na YT jak w jakimś chińskim sprzęcie po przejechanych 5 tys km, odpadła kierownica podczas jazdy, był kupowany w salonie jako nowy. Podczas jazdy na nierówności spaw puścił i doszło do wypadku, na szczęscie te motorki nie są zbyt szybkie więc skończyło się na otarciach, uważaj przy zakupie. Przemyśl czy nie lepiej poszukać czegoś używanego lepszej jakości.
 10. no to ekipa się zbiera Ja wezmę pasztet i trochę chleba jak się nam włączy gastro
 11. Duża dawka śmiechu jak zawsze, dzięki za spotkanie, szkoda że nie mogłem na nikim wypróbować opaski zaciskowej
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.