Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Wyluzuj klara bo ci żyłka pęknie !! :o

Nie ma tu  żadnej jazdy, spinki czy obrzucania się czymkolwiek.

Ty napisałaś swoje scorpion swoje i temat do odhaczenia. :)

 

Taka mała podpowiedź - na tym forum nie można pisać więcej jak dwa pełne zdania,

potem zaczynają się problemy :P  :lol:

 

No wlasnie nie napisalam wiecej jak 2 zdania i co ? sa problemy ;) a zylka mi nie pekla tylko znow nowe pasmo siwych wlosow. jeszcze jedna taka akcja a bedziecie mi robic comiesieczna zrzutke na farbe do wlosow :P albo moze lepiej nie, latwo mnie rozpoznacie na zlotach po bialej czuprynie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat został stworzony w celu zapoznania właścicieli lub właścicielek motocykli z osobami które nie mają swojego motocykla, aby mogły skosztować radości z jazdy motocyklem. Jeżeli chciałabyś podzielić się z kimś swoimi opiniami, doświadczeniami o byciu "plecaczkiem" zachęcam do stworzenia własnego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj klara bo ci żyłka pęknie !! :o

Nie ma tu  żadnej jazdy, spinki czy obrzucania się czymkolwiek.

Ty napisałaś swoje scorpion swoje i temat do odhaczenia. :)

 

Taka mała podpowiedź - na tym forum nie można pisać więcej jak dwa pełne zdania,

potem zaczynają się problemy :P  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię swoje moto to nie odmówię sobie przyjemności z jazdy na zadupku Accorda ( o ile będzie mnie dalej chciał ;] ). Sama na pewno prędko nie zdobędę takich umiejętności jakie On posiada i w samotnym jeżdżeniu nie będzie tyle adrenaliny i przyjemności :)). Dzięki Ci Boże, za to że są tacy ludzie jak On, którzy pozwalają się cieszyć tym, którzy mają ograniczone możliwości . Tak więc Panowie, nie bierzcie sobie do serca wypowiedzi klara_veritas, tylko dalej nieście dobro :D, a ta " koleżanka " zapewne chciała przy szpanować, co absolutnie jej się nie udało !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, że posiadanie swojego motocykla to jakiś szpan - wychodzi na to że mamy tu forum samych lanserów...poza tym nie chce mi się wierzyć że Wy naprawdę czujecie się urażeni tym co napisała klara....( jakby się zastanowić nad samym nazewnictwem "plecak" na określenie pasażerki to można jednak dojść do wniosku że to jednak uprzedmiotowienie i nic dziwnego że jej sie ta nazwa nie podoba - mi sie tez nie podoba, poza tym wiadomo wszem i wobec że jednak większą /DLA WIĘKSZOŚCI - nie koniecznie dla wszystkich/ frajdą jest prowadzenie niż jeżdżenie jako pasażer i tylko o to jej chodziło)

 

Niech przyjdzie ta wiosna w końcu bo chyba Wam się nudzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty wredziolu, o browara ci chodziło !! :P

 

A tak swoją drogą to jakoś sobie nie przypominam żebyś kiedyś nie mogła !! :lol:  :lol:

Hahaha , no to czyli jestes skazany na mnie :D:D:D:D

 

 

A jaka jest różnica między nazywaniem kogoś plecakiem, a pasażerem ? zresztą , nazwa plecak powstała od tego, że siedząc z tyłu tak właśnie się wygląda, no chyba że się mylę.

 

Co do szpanu, to nie mało lanserów na tym forum i nie tylko jest.

 

I tak jak jeden kolega tu napisał. Jesli koleżanka Klara chce się podzielić swoimi odczuciami związanymi z plecakowaniem, niech założy nowy temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, że posiadanie swojego motocykla to jakiś szpan - wychodzi na to że mamy tu forum samych lanserów...poza tym nie chce mi się wierzyć że Wy naprawdę czujecie się urażeni tym co napisała klara....( jakby się zastanowić nad samym nazewnictwem "plecak" na określenie pasażerki to można jednak dojść do wniosku że to jednak uprzedmiotowienie i nic dziwnego że jej sie ta nazwa nie podoba - mi sie tez nie podoba, poza tym wiadomo wszem i wobec że jednak większą /DLA WIĘKSZOŚCI - nie koniecznie dla wszystkich/ frajdą jest prowadzenie niż jeżdżenie jako pasażer i tylko o to jej chodziło)

 

Niech przyjdzie ta wiosna w końcu bo chyba Wam się nudzi.

 

Krycha masz u mnie piwo... albo szarlotke , co tam wolisz - cieszy mnie ze chociaz ty zrozumialas co napisalam i ze nie chcialam nikogo urazic. nie napisalam nic ponad to co ty podsumowalas :) dzieki

ps: noooo nudzi sie, moj "szpanerski" motor o wartosci opony w motorze niejednego z was, stoi juz 2 tydzien na warsztacie ;( niech juz przyjdzie wiosna, wszyscy zajmiemy sie tym co lubimy najbardziej. bez zwgledu na nazwnictwo. uwazam ze temat mozna przywrocic na jego pierwotny tor bo jak napisal mroczny, zaczyna sie robic nieprzyjemnie, i z kim ja bede pic soczek na zlotach jak sobie teraz napsujemy krwi ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accord mojego zeszlego sezonu chyba nie przebijesz w ilości plecaków, obym się mylil. Uklony dla mistrza w tej kwesti - Halogen o Tobie mowa (może przeczyta)

 

A tak na marginesie, skoro jesteśmy już w tym temacie : Szukam plecaka na 21 kwietnia na Zlot Gwiaździsty (z kaskiem) ŻEŃSKIEGO żeby byla jasność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i aż mi się ........ No Panowie i Panie czasami się taki znajdzie że aż żal czytać . Pozdrowienia dla anonimowych znajomych :D Akord i Zirka kiedy poprawa ostatniej imprezy :D

 

A jak tam byście planowali imprezę po Częstochowie i taki ktoś jak ja móglby się zalapać to baaardzo chętnie Xenia. Nie zapomnijcie o mnie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat został stworzony w celu zapoznania właścicieli lub właścicielek motocykli z osobami które nie mają swojego motocykla, aby mogły skosztować radości z jazdy motocyklem. Jeżeli chciałabyś podzielić się z kimś swoimi opiniami, doświadczeniami o byciu "plecaczkiem" zachęcam do stworzenia własnego tematu :)

 

Popieram Kamilku. Tak na marginesie dodam skromnie, że wyprosilem u administratora odblokowanie tematu (już po raz drugi) i mam nadzieję, że nie zamkną go znowu ze znanych przyczyn w tym sezonie także powróćmy do tematu jak wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Accord mojego zeszlego sezonu chyba nie przebijesz w ilości plecaków, obym się mylil. Uklony dla mistrza w tej kwesti - Halogen o Tobie mowa (może przeczyta)

A tak na marginesie, skoro jesteśmy już w tym temacie : Szukam plecaka na 21 kwietnia na Zlot Gwiaździsty (z kaskiem) ŻEŃSKIEGO żeby byla jasność

Nie pobije to chyba ,ilości zamachów na swoje plecaki :) Acordzik jest.godnym polecenia kierowcą :)

Acord wisisz mi browara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pobije to chyba ,ilości zamachów na swoje plecaki :) Acordzik jest.godnym polecenia kierowcą :)

Acord wisisz mi browara

 

Zlośliwiec z Ciebie, ale to przecież Twoja natura, rzeklbym Twoje drugie Ja. Wypadki się zdażają. Żadnemu z plecaków nic się nie stalo i nie wiem czy pamiętasz jakie byly okoliczności tych zdarzeń. Niektórzy nie wiedzą do czego slużą lusterka w samochodzie. O ile sobie przypominam też bylaś moim plecakiem.

Poza tym z tego co pamiętam to Ty też nie należysz do "orlów" jazdy moto ?! Nigdy nie wiesz co stanie się na drodze. Jaki idiota siedzi za kólkiem. "Najlepsi" mają już po kilka blaszek w ciele (tu mam na myśli tych, którzy uważają się za najlepszych). Ja szlifuję umiejętności, ale jak mam kogoś ma plechach to myślę nad tym co robię, tylko nie zawsze wszystko zależy ode mnie. Mialem pecha dwa razy: raz przy prędkości 10km/h, a drugi przy 80km/h. Raz zostala urażona tylko czyjaś duma, drugim razem parę zadrapań. Dlaczego ? Bo prędkość byla rozsądna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.