Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Plecaki na rumaki.


Mighty Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Zlośliwiec z Ciebie, ale to przecież Twoja natura, rzeklbym Twoje drugie Ja. Wypadki się zdażają. Żadnemu z plecaków nic się nie stalo i nie wiem czy pamiętasz jakie byly okoliczności tych zdarzeń. Niektórzy nie wiedzą do czego slużą lusterka w samochodzie. O ile sobie przypominam też bylaś moim plecakiem.

Poza tym z tego co pamiętam to Ty też nie należysz do "orlów" jazdy moto ?! Nigdy nie wiesz co stanie się na drodze. Jaki idiota siedzi za kólkiem. "Najlepsi" mają już po kilka blaszek w ciele (tu mam na myśli tych, którzy uważają się za najlepszych). Ja szlifuję umiejętności, ale jak mam kogoś ma plechach to myślę nad tym co robię, tylko nie zawsze wszystko zależy ode mnie. Mialem pecha dwa razy: raz przy prędkości 10km/h, a drugi przy 80km/h. Raz zostala urażona tylko czyjaś duma, drugim razem parę zadrapań. Dlaczego ? Bo prędkość byla rozsądna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fredi nie widzę sensu rozpisywania się nad stylem czy też techniką jazdy innych użytkowników forum w tym dziale.

Uwierz że wszyscy dobrze pamiętamy te sytuacje "Ja szlifuję umiejętności"

 

Pewnie Kamilku, ale ja pierwszy nie zacząlem dogryzać. To byla tylko riposta. Koniec tematu

 

Fredii mylisz szczerość ze złośliwością :D Może orłem jazdy nie jestem , ale Ciebie pobijam w 100 % jak na dzień dzisiejszy . Różnica między nami jest taka , że ja nie ryzykuję czyjegoś życia .  Gdy wymuszasz pierwszeństwa puszką to się nie dziw , że Cię nie widzą w miejscu w którym nie powinno Cię być  :D A ; szlifowanie umiejętności to Ci najlepiej wychodzi na cudzym moto .

 

Wszyscy wtedy jechali poboczem. Pech, że na mnie trafilo.Za drugim razem bylem na swoim pasie tj środkowym, a gość zmieniając pas ruchu z prawego na środkowy - nie widzial mnie. Jechalem prawidlowo i z rozsądną prędkością 80km/h. Reszty nie będę komentowal bo się posprzeczamy, a nie chcę w Tobie mieć wroga tylko przyjaciela. Może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Bytomiu jakieś 15 lat i nikt przy mnie nie wymówił słowa Vitor :D

 to dla wszystkich panow ktorzy nie wiedza gdzie jest dzielnica vitor tłumacze. znajduje sie pomiędzy realem, a dokładniej od mostu (kopalni) w strone tarnowskich gór, a konczy sie przy lesie, a przed stroszkiem. A jeszcze dokładniej koło stadionu Ruch Radzionków. Mam nadzieje ze juz teraz wiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.