Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zderzenie dwoch aut i dwoch motocykli nie zyja trzy osoby


gaska30

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie widziałam to teraz na tvn24... makabra...

nie wierzę w to co widzę napisali, że wina kobiety - CUD! Przecież zawsze winni są wariaci, którzy jeżdżą na koniach :/ może to przekona niektórych ludzi, że motocyklisci jeżdżą z głową a winni są kierowcy samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkRider zobacz jak rozwalone jest te auto od tej ...... , wina jest ewidentnie od niej jednak ciekawe z jaką prędkością tam jechali? (ona skręcała więc pewnie wolno jecha) Nigdzie o tym nie piszą. Mogła ich rzeczywiście nie widzieć.

Ciekawi mnie jeszcze dlaczego i motor i auto mają rozwalone przody tak jak gdyby miały zderzenie czołowe? (chyba że ich widziała źle oceniła ich prędkość ścinała zakręt i tak to się skończyło)

A naprawdę minie wk.... jeśli ktoś cię widzi a i tak wykonuje manewr bo wie że zahamujesz by się z nim nie zderzyć.

[*] [*] [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[*] [*] [*]

Cholera ale smutna wiadomość.

Pogoda dobra, widoczność idealna, droga w dobrym stanie... znaleźli się w złym miejscu, w niewłaściwym czasie :(

Źle się czyta takie wiadomości - oby było ich jak najmniej.

Ps. Dziś wracając z imprezy - dawcy uśmiechu - w okolicach ikei rudowłosa mistrzyni kierownicy jadąc obok mnie zaczęła zmieniać pas ruchu jakgdyby mnie tam nie było ;/ Nie mogłem się opanować aby nie nacisnąć na klakson odwórcić się i popukać dłonią w kask.

Trzeba mieć oczy do okoła głowy.

Uważajcie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne niedobre wieści - na szczęście przytomni...

Motocyklista jadący na zlot do Częstochowy w sobotę po południu w Rudnikach zderzył z ciężarówką. Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z DK 91 w Rudnikach. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, zawinił 40-letni kierowca ciężarówki z przyczepą, mieszkaniec powiatu częstochowskiego. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusił pierwszeństwo przejazdu, najprawdopodobniej źle ocenił odległość od jadącego główną droga motocykla i zbyt szybko włączył się do ruchu. Rozpędzony motocykl uderzył w tylną oś przyczepy ciężarówki. Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczają ślady, kierowcy musza się liczyć na ul. Warszawskiej w Rudnikach z czasowymi utrudnieniami w ruchu. Kierujący motocyklem i jego pasażer zostali przewiezieni do szpitala w Częstochowie. Obaj byli przytomni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa :( Nie chcę nikogo bronić, ale wydaje mi się że kobieta także przeżywa na swój sposób pewna tragedię!

zgadzam się z tym...... najgorsza świadomość i życie z myślą, że ktoś przez nas nie żyje... a taka jest prawda, ze to ona spowodowała ten wypadek... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsza świadomość i życie z myślą, że ktoś przez nas nie żyje... :/

Nie jest tak tragicznie czas leczy rany tylko czasami w gardle ściska i żyć się odechciewa.

Uwierzcie że teraz wolała by nie żyć i oddała by wszystko za możliwość zmiany tego co się stało, a to dopiero początek tego co ją czeka nie życzcie jej źle choć szkoda tych co nie żyją.

Wypadki się zdarzają przez ludzi i ludzie cierpią, maszyny się nie mylą i nie myślą więc nie cierpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak tragicznie czas leczy rany tylko czasami w gardle ściska i żyć się odechciewa.

Uwierzcie że teraz wolała by nie żyć i oddała by wszystko za możliwość zmiany tego co się stało, a to dopiero początek tego co ją czeka nie życzcie jej źle choć szkoda tych co nie żyją.

Wypadki się zdarzają przez ludzi i ludzie cierpią, maszyny się nie mylą i nie myślą więc nie cierpią.

ja jej nie życzę źle.. nie chce być źle zrozumiana... a niestety jak mówisz (piszesz) wypadki się zdarzają i maszyny czasem niestety zawodzą.

czekam na Was jutro pod szczytem szerokiej i BEZPIECZNEJ drogi Wam życzęę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarkRider zobacz jak rozwalone jest te auto od tej ...... , wina jest ewidentnie od niej jednak ciekawe z jaką prędkością tam jechali?

FJRa lekka nie jest, powierzchnia czolowa sporo mniejsza od samochodu. Samochod ma strefe zgniotu, ktorej zadaniem jest przejac jak najwiecej sily uderzenia kosztem pogietej blchy. Predosc moto niekoniecnie musiala byc duza, a z drugiej strny to po fotkach widac, ze teren niezabudowny tak wiec spoko 90km/h mogli leciec.

Powiedzcie mi w którym szpitalu ta kreatura leży, a będą 4 ofiary :/ Wrrr

Jak masz takie pierdy pisac to nie pisz wcale.

Ciekaw jestem, jakbys sie teraz spotkal z ta babka twarza w twarz, czy tez bys tak kozaczyl jak w domu pred monitorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak człowieka ma krew nie zalać jak wraca szczesliwy do domu wchodzi na kompa i widzi od kumpla wiadomosc "ale masakra pod Bydgoszcza, szkoda chlopakow" wchodze pierwsze co na forum czytam, ogladam i za glowe sie lapie ... dlaczego kierowcy puszek w dalszym ciagu nie mysla o konsekwencjach swoich debilnych decyzji ... dzisiaj sam bylem swiadkiem jak z psem wyszedlem leciala RF'a podjezdza koles puszka z podporzadkowanej patrzy w lewo czysto w prawo jedzie motocyklista (no kurwa mac jedyna maszyna na drodze wtedy) i zamiast zaczekac az minie to praktycznie mu pod kolo wjechal bo on musi zdarzyc ! jemu sie tak mega spieszy ze on musi baran niestrzyzony ... nie zycze nikomu zle nawet tej babce co spowodowala wypadek ... ale jezeli cale zdarzenie wygladalo tak, ze stwierdzila ze zdarzy ... to jak dla mnie niech ja sumienie zniszczy psychicznie a bezmyslni kierowcy najlepiej niech to ogladaja i zastanowia sie na przyszlosc ze swoimi durnymi decyzjami ... najszczersze kondolencje dla rodzin i niech spoczywaja w pokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.