Jump to content
Baton93

Motocykliczni - serwis / Pszczyna-Łąka

Recommended Posts

Niedawno otwarty serwis motocykli, quadów i skuterów.

Młode chłopaki, ale znają się na rzeczy.

Od siebie serwis polecam, moi znajomi też do nich jeżdżą i wszystko spoko.

Podobno dojeżdżają z lawetą po zepsute sprzęty nawet ;)

http://www.motocykliczni.pl

A czy miał ktoś kontakt/oglądał wystawione do sprzedaży motocykle? Jest tam kilka ciekawych maszyn i chciałem zapytać czy może ktoś już u nich kupował lub chociaż oglądał co sprzedają?

Byłem, to co klient chciał kupic, obejżałem, nie budziło zastrzezen, reszty nie sprawdzałem.
Mysle że warto jechac 

Guest

Byłem, to co klient chciał kupic, obejżałem, nie budziło zastrzezen, reszty nie sprawdzałem.

Mysle że warto jechac 

Dokładnie, jest tak jak pisze DANVIELD, któremu dziękuje za poradę i również polecam jego osobą w oględzinach moto  ;)

Też szukam opinii na ich temat. Aktualnie mają ciekawe maszyny w akceptowalnych dla mnie cenach, a że są w okolicy to chciałbym coś więcej wiedzieć. Może ktoś był/widział/słyszał coś więcej na ich temat? 

A ja wlasnie u nich zakupilem swoja Kawe i poki co jest naprawde bardzo o'k. Uwazam, ze oferuja bardzo korzystna cene do jakosci oferowanych sprzetow. Kolejne moto prawdopodobnie tez u nich kupie, tym bardziej, ze jest opcja pozostawienia starego sprzeta w rozliczeniu. Co do serwisu, Piotr (mechanik) sprawia wrazenie kompetentnego goscia, ktory wie co mowi i co robi. Ale sprawdze to zima podczas serwisu posezonowego ;)

Początkiem sezonu kupiłem u nich motocykl.

Do dnia dzisiejszego zero niespodzianek.

Wszystko zgodznie z opisem ogłoszenia, z rozmwą.

Po kilku, kilkunastu dniach miałem kilka pytań odnośnie zakupionego sprzętu to bez problemu doradzili i pomogli.

Friendly - polecam! 10/10!

icon

Guest

Nie jestem skory do dawania unfriendly, więc to tylko taki minus (ostatnio staram się być obiektywny). Ale najpierw plus: kupiłem tam motocykl. Zgodny z opisem, nawet z ceny zeszli i jeszcze dostarczyli sprzęt pod garaż.

Minus: przyjechałem do nich z konkretnym problem. Źle zdiagnozowali usterkę. Wymienili świece, które pewnie i tak były do wymiany jednak to nie to było powodem usterki. Na korzyść jeszcze fakt posiadania lawety i szybkiej reakcji z ich strony jeśli chodzi o transport.

P.S. Ale i tak jestem zadowolony z ich usługi :)

Ja tam się zasadniczo nie znam i nie zamierzam ich oceniać.

Rada uniwersalna - zawsze na oględziny jechać z "zimną głowa" znająca się na rzeczy.

Pozwoli to zweryfikować opis sprzedającego...

Guest

No i minął jakiś czas i wróciłem po kolejne moto do chłopaków :) To chyba najlepsza rekomendacja jak klient wraca, bo jest zadowolony z ich usług :D Sprawdzony dostawca dwóch kółek :D Do motocykla dostałem full serwis, wszystko od ręki. Rano kupiłem, a kilka godzin później dostarczono mi pod dom motocykl :) Ceny atrakcyjne, serwis profesjonalny, da się ze wszystkim dogadać, jestem naprawdę zadowolony :) Polecam jeśli ktoś chce sprawdzony sprzęt i dobry serwis :)

Guest

Biłem się z myślami, z finansami i możliwościami i pozostałem przy sprawdzonej marce: honda hornet, tyle że tym razem 900. Jak nauczę się jeździć dobrze to będzie coś nowszego i lepszego i pewnie zaś zakupione u chłopaków :D

Guest

Kolejny plus dla chłopaków za serwis. Trochę to wazeliną śmierdzi, ale jestem zadowolony z powodu: czasu w jakim się uporali (a było trochę roboty), ceny i staranności (nawet nowe kołki do siedziska dostałem :D ).

O, będę miała to na uwadze, na pewno w przyszłości się przyda. A w Łące bywam regularnie w sezonie letnim, nad zalewem ;)

Kupiłem u chłopaków sprzeta ponad rok temu a dokładnie Honde Tansalp XL650V z 2005 roku i jestem badzo zadowolony.

Zalecili wymienić olej wraz z filtem od razu po zakupie (też tak zrobiłełem)

Nie dawno dokonałem drobnych regulacji i... lewa w górę! ;-)

O 26/12/2015 at 12:08, Gdynianin napisał:

Moze byl ktos z Was u nich ostatnio i ogladal stojace tam sprzety? 

Ją byłem, oglądałem. Jak u większości handlarzy, musisz się zgodzić na jakiś kompromis.