Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice i okolice na popularnych "50" ccm


Chriss

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, tworzę tutaj jeszcze jedną podgrupę dla skuterzystów, bo na autostrady i drogi szybkiego ruchu nie wiedziemy, a za motocyklami się wleczemy. Mam nadzieję ze koledzy motocykliści nie mają nic przeciwko bym zrobił tu grupę dla skuterów. A więc terminy przejażdżek dla skuterzystów ustalamy tutaj. Oczywiście skuterzystów z innych miast również zapraszamy ;P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Noo i wreszcie będę miał z kim w Katosach polatać :D, jestem bardzo rad z tej grupy. Mam nadzieje że kilka osób z "zablokowanymi sprzętami się znajdzie" ew. mało pojemnościówki typu 125 ccm też by wchodziły w grę dla ludzi lubiących jazdę troszkę poniżej osiągów maksymalnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyczynów niekerych skuterzystów to sie zgadzam,mi chodzi tylko o tą konkretna historyjke,bo pojawialy sie juz na forum inne dziela tych autorów i paru bralo to na powaznie,a to akurat paru typa robi se jaja na blogu ;) Swoją drogą to z karuzelą mialo juz kilka niefajnych finalow :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może to jaja- nie wnikam, ale podobało mi się... natomiast nie było jajami, kiedy jakiś miesiąc temu, równolegle ze mną stanął na światłach nastolatek skuterem... ostro kręcąc manetką i przenikliwie zaglądając w wizjer mojego kasku, "zapraszał" mnie, do.... nie wiem- może startu na 1/4 mili...

Po zmianie na zielone wystrzelił jak z procy... spokojnie ruszyłem z jedynki, potem dwójka, a on był już daleko przede mną... a niech się chłopak cieszy :)

Nie wiem czym się ten chłopak kierował, ale zaimponowała mi jego wola walki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue Bird no cóż nie dziwie się reakcji, jak przeczytałem ponownie swojego posta :D, ale to po prostu mój entuzjazm się udzielił. W Krakowie, bo tam zaczynałem moją przygodę ze sprzętem choć jestem z Katowic, jeździłem ze znajomymi z grupy południe. Teraz trochę brakuje mi jakiejś grupki z którą by można pojeździć i spotkać się od czasu do czasu. Jak przeglądałem forum to nie ma w Katowicach takiego miejsca gdzie by co tydzień o jednej porze zbierali się motocykliści, albo ja go jeszcze nie znam :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to fajnie by było zebrać stałą ekipę, do jazdy w trasy na moto od 50 ccm do 250 ccm ew. osób które lubią jeździć wolniej ;). Jak są chętni to wpisujcie się w temacie potem będzie można skrzyknąć się na PW, aby wymienić numery telefonów. Generalnie u mnie to działa tak jak widzę że jest trochę czasu i pogoda to jestem zawsze chętny do latania czyli pełny spontan, dlatego dobrze by było komunikować się poprzez sieć GSM, w celu szybkiego skrzyknięcia ekipy. Nie lubię latać samemu, jakoś bardziej mnie bawią wypady w grupie, ze wszystkimi zasadami panującymi podczas jazdy grupą :)

P.S. Prośba do moda o scalenie postów, myślałem że zrobi to system dlatego nie bawiłem się w edycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

siemka, mozna sie wkrecic od nastepnego sezonu? bo jestem z Rudy Slasiej i posiadam "chinczyka" ktory nie rozwija zawrotnej predkosci ale tez nie ma na co narzekac. Bo bardziej mi odpowiada latanie w grupie niz samemu bo zawsze mozna poznac ciekawych ludzi i pojezdzic troche po nowych terenach. To jak, przyjmniecie mnie? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Pytanie, czy się można wkręcić? No jasne że tak ! :D Każda osoba mile widziana, i nie ma czy przyjmiemy czy nie. Jak będzie jakiś termin ustalony już albo coś to po prostu "wpadaj" ;) . Jak narazie nasza "grupa" :lol: posiada 3 osoby chętne, no może 4. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Romet 747 4T - wygodna i fajna maszynka. Wskaźnik paliwa tylko czasem szwankuje, ale to wina silniczka wskazówki. MAło pali, jeździ nie super szybko, ale z 60-70 pojedzie. Jak zrobię prawko, no to kupię sobie jeszcze moto, ale ze skuterka nigdy nie zrezygnuję :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.