Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice i okolice na popularnych "50" ccm


Chriss

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra to tak.

Vamp ja mogę lecieć ale na Pogorię nie zbyt i nie dzisiaj :) Wymyśl coś i daj znać : 39585669 - Mam 125 na dotarciu ale zarejestrowaną ją będę miał najwcześniej za tydzień w czw/pt może będzie coś wcześniej ale nie wiem czy w Pon dostane dokumenty do rejestracji.

Goldi myślę że chyba przełożymy to i gdzie indziej polecimy bo w sumie jak tam byłem to nie ma tam co robić... Jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jade bo bandzie i mam pomysł mega trasy całodniowej. Cel pierwszy Kraków, cel drugi Piaskowa Skała latanie po winklach, powrót przez Olkusz. Można jeszcze lecieć na Kraków-Niepołomice, albo całkiem daleko Kraków-Dobczyce-Kasina mała/wielka powrót do Krakowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój drogi do Krakowa są conajmniej 3 alternatywne drogi, ale z predkoscia 49 km/h to fakt zajeloby nam to wieki, wiec taka minimalna prędkość na taką trasę to 65 km/h, a najlepiej 70 km/h. Drogą krajową 79 najlepiej się jedzie do Krakowa :) Można jeszcze przez Olkusz lub przez Bieruń.

ToxicScreamo tobie możęmy zmienić zebate zdawczą na większą bedziesz wolniej się rozpedzała, ale większe prędkości osiągniesz na trasie, pozatym z twoją wagą powinien silnik dać sobie radę. Jak kupisz zestaw 72 ccm to pomoge ci go poskładać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie wytrzyma zapytaj club64 on ma 72 ccm, ja mam 110 ccm i też jakoś jest to motorower ;) raz mnie kontrolowali, swojego czasu i nikt nic nie powiedział ;). Jak jeździsz z głową możesz mieć wiecej ccm byle by nie bez przesady. Dam ci się następnym razem przejechaćna moim :P Na Chudowie bo chyba mnie poznajesz.

Jak dotrzesz skuter to polecimy w takim razie w tedy, bo większą ekipą lepiej się jedzie a dotrzesz w jeden góra dwa dni :P Mi to tyle zajęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.