Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Katowice i okolice na popularnych "50" ccm


Chriss

Rekomendowane odpowiedzi

ja oczywiście byłbym chętny :) jeżeli tylko pogoda dopisze :D a co do miejsca gdzie byśmy mogli zajechać/polatać to jakoś nie mam za bardzo propozycji ale to to by się już uzgodniło na miejscu może :D ja osobiście jestem z Rudy Śląskiej ale wnioskuję, że Ty jesteś z Zabrza :D więc możemy się umówić w miejscu w którym wszystkim będzie pasowało ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ale jak lecicie do Miko o to mi chodziło ... Bo lecicie od strony kato do miko to przejeżdżacie ... No ja nie wiem jak wy tam jeździcie ja tylko mówię że w miko się mogę dołączyć. Do zabrza mogę też podjechać tylko że jakiś kontakt telefoniczny bo się mogę pogubić hehe

No to Teenznany ja do rudy bym podjechał a potem z toba do SGhosta :D A ile wam te skuty ciągną? Bo nie wiem czy wydole na moim powietrzaku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Gliwic, stad wybralem Zabrze jako takie miedzy nami wysrodkowane miejsce ;-). Na wysokosci Paniowek jest chyba tez wlot do zabrza, tzn jest napewno, tylko nie wiem, czy dobrze kojarze krzyzowke, to tak apropo Mikolowa. Moj powietrzak najlepiej sie czuje do 54, wiec bez szalenstw ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, no to okej, bo ja z MotoOrzesze spotkamy się w Rudzie Śląskiej i później razem pojedziemy do Zabrza. Podaj tylko dokładne miejsce gdzie się spotkamy. No wiadomo, że bez szaleństw dlatego prędkość będzie dostosowana żeby skuterów nie zamęczać na ciągłym v-maxie i żeby nikt nie zostawał w tyle, więc spokojnie, nie ma się czym przejmować :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co, to tyle co dotarlem do domu z pracy. U mnie sie rozpadalo i burzowo, oby przeszlo. Wtepnie mozemy sie umowic na belce np, kazdy wie gdzie to.

edit

Ja raczej sobie daruje dzisiaj wycieczki, u mnie wsumie caly czas siapi, co chwile pada mocniej, a to juz trzeba by sie wybierac..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

siemanko, jest ktoś może chętny w sobotę na przyszły tydzień na wypad do Wisły oczywiście jeżeli pogoda dopisze? bo ja w wtorek daje scoota na warsztat bo w takim stanie jakim on jest to strach jechać gdzieś dalej no i myślę, że do piątku będę go miał już gotowego, to w sobotę moglibyśmy się wybrać. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.