Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

80km/h


flashar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja bym się gdzieś wyrwał. A co proponujesz? Ja się dostosuję.

Spotkanie pod wieżą w Gliwicach jak ostatnio?

Może jak Marek by się też pisał na latanie, to może gdzieś w pół drogi byśmy się potkali?

A co byście powiedzieli, gdy na powrocie byśmy zrobili ognisko, np na Pławniowicach, przy plaży?

Tam wyremontowali parking, motorki będą na widoku, my możemy się posilić ciepłą pieczoną kiełbasą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się gdzieś wyrwał. A co proponujesz? Ja się dostosuję.

Spotkanie pod wieżą w Gliwicach jak ostatnio?

Może jak Marek by się też pisał na latanie, to może gdzieś w pół drogi byśmy się potkali?

A co byście powiedzieli, gdy na powrocie byśmy zrobili ognisko, np na Pławniowicach, przy plaży?

Tam wyremontowali parking, motorki będą na widoku, my możemy się posilić ciepłą pieczoną kiełbasą...

Trasa do obgadania. Ja tam nie mam żadnych konkretnych wymagań. Proponuję kierunek północno - zachodni, np. coś takiego:

https://maps.google.pl/maps?saddr=Gliwice,+Radiostacja&daddr=Opolska+to:50.7050736,18.1390532+to:Nieznana+droga+to:50.9606745,18.2186861+to:Trasa+46+to:50.4227273,18.8143417+to:Toszecka&hl=pl&ll=50.566666,18.668518&spn=0.521628,1.352692&sll=50.495084,18.546295&sspn=0.26121,0.676346&geocode=FVC4_wIdHCsdASFyPzwDL6wQjSnhYU9ONTARRzFyPzwDL6wQjQ%3BFd5iBAMdbrIZAQ%3BFbGyBQMdrccUASlRMoZbmPgQRzGRO_C5C3Gvvg%3BFascBgMd0_YTAQ%3BFSKZCQMdvv4VASlFkwIf8GAQRzEPQMdiRR5MVg%3BFSw8BQMdzYMcAQ%3BFcdjAQMdhRUfASndZPpwaCkRRzFptdcSaXPfyA%3BFX0MAQMdnSkaAQ&gl=pl&mra=dpe&mrsp=6&sz=11&via=2,4,6&t=m&z=10

 

Ew. na południe do pepików pojechać:

https://maps.google.pl/maps?saddr=Radiostacja+Gliwice,+Tarnog%C3%B3rska,+Gliwice&daddr=49.9804672,18.2541161+to:Ostravsk%C3%A1%2FTrasa+56+to:%C5%98%C3%AD%C4%8Dn%C3%AD+okruh%2FTrasa+57+to:O%C5%9Bwi%C4%99cimska+to:50.330177,18.1654604+to:Pyskowicka%2FDK40&hl=pl&ie=UTF8&sll=50.133784,18.145294&sspn=0.526406,1.352692&geocode=FVC4_wIdHCsdASFyPzwDL6wQjSnhYU9ONTARRzFyPzwDL6wQjQ%3BFTOk-gIdJIkWASnRgWRvp14RRzFebSYoLXMF1Q%3BFX9X-QIdenwVAQ%3BFadI_AIdPBoOAQ%3BFeDi_QId3uMPAQ%3BFUH6_wId1C4VASn9tKmcGBIRRzFzoInge3qcQw%3BFYwHAQMdXPEZAQ&oq=Gliwice,+Radios&gl=pl&mra=dme&mrsp=4&sz=10&via=1,5&t=m&z=10

 

Po drodze większe miasta, żeby było gdzie postoje na gorące kawy i hotdogi robić :) To oczywiście tylko luźne pomysły, do dowolnej modyfikacji. Jestem też za ognichem, super pomysł, ale nie wiem jak tam z drewnem na Pławkach. Z tego co widziałem, to ludzie je samochodami przywożą na plażę. :)

 

A i zbiórka tak raczej myślę o 10, żeby było cieplej. Radiostacja mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Pławkaw nie brakuje pod drzewami przy plaży patyków - coś na pewno nazbieramy, przecież nie musi być jakieś duże ognisko.

Ok, ja o 10-tej melduję się przy radiostacji. Trzeba wykorzystać pogodę. Ma być słonecznie i w miarę ciepło.

http://pogoda.onet.pl/prognoza-pogody/dzis/europa,polska,katowice,9342.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waśnie wróciłem z krótkiej przejażdżki po okolicy.

Razem z kumplem w sumie zrobiliśmy ok. 150km. 

Kumpel dał mi się karnąć swoją Hondą Pan European 

Honda.jpeg

Utwierdziłem się tyko w przekonaniu, że koniecznie muszę mojego Bandziora zmienić na jakiegoś turystyka.

Na Bandziorze tak mnie wypiździło, że masakra. Ale za to na tej Hondzie jazda to poezja. Duża szyba turystyczna powoduje, że zimny wiatr jest praktycznie nieodczuwalny. No i ta niesamowita dynamika jazdy. Nie czuje się że na budziku ma się dwie paki. 

Nic tylko zbierać ciaciorki i kupić taką Hondę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mój motorek przykrytym kocykiem jest już w letargu zimowym. Co miesiąc kupuję i zlewam 20L taniej benzynki do baniek (3.95zł w GetinBanku). Na wiosnę ogień! Zapas wachy starczy mi na kilka wypadów z Wami :)

W międzyczasie kupiłem nowy kask, fajne buty. Teraz rozglądam się za jakąś fajną szybą turystyczną do Bandziora.

Jak raz się karnąłem rasowym turystykiem, to czuję niedosyt.

Ja mam nadzieję, że już w marcu będziemy śmigać  ;)

Oby zima była łagodna i szybko nadeszła wiosna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.