Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

80km/h


flashar

Rekomendowane odpowiedzi

http://pogoda.onet.pl/prognoza-pogody/dzis/europa,polska,katowice,9342.html

 

Kilka osób już zadeklarowało chęć pośmigania w niedzielę.

Wstępnie planujemy spokojną objazdówkę po okolicy - zamek w Toszku, pałac w Brynku, Dzierżno, Pławniowice, Zamek w Przeczycach... ogólnie lajtowa spokojna turystyczna jazda. Wszelkie propozycje mile widziane.

Ruszamy w okolicach 11-tej z Zabrza. Przed 16-tą powrót....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu... zapowiada się piękna pogoda, a ja cały dzień siedzę na szkoleniu. Ale Wam zazdroszczę. Wczoraj prawie się zdecydowałem jechać po motocykl, żeby go wywlec z ciemnicy, ale perspektywa wracania o 21:00 nie zabardzo do mnie przemawiała, no a dziś rano 0 stopni i ze dwie godziny jazdy też mnie skutecznie zniechęciło. Mam nadzieję, że w tygodniu uda mi się moto sprowadzić i będę mógł Wam towarzyszyć.

Ciepełka i słońca dzisiaj kolegom życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

za kilka minut będzie opublikowany film - zapraszam do oglądania.

 

 

PS

Może ktoś ma na zbyciu niedrogą kamerę fullHD? Normalną zwykłą kamerę cyfrową...

Przeglądam oferty w necie i moim faworytem jest SONY HDR-CX210e HD za niecałe 700zł można kupić już nową...

http://motosilesia.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nazwa wątku wskazuje - my śmigamy w okolicach 80km/h - czasami zdarza się troszeczkę szybciej :)  Przy takich prędkościach nie odczuwa się zimna, ani zbyt mocnego wiatru. Trzeba się po prostu odpowiednio ubrać - jakaś koszulka termiczna pod kurtkę i jest git.

Kolejna sprawa, to co kilkadziesiąt kilometrów robimy jakieś przystanki by coś zwiedzić, pooglądać rozprostować nogi. Taki styl jady preferujemy.

Jeśli to komuś odpowiada, niech czuje się zaproszony. 

Prognozy na zbliżający się weekend są bardzooooo obiecujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mister, pytanie mam odnośnie tych waszych prędkości podróżnych.

Był ktoś, kto po prostu chciał się sprawdzić w takiej prędkości podróżnej na dłuższą metę i nie wytrwał w swoim postanowieniu?:D(odkręcił manetę i tyle go widzieliście) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej o tym wczorajszym wypadzie, byśmy się razem z Erniok wybrali z Wami :) No ale przynajmniej zarzyliśmy ruchu na rowerach :)

Nam taka jazda turystyczno-poznawcza pasuje :) , więc chętnie dołączymy do Was któregoś weekendu. Niestety w ten jedziemy prawdopodobnie w dolnośląskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :)

Normalnie twardziel :)

Bez przesady. Kilka razy miałem przyjemność z grupą tzw. "80kmph" jechać i te 80km to wartość mocno umowna :). Tam gdzie można, jedzie się szybciej. Chodzi o to, żeby mieć łeb na karku i nie pałować ile fabryka dała na każdej prostej :).

 

Jak patrzę na prognozy to przyszły weekend 15st. a kolejny nawet 18 st. Szkoda, że moto zimuje daleko od domu, bo bym się przyłączył :/...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Rodzi się pomysł, by na weekend zaliczyć Ojców. 

Jak ktoś ma ciekawe propozycje, to śmiało piszcie.

Proponuję wstępnie niedzielę, bo niektórzy muszą jednak pracować w sobotę.

Optymalnie było by tak jak ostatnio spotkać się o 11-tej i pośmigać tak do ok. 16-tej....zresztą uzależnimy to od prognoz, bo pogoda jak na razie dyktuje warunki.

 

No i stało się. Spontanicznie kupiłem kamerkę cyfrową: po długich poszukiwaniach, czytaniach opinii, testów zdecydowałem się na HC-V110 - fajna i niedroga kamerka. Już najbliższy wypad utrwalę na tej kamerce.

Najważniejsze, że można ją ładować przez port usb, więc mając gniazdo zapalniczki bez problemu można kamerkę podładować na trasie. Ja w trampku założę dodatkowe gniazdo w kufrze, by w trasie kamerka mogła się ładować.

panasonic-hc-v10ep-k.799786.2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie i Panie -  prognozy są bardzo optymistyczne na sobotę  :)

Z kilkoma znajomymi wstępnie umówiliśmy się na spokojne śmiganie po okolicy.

Tak naprawdę nie mamy sprecyzowanych planów na wypad, więc każde sugestie będą mile widziane.

Ja w piątek robię rekonesans po naszych śląskich jeziorach - taki wypadzik wędkarsko-motocyklowy. Fotki na łonie przyrody, może nawet spining wezmę ze sobą - jakiś okonek może się uwiesi, kto wie...?

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do wspólnego śmigania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.