Jump to content

Husar

Użytkownicy
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

1 Neutralna

1 Follower

About Husar

 • Rank
  Wąchacz spalin
 1. Husar

  80km/h

  Moherki moje ukochane, chciałbym poznać waszą opinię odnośnie przenosin na nowe-stare czy staro nowe czy jak się to tam nazywa, w każdym razie to drugie forum. Wiem na bank, że dwie osoby już od nas tam są a 3,14 przeprowadzają niemal masowy eksodus. Forum całkiem fajne a człowiek nie czuje się tam nowy bo co i rusz widać starych znajomych heheh.
 2. Husar

  80km/h

  O tak, taka zima byłaby bardzo fajna
 3. Husar

  80km/h

  Pewnie będzie śnieg, jak to w zimie.
 4. Husar

  80km/h

  Piwowarek to nic tylko pozostaje nam planować wspólną imprezę na rozpoczęcie sezonu
 5. Husar

  80km/h

  Pozdrówcie odemnie całą ekipę 3,14.
 6. Husar

  80km/h

  Ja na miejscu zamierzam nadrabiać pewne % zaległości.
 7. Husar

  80km/h

  A myślałem nad podobnym rozwiązaniem tylko jak sobie wyobraziłem drzwi potem obok nich maszynę to zwątpiłem czy by przeszła heheh.
 8. Husar

  80km/h

  Ja jestem chętny ale motóra nie mam chwilowo. Tak więc odpadam.
 9. Husar

  80km/h

  Zabrali mi ją i nie oddadzą na długi weekend ehh a tak chciałem polatać. No ale przynajmniej przegląd zrobiony (tysiąc kilosów później niż powinien hehe). Dawid jeśli nie masz tego FTP jeszcze to wyślij PW do Alego. Chociaż jak się tak zastanawiam, jak latać nie będę to przynajmniej braki alkoholowe nadrobie
 10. " ... podkreśla klasyczną cruiserową stylistykę " cytuję za oficjalną polską stroną Hondy z opisu Shadow 750. Pozdrawiam gorąco.
 11. Właśnie dlatego chłopaka pytałem czy o choppera mu chodzi, bo sam chciałem Shadowkę zaproponować ale Shadow to raczej Cruiser
 12. Przede wszystkim zależy ile mniej/więcej chesz wydać. Poza tym, czy napewno chodzi ci o choppera a nie na przykład cruisera - sam na początku nie wiedziałem, czym się różnią i używałem pojęć naprzemiennie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.