Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zygmusc


makzel

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe.... się odyseja prawie zrodziła Ciekawa jestem ile osób oceniło i skreśliło zyge nie znając goIlu z tych, którzy tak zawzięcie powołują się na regulamin złamało goChłopaki weźcie się w garść. Czepialiście się już wieku użytkowników, ilości postów, teraz czepiacie się sygnatury, co będzie następne? Nick?? Oko za oko i za chwilę wszyscy będziemy ślepi Na początku było to zabawne, teraz zaczyna być żenujące pozdro i więcej dystansu do świata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 347
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zapewne większość z Was już zauważyła, nie lubię bić piany. Ale skoro zostałem wywołany podzielę się z Wami moimi przemyśleniami związanymi z tym tematem. Po pierwsze primo muszę sobie przyznać, że mam talent, niestety trudno mi powiedzieć na chwilę obecną, do czego...Po drugie primo odnoszę wrażenie, że wielu ludzi wypowiadających się tutaj albo nie zadało sobie trudu przeczytaniu tego co napisałem na początku, albo ma problemy ze zrozumieniem istoty sprawy.Po drugi i pół primo ...za to z niezwykłą łatwością, czasem fantazją (choć rzadko) skoczyło sobie do gardeł...Po trzecie (już nie primo bo przestało być zabawne) koleżanka mała* napisała 'Ciekawa jestem ile osób oceniło i skreśliło zyge nie znając go". kolega z...sc dał się nam przecież już poznać... Dziś całkiem przypadkowo natrafiłem na pewne miejsce w necie, które pokazało z...sc z innej strony. Lepszej. Nawet nawiązałem do tego, niestety kolega nie podjął tematu więc ja też nie będę go rozwijał - ot chciałem tylko o tym wspomnieć...I dochodzę do sedna... Pisałem wcześniej o donatorach itd. Teraz doszedłem do wniosku, że kilku z forumowiczów po prostu jeździ na czyichś plecach. Tzn. forum jest czyjąś własnością. ten ktoś nie ważne kto, stworzył to miejsce z takich czy innych powodów. Ale FŚM byłoby tylko jednym z (no właśnie ilu) adresów w necie gdyby nie forumowicze. FŚM tworzą ludzie - wielu z nich poświęciło wiele czasu na to żeby FŚM miało taki charakter jaki ma. Myślę tu o wielu akcjach, także w realu, zwykłych koleżeńskich rozmowach, wspólnych wypadach, pomocy technicznej a także o wielu "hajach" jakie miały tu miejsce. I nagle pojawiają się ludzie, którzy korzystając z tego swoistego wspólnego dorobku próbują, w sposób czasem mały coś ugrać. Wymownym przykładem jest kolega z...sc. I na niego tym razem padło. Pewnie wielu myślących użytkowników dopiszę sobie kilku delikwentów do listy...Kończę, bo i tak nie liczę na to, że będzie chciało się to komuś czytać.Podsumowując: mam nadzieję, że teraz rozumiecie moje intencje, prościej już nie mogę.Pozdrawiam serdeczniemakzel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i wiecie co? Nudzi wam sie.. potwornie..Naprawde juz nie macie co z soba zrobić..Patrzycie tylko jak jeden drugiemu nóz w plecy wjeb@ć..to własnie obraz polskiego motocyklizmu?a potem jeden drugiemu rece podajecie..może prościej wziąć noża i jeden drugiego pozabijać bo komus sie sygnaturka niepodoba etc?Wymagacie od innych kultury i zachowania a sami co robicie? ŻENADA!p.s. mam w nosie krytyke pod moim tytułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przesadzasz... stanowczo przesadzasz...
dlaczego . Zyga przecież sam podał te wiadomości do publicznej wiadomości .Nie ma tam nic kompromitującego czy wstydliwego , wręcz przeciwnie , jest się czym chwalić .ps.Danfield, obluzuj . Nic się tu złego nie dzieje , "podmiot" nie oponuje ( wręcz uważam że temat mu "siedzi") , nikt tu nie miał zamiaru nikogo obrażać , wymiana zdań jest pod kontrolą , zabijamy sobie czas czekając na wiosnę . Co w tym złego ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co komu do tego co kto robi? co to kącik samotnych serc a może kółko plotkarskie?Co mnie to nie interesi co kto komu i ile razy po co i dlaczego. Dziwie sie że was to interesuje.Jak dla mnie może produkowac wode w proszku albo handlowac używanymi trumnami i nic mi do tego.Ar2Rm i co w zwiazku z tym? Jak dla mnie to ostatnio piszesz same pierduły na tym forum tak jakbys nie miał żadnych rzeczy do roboty w zyciu prywatnyma uwazam Cie za łebskiego faceta więc sie ogarnij i skońc pierdulić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem ze teraz zygmusc na topie..ale śniegu w cholere i zadna kurna sygnaturka go nie przesłoni....jedzie kto moze jutro na deche(y) ?do brennej natenprzykład?edit: jutro znaczy dzisiaj znaczy sobota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ar2rM no i w ciagu dalszym wsyzstkim udowadniasz swoja głupote , płytką osobowosc oraz niedojrzałosc...naprawde przy każdym spotkaniu ludzi poza forum wszyscy ryja z ciebie i twoich postów bedących na poziomie 8 letniego dziecka... dojebałeś sie do sygnaturki tak naprawde nie dlateog ze jest duza i przeszkadza bo tak nie jest tylko dla tego ze jestes zyciowym nieudacznikim tyrasz jak dzika świnia i guzik z tego masz i boli cie to ze jestes za głupi na to zeby dojsc do logicznej sumy na koncie w łatwy sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co sie zczyna ??? boli cie to ze nieswiadomie stałes sie pośmiewiskiem dla ludzi .. ? myslisz ze ktos ci to oficjalnie napisze albo powie ? nie licz nato ale zyj nadal w swojej błogiej nieswiadomości i brnij dalej w swoje osobiste ....a co do autora tematu radze sie 5 razy zastanowic zanim sie cos napisze i potem jeszcze 5 razy przeczytać zanim sie zatwierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.