Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Furek

Użytkownicy
 • Posts

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Furek last won the day on April 5 2019

Furek had the most liked content!

About Furek

 • Birthday 11/06/1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Strzelce Opolskie

Recent Profile Visitors

2,480 profile views

Furek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Nie ma omijania przeszkody ?
 2. - czynności kontrolno-obsługowe (światła, płyny) po jednej losowej rzeczy + zawsze stan/naciąg łańcucha - przeprowadzenie motocykla, przygotowanie się do jazdy oraz płynne ruszenie - ósemka - slalom wolny - slalom szybki (średnia prędkość 30km/h) - hamowanie awaryjne - ruszanie na wzniesieniu Chyba o niczym nie zapomniałem ?
 3. „obuwia pełnego, zakrywającego stopę, wiązanego lub zapinanego na klamry, rzepy lub zatrzaski lub obuwia typu motocyklowego” Spokojnie, możesz brać motocyklowe na obcasiku ?
 4. Cześć, nie musisz zdawać ponownie teorii ? Co do godzin - tak, będzie ich 10, więc za kurs zapłacisz mniej ?
 5. @LynxLynx dzięki za te wszystkie odpowiedzi ?
 6. Haha ? więc jakie oni by teraz było?
 7. @LynxLynx a czy na kursie pojawiło się coś, co chciała byś zmienić? Co nie do końca przypadło Ci do gustu?
 8. Ale ja przecież nie napisałem że wszyscy tak robią Znam kursantów, dla których liczy się jakość, jak i znam instruktorów, którzy za byle jaki pieniądz nie będą siedzieć. Ale znam też wielu, którzy za szanowanie siebie rodziny nie utrzymają Problem jest taki, że niestety w każdej dziedzinie większość ludzi - pewnie i nas - nim wyda pieniążek to kilka razu go obejrzy... "aaaa w sumie trochę jeździłem autem/moto (niepotrzebne skreślić) to idę gdzie taniej, przecież i tak uczą pod egzamin" i wieeeele innych przypadków @Brojler ale oczywiście podzielam Twoje zdanie o szanowaniu się i o tym, że nie każdy patrzy tak patrzy.
 9. Po części masz rację, że to takie zamknięte koło. Dla wielu to praca dodatkowa tj. przyjść na parę godzin i „wysiedzieć” kilka dodatkowych złotówek do wypłaty. A że czasami jest ich dosłownie kilka to - tak jak napisałeś - jaka płaca taka praca. Kolejną często spotykaną prakyką jest właśnie pójście tam, gdzie jest najtaniej. Szkoda że przyszli kursanci mają taką mentalność, z drugiej strony szkoda że właściciele ośrodków szkolenia próbują ze sobą rywalizować ceną, a nie jakością, co z kolei przekłada się na zarobki tych którzy tę pracę wykonują..
 10. Oczekiwałem dokładnie takiego opisu. Dzięki! W którym roku odbyłeś swój kurs ?
 11. Dzięki za kolejne odpowiedzi! Ale bardziej od opisu interesuje mnie co Wy uważacie o swoim kursie? Czego oczekiwaliście, czego brakowało, jak - z perspektywy czasu - chcielibyście żeby ten kurs wyglądał?
 12. Też jestem ciekawy, ale chyba się nie dowiemy
 13. Tak jakoś wyszło, że ta praca to trochę moja pasja ? Kanału na YT nie prowadzę i raczej nie zamierzam, a na forum fazera byłem chwilę. Co do fazera, to dalej jeżdżę, ale zamieniłem FZS 600 ’02 na FZ1 ’10 ?
 14. Mam 28, a robię to już 6 rok
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.