Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Poznań


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z tym sprawdzaniem glosnosci? Nie przejdzie to nie wjezdzasz na tor? Czy da sie jakos negocjowac z panem sprawdzajacym? Mam zalozona yoshimurke i tak naprawde to nie wiem czy by mi przeszla taki test, na moje ucho jest dosc glosna. Na tor chetnie bym sie wybral...Chyba, ze lepiej sie do Brna wybrac, caly czas dwupasmowka, blizej i tor niby lepszy
lepiej do Brna ja bylem teraz dwa dni 26-27 i bylo super,droga bez porownania bez korkow swiatel itp.A i sama jazda lepsza,tor duzo wiekszy a wpuszczaja tylko 45 maszyn wiec nie ma tloku.Byla ekipa z kalisza ktora do Poznania ma 100km a wybrala Brno no i powiedzieli ze warto bylo.w sumie w kazdym z dwuch dni naszych bylo ok 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adrian a masz w planach wyskoczyć jeszcze do Brna w najbliższym czasie??
W planach to mam zamiar jezdzic dwa razy w miesiacu ale zobacze jak to bedzie,jesli bedzie pogoda to chce jechac 8 czerwca.Tylko musze naprawic sprzet bo ulegl malej awari podczas ostatniej sesji.zobaczymy jak serwis sie wyrobi z zamowionymi czesciami.Ale drugie miejsce na przyczepie juz ma zaklepane Andzej z forum ktory 26-27 tez byl ze mna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak to jest jak przekroczysz głośność jest regulamin i wydaje mi sie ze nie wjedziesz sebo : numer podesle na prv jak by byly miejsca na wyjazd do brna to ja sie pisze a jak nie too chyba znowu na kołach fajna droga i blizej (szybciej) moze bedzie bez przygod )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach to mam zamiar jezdzic dwa razy w miesiacu ale zobacze jak to bedzie,jesli bedzie pogoda to chce jechac 8 czerwca.Tylko musze naprawic sprzet bo ulegl malej awari podczas ostatniej sesji.zobaczymy jak serwis sie wyrobi z zamowionymi czesciami.Ale drugie miejsce na przyczepie juz ma zaklepane Andzej z forum ktory 26-27 tez byl ze mna.
Szkoda, bo chciałbym spróbować jazdy na torze i poczynić swoje pierwsze kroki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie z innej beczki .jest gdzies na torze , lub w poblizu , rampa rozladunkowa albo cos w tym stylu ? mam bus skrzyniowego i zastanawiam sie jak zdejme z niego moto bo paka jest 93 cm nad planeta !!
A co Ty sie martwisz? Bierz dluga deche i jedz! Napewno ktos Ci pomoze sciagnac moto. Masz miejsce w kabinie jedno?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.