Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Poznań


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No niestety, jest jeden tor i nie ma konkurencji... A wiec nie ma walki ceną I tak nie jest to jakas kosmiczna kwota, biorac pod uwage czas jaki mozna spedzic na torze, no ale.... O co chodzi z podzialem grupy B na B1 i B2??? Dobry jest podzial na licencji i amatorow... Ale amatorow dzielic na amatorow wolnych i szybkich... Czy ja wiem... Moze i jest w tym sens, no bo jak amator szybki kreci czas 1:50m, a amator wolny 3min, to jednak dobry pomysl, aby podzielic ta grupe No, ale co za tym idzie, 3h dziela sie na 3, a wiec jedna grupa jezdzi 1h.... Od tego odjac czas na zmiane grupy, wyjdzie moze z 45 min efektywnego jezdzenia. 100zl ok, ale jechac 5 godzin w jedna strone zeby polatac 45 minut?? Hmm, jak dla mnie bezcenne ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 może jeszcze być...tylko jak oni mają zamiar mierzyć czas dla zbadania kto szybki , a kto wolniejszy??? kostki będą rozdawać? to byłoby super bo byle jaki laptimer to min, 8 stów Ja planuję dopiro czerwiec, bo przekładka na drogę za dużo pochłonęła nerwów i kasy i musze się nacieszyć błyskiem reflekotrów w potforze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 może jeszcze być...tylko jak oni mają zamiar mierzyć czas dla zbadania kto szybki , a kto wolniejszy??? kostki będą rozdawać? to byłoby super bo byle jaki laptimer to min, 8 stów Ja planuję dopiro czerwiec, bo przekładka na drogę za dużo pochłonęła nerwów i kasy i musze się nacieszyć błyskiem reflekotrów w potforze
Co ty Maciejos masz się kurna zamiar do czerwca kręcić po Pyrzowicach? Nie da się lepiej rozjeździć jak po torze!!! A w tej przerwie między 20 maja a 17 czerwca można przecie skoczyc do Brna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty Maciejos masz się kurna zamiar do czerwca kręcić po Pyrzowicach? Nie da się lepiej rozjeździć jak po torze!!! A w tej przerwie między 20 maja a 17 czerwca można przecie skoczyc do Brna!!!
Wiesz, że bardzo bym chciał już śmignąć na Tor, bo tutaj pozostal tylko tłok na zjazdach z S1 (wczorajsza frekwencja zdziwiła nie tylko tubylców na bicyklach-mogliśmy zorganizować Gp ) i ewentualnie Euroterminal z możliwością bliskiego kontaktu z Tirem Tyle, że jak już raz rozmontuję wszystko, to potem nie będzie sensu tego zakładać, także jeszcze się trochę nacieszę sprzętem drogowym...póki co steruj się na piątek - mam w planach fajną trasę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamSam od jakiegoś czasu zastanawiam się żeby wyskoczyć do Poznania albo na coś mniejszego. Byłby to mój pierwszy raz i trochę się boje, że będę zawalidrogą albo że ni złożę się w zakręcie i moja kochana wróci na lawecie. Powiedzcie Panowie gdybym się wybrał...nie przeszkadzałbym za bardzo ludziom którzy płacą 100zł i chcą się wyżyć??Czas też jest odpowiedni - końcówka opon na środku i nie ruszone boki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WitamSam od jakiegoś czasu zastanawiam się żeby wyskoczyć do Poznania albo na coś mniejszego. Byłby to mój pierwszy raz i trochę się boje, że będę zawalidrogą albo że ni złożę się w zakręcie i moja kochana wróci na lawecie. Powiedzcie Panowie gdybym się wybrał...nie przeszkadzałbym za bardzo ludziom którzy płacą 100zł i chcą się wyżyć??Czas też jest odpowiedni - końcówka opon na środku i nie ruszone boki
Nawet sie nie zastanawiaj. Po to sa organizowane te treningi, zeby kazdy sprobowal swoich sil. A czy bedziesz zawalidroga.. Chyba kazdy jest na poczatku Ale tym sie wogole nie przejmuj Co do opon... Ja bym nie ryzykowal mimo tego, ze jak mowisz boki sa nieruszone, szkoda byloby CIebie i maszyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z podzialem grupy B na B1 i B2??? Dobry jest podzial na licencji i amatorow... Ale amatorow dzielic na amatorow wolnych i szybkich... Czy ja wiem... Moze i jest w tym sens, no bo jak amator szybki kreci czas 1:50m, a amator wolny 3min, to jednak dobry pomysl, aby podzielic ta grupe No, ale co za tym idzie, 3h dziela sie na 3, a wiec jedna grupa jezdzi 1h.... Od tego odjac czas na zmiane grupy, wyjdzie moze z 45 min efektywnego jezdzenia. 100zl ok, ale jechac 5 godzin w jedna strone zeby polatac 45 minut?? Hmm, jak dla mnie bezcenne ;P
Faktycznie czasu jeżdżenia może być mniej ale moim zdaniem jest to dosyć dobre rozwiązanie. Ci co niezbyt dobrze sobie radzą lub wolniej jeżdżą powinni być osobno. Sama pamiętam jak czasem trudno wyprzedzić takiego gościa, jeśli widzisz że sobie średnio radzi i nie jesteś pewnien czy za chwile nie zajedzie Ci drogi albo zrobi jakiś dziwny manewr trzeba się potem wlec za takim czekając na odpowiedni i bezpieczny moment na wyprzedzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie zbieramy siły na pierwszy trening. Jest to nasz pierwszy wypad na Poznań.Proszę powiedzcie co z lampami i kierunkami trzeba je zaklejać?Lusterka to wiadomo do kartonu. No i te dB. Poważnie rygorystycznie do tego podchodzą? Mam np. 96dB a norma jest 98dB i co powrót do domu?pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklejac nie trzeba. Co do kierunków i lusterek także Twoja sprawa co z nimi zrobisz, ale z doświadczenia radzę ściągnąć coby mniej strat wazie gleby było. Co do głośności - nie wiem jak będzie w tym roku...powinieneś mieć zgodnie z tabliczką znamionową na ramie. Jeżeli to będzie +- 2dB to nie ma paniki, gorzej jak 10...ale wszystko zależy od robiącego pomiary. Także powodzenia - przede wszystki na sławiniaku - niezły core z dohamowaniem tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i te dB. Poważnie rygorystycznie do tego podchodzą? Mam np. 96dB a norma jest 98dB i co powrót do domu?pzdr
No to skoro masz mniej, to czym ty sie przejmujesz? Jak zobaczysz tam crazyforfun'a z ryczacymi arrowami, to przekonasz sie, ze bedzie mozna wjezdzac na naprawde glosnych wydechach (nie wnikam jak crazyforfun poradzi sobie z Molikiem, czy da mu w pysk czy cos innego ;), prawda Maciej ;))))) (joke))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro masz mniej, to czym ty sie przejmujesz? Jak zobaczysz tam crazyforfun'a z ryczacymi arrowami, to przekonasz sie, ze bedzie mozna wjezdzac na naprawde glosnych wydechach (nie wnikam jak crazyforfun poradzi sobie z Molikiem, czy da mu w pysk czy cos innego ;), prawda Maciej ;))))) (joke))
No przede wszystkim ci nieugięci strażnicy ciszy, najwyżej będzie Ale może nie bedzie tak źle jak powiemy ile jechaliśmy a jak nie to czescy kledzy nic nie sprawdzają i tam sie polata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie kupie konia, to mogę z Wami jeździć jako team manager ;P Ale tak poważnie, zacznijmy myśleć o jakimś konkretnym teamie na przyszły sezon. TO jest proces dlugotrwaly i treningi na jakich bedziemy w tym roku, mogą wiele pokazać. Ale mysle ze przygotowania mozna rozpoaczac juz teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.