Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Poznań


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla wszystkich chcących trenować na Torze Poznań w środy począwszy od następnej środy tj. 27 oficjalny komunikat o zmianach w organizacji treningów !!!!UWAGA! !!! ZMIANY !!!Zmieniły się czasy wyjazdów poszczególnych grup na tor tj:B1 - 15.00B2 - 15.20A - 15.40... i analogicznie aż do 18.00Supermoto i skutery bez zmianNaklejki określające zgłoszenie do jazd i przynależność do grupy naklejać na owiewkę z przodu po prawej stronie (naked w widocznym miejscu) - bez naklejki nie wpuszczamy na tor (nawet jeśli jest kupiona i jest w portfelu!!!Kasa będzie otwarta od 14.15 i badanie głośności robimy przed wjazdem na teren obiektu (najlepiej zanim zapłacicie)Wprowadzono ograniczenie w grupie do max 60 motocykli - po przekroczeniu tej liczby grupa zostaje "zamknieta" i wjazd będzie niemożliwy. Dopóki nie wykombinujemy inaczej liczy się kolejność zgłoszeń.W zamyśle mam stworzenie certyfikatów informujących o znajomości przepisów poruszania się na torze przez "jeźdźca" bo to co stworzyli ciekawscy na ostatnich zajęciach świadczy tylko i wyłącznie o tym że oświadczenie o znajomości przepisów jest pustym papierkiem. Tak więc szykujcie się na coś takiego.Chcemy takze stworzyć jeden dzień szkolenia dla każdego "z ulicy" kto spełnia wymogi głośności (poniżej 98dB) - może nawet jeden dzień w miesiącu, bez zawodników. Byłoby to szkolenie doskonalące technikę jazdy motocyklem pod okiem instruktorów, całodniowe, tak więc każdy któremu mało podczas jazd środowych mógłby się "wyżyć" przez cały dzień.__________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Molik nie jest taki zly sadzac po tym co napisal. Podoba mi sie kilka jego pomyslow, a tez wypowiedzi zaczynaja robic sie coraz bardziej sensowne ;) Kto sie orientuje, to wie o czym mowie ;)
Powoli przestaje się wymądrzać, bo widzi też ile kasy z tych treningów jest przy takiej ilości chętnych Oby tylko to ograniczenie ilości motocykli na grupe, co jest rozwiązaniem dobrym generalnie (bezpieczeństwo na torze) nie doprowadziło do handlu naklejkami "na boku" dla znajomych znajomych itp. i w efekcie do dzikich walk pomiędzy motocyklistami przy kasie o wejście lub koczowania pod torem przez kilka godzin, coby dostać się na wszystkie 3 sesje...kto był choć raz w Brnie wie co to zanczy mordobicie pepików w kolejce biorąc pod uwagę frekwencję z poprzedniej środy to nie jest to wcale takie nie realne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i byłem do wroclawia padoaloprzed Poznaniem 60 km złapałem gume (poprzednie proby reperacji nie przyniosły efektu (środek wypełniający, jakiś sznurek z klejem) koszt 80 złychzałożona potorówka za 100 z wymiana u gości z moto RP ?? ) <wielkie dzieki za pomoc> wjazd na 2 sesje (pełen strachu <jak oni zapierda.....>3 sesja wiecej funu z jazdy ) udało sei 2 wyprzedzic hehewyjazd o 18:30brak kasy wyjazd do czarnkowa (rodzinak i wsparcie finansowe kosztem kolejnych 100 km)i powolutku do domku 23:00 wyjazd z wrocka 0:03 w Rudzie slaskiej nawiniete 980 km )wnioski:mozna jechac na moto ???? pewnie ze mozna )) ma sie tyle przygód hehepozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i byłem do wroclawia padoaloprzed Poznaniem 60 km złapałem gume (poprzednie proby reperacji nie przyniosły efektu (środek wypełniający, jakiś sznurek z klejem) koszt 80 złychzałożona potorówka za 100 z wymiana u gości z moto RP ?? ) <wielkie dzieki za pomoc> wjazd na 2 sesje (pełen strachu <jak oni zapierda.....>3 sesja wiecej funu z jazdy ) udało sei 2 wyprzedzic hehewyjazd o 18:30brak kasy wyjazd do czarnkowa (rodzinak i wsparcie finansowe kosztem kolejnych 100 km)i powolutku do domku 23:00 wyjazd z wrocka 0:03 w Rudzie slaskiej nawiniete 980 km )wnioski:mozna jechac na moto ???? pewnie ze mozna )) ma sie tyle przygód hehepozdro
No to szacun ogromny, ale miałeś mnóstwo szczęścia...ciekawe jak dzisiaj sie miewasz z zakwasami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakwasów brak ) tylko jestem troche nie wyspany bo od rana do roboty no szczescia troszke miałem )a poza tym trza byc twardym a nie mientkim co nie )??moze sie uda wyjechac wieksza grupąniemiałem pojęcia jaki obrac tor jazdy na jakich biegach latac i jeszcze mnustwo nie wiadomych ale pierwsze kroki zostały poczynione w tym kierunku a chęci jeszcze wiecej niz było do tej pory mimo wszystko gixer do dalekich podrózy sie nadaje hehehe co do ograniczen ja wjechałem na 2 sesje i bez problemów ale niewydaje mi sie zeby była grupa maksymalnie zmknieta, co prawda nie miałem wczesniej styczności ale tłoku na torze nie było wielkiego (takie maiłem wrażenie), sprawdzali głośność kazdemu przy bramie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym sprawdzaniem glosnosci? Nie przejdzie to nie wjezdzasz na tor? Czy da sie jakos negocjowac z panem sprawdzajacym? Mam zalozona yoshimurke i tak naprawde to nie wiem czy by mi przeszla taki test, na moje ucho jest dosc glosna. Na tor chetnie bym sie wybral...Chyba, ze lepiej sie do Brna wybrac, caly czas dwupasmowka, blizej i tor niby lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.