Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Poznań


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko zajęte generalnie jeździmy z przyczepą na 2 moto albo wozimy moto na pace ale też tylko 2 sztuki wchodzą...najlepiej zgadaj się jeszcze z kimś i pożyczcie przyczepe, koszty nie są duże.
Z przyczepą na moto nie byłoby problemu bo mam od kogo pożyczyć, ale gorzej z hakiem w samochodzie :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 15-stego na cały dzien wyjazd na kołach jak niebedzie w zadnym busie miejsca wyjazd o 3:00 zatem dość wczesnie kto jedzie na kołach niech da znac to pojedziemy na kilka maszyn
my wybieramy sie na moto z Tarnowskich na 2 sprzętach 15 rano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m 16o ktorej wyjezdzacie ???? i gdzie bysmy sie spikneli zeby razem leciec ja z kiumplem bede wyjezdzac z rudy slaskiej i lecimy przez wrocław co wy na to ??
przez Wrocek ok - jutro pogadam z kumplem to ustalimy godzinę wyjazdupozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy wczoraj na torze z Spikem. Rano pogoda nas nie rozpieszczała, motory na lawetę przypinali my w strugach deszczu ale napaleni i pełni nadzieji pojechaliśmy. No i udało się!!! na torze kapitalna pogoda Trzy wiazdy po 20 minut i udało się zejść na kolano hehe Zdjęcia po obróbce w photoshopie wrzucimy na forum Było warto się wybrać, myślę że jeszcze w tym sezonie się wybiorę. Spike jeszcze raz dzięki za zorganizowanie transportu ;) bo w takim deszczu na kołach bym się nie wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj byłeś?
nie pojechałem, choć moto było juz na busie, przestraszyły mnie prognozy pogody, poranna aura i telefon na tor o 8 rano - miła pani poinformowała mnie, że nad torem pada chciałem uniknąć zawodu, bo na mokry tor bym nie wjechał a prawdopodobieństwo było duże Dlatego przełożyłem termin wywczasu żeby jechać z wami 15-go
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pojechałem, choć moto było juz na busie, przestraszyły mnie prognozy pogody, poranna aura i telefon na tor o 8 rano - miła pani poinformowała mnie, że nad torem pada chciałem uniknąć zawodu, bo na mokry tor bym nie wjechał a prawdopodobieństwo było duże Dlatego przełożyłem termin wywczasu żeby jechać z wami 15-go
No i fajnie tylko, żeby pogoda była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to bez względu na pogodę jadę, zresztą chłopaki nie wymiękli, pojechali i po torze polatali. Powiedzcie mi , będziecie brać udział w całej imprezie czy tylko treningi popoludniowe? Braliście może pod uwagę wyjazd we wtorek popołudniu z noclegiem (np. w motelu czy pod namiotem?) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy wczoraj na torze z Spikem. Rano pogoda nas nie rozpieszczała, motory na lawetę przypinali my w strugach deszczu ale napaleni i pełni nadzieji pojechaliśmy. No i udało się!!! na torze kapitalna pogoda Trzy wiazdy po 20 minut i udało się zejść na kolano hehe Zdjęcia po obróbce w photoshopie wrzucimy na forum Było warto się wybrać, myślę że jeszcze w tym sezonie się wybiorę. Spike jeszcze raz dzięki za zorganizowanie transportu ;) bo w takim deszczu na kołach bym się nie wybrał.
Jak widać czasem los sprzyja uparciuchom. Rzeczywiście, aż do ostatnich minut pogoda stawiała powodzenie wyprawy pod znakiem zapytania. Jak dla mnie punktem krytycznym była ulewa jakieś 100 km przed Poznaniem. Na szczęście po przyjeździe na miejsce okazało się, że tor jest OK (najprawdopodobniej śmigające przed nami auta wyszlifowały go rajfami do sucha ;-) Generalnie wyjazd bardzo udany choć męczący. Btw. Wbrew temu co można wyczytać tu i ówdzie na forum organizacja całkiem dobra, obsługa miła choć moim skromnym zdaniem wszystkie teorie odnośnie podziałów "B1", "B2", "A" w tamtą środę wzięły w łeb. Były trzy grupy po max 60 moto i na tym koniec (doskonała lekcja pokory). Bardzo spoko atmosfera, można z każdym pogadać, podpytać i łyknąć nieco wiedzy wprost z asfaltu ;-) i choćby dlatego było warto...Odnośnie fotek ja znalazłem się tu, tu, tami tuMoje trzy grosze: podobno robi się to tak choć bywało i tak (na szczęście bez gleby)post-8803-1247311070.jpgpost-8803-1247308377.jpgpost-8803-1247308385.jpgpost-8803-1247308399.jpgpost-8803-1247308408.jpgpost-8803-1247308420.jpgpost-8803-1247308432.jpgpost-8803-1247308443.jpgpost-8803-1247308457.jpgpost-8803-1247311401.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wybieram z kumplem i z robinem v6 chcemy jechac we wtorek o 20 wyjechac auto i przyczepka na 3 moto jesli nie wypali z przeczepka to pewnie na kolach polecimywyjazd pewny i nie wazna pogoda bo juz zaplacone za treningmoze ugadamy sie jakos przed torem co by wieksza ekipa byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze Zbyniem startujem mniej więcej koło 18 z Sosnowca.
ok, moglibyśmy polecieć razem, dajcie tylko info co póżniej po przyjeżdzie do Poznania/ Wy macie jakąś kimkę zapewnioną ? Ja mogę przekimać w busie lub pod namiotem jeśli gdzieś można rozbić, no chyba że w najbliższej okolicy jest jakiś motel ?Zbynia i Crazy... dajcie mi na priva swoje numery telefonów to się zdzwonimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.