Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Poznań


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 x 20, co w rzeczywsitosci daje realnie jakies 3 x 16 minut czyli jakies 48 jezdzenia. Czyli ponad 20 kolek na poczatek powinienes dac rade. Co wg mnie i tak jak dla poczatkujacych to spora liczba. Przy ostatnich okrazeniach, spada koncentracja i mozna łatwo przepałowac Tak wiec czas jak najbardziej ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie ten podzial amatorow na dwie grupy jest bezsensu,trzy wjazdy po dwadziescia minut,tak jak wczesniej napisano jazdu bedzie ok 3x po ok 16 tylko niech ktos w czasie sesji zaliczy glebe to zanim posprzataja to bedzie koniec sesji,a nie wierze zeby nik sie nie wysypal.I w rezultacie moze sie okazac ze jedzie sie 400km w jedna strone po to zeby pojezdzic 30min po torze.Ja liczylem na czwartki przed mistrzostwami tak jak w tamtym roku dla amatorow mozliwosc szesciu wjazdow po 25 min to bylo super.Ale oczywiscie na naszym obiekcie wszystko idzie ku LEPSZEMU i wtym roku tak podzielili ze bez licencji mozna wjechac dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Panowie, w Poznaniu było jak zawsze zaaaaaajebiście!!! Co do sprawdzania wydechów to na bramie nie sprawdzali ale przed wjazdem koleś chodził i wyrywkowo se mierzył. Widziałem że bardziej dla picu, żeby coś tam mieć w papierach. Nikomu na pewno nie robił żadnych problemów. Także Crazy nie martw się a z drugiej strony nawet te twoje Arrowy ci nie pomogą 17 czerwca Podział był na trzy grupy: zawodnicy, grupa 1 amatorów i 2 amatorów, dostawało się naklejki na bramie z napisem runda 1 lub 2. Podział jak najbardziej słuszny bo było bardzo dużo narodu. Wszyscy razem by się tam pozażynali. Jeźdiliśmy po 20 minut każda sesja. My byliśmy w drugiej także jeździliśmy pierwszą 20 minut drugą 10 minut bo przed prawym przed mostkiem pierdzielnęło się dwóch gości i jednego musieli zabrać karetką ale mysle że z gościem wszystko ok , no i potem trzecia 20 minut. Przez te 20 min. jak sie daje w piz. to i tak ma sie dosyć.Bo były wątpliwości czy warto jechać 400 km żeby pojeżdzić 60 min. ale naprawdę warto!!!!Pogoda udała sie zarąbiście, fotki powinny być niedługo na shrek.plnasza ekipa postanowiła zainwestować w laptimery - może coś z tego wyjdzie...pozdro dla wszystkich i gotujcie się na 17 czerwiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ze nieudało mi sie w tą środe wyrwac do Poznania na pewno jade w nastepną to jest 27 maja (urlop juz załatwiony )wybiera sie ktoś ????mozne znalazło by sie jakies wolne miejsce w aucie na moto i kierowce ??jak nie to polece na kołach są chętni ????
A ty se daruj stary jazdę sprzętem na kołach do Poznania bo wystarczy lekka glebka, olej ci się wyleje i juz nie wrócisz o własnych siłach!Zawsze się można do kogoś dołączyć albo pożyczyc przyczepę i samemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z WMMP ma cos pomyslec, ale z drugiej strony, obawiam sie, ze skoro Damian zalatwia zawodnikom, to to co Maciej wynegocjowal i tak bedzie lepsza cena niz ta na ktora czekam Jest jeszcze opcja ze Stanow, przy zakupie 6 sztuk wyjdzie po 255usd z transportem do PL + dostaniemy za free jedna baze. Ale chyba jednak najlepsza opcja to Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka fotek naszego SRT
No no fajne masz te owieki biały z bordo przypomina flaogowy model 09 i super pomysł z furą, niezła reklama dla Ratki ps. Arrowy Zazieją Cię ogniem i tyle będzie ze ścigania a tak na poważnie to zmieniam na wyścigówę na 17 go no i wtedy powalczymy tylko ściągnij podnóżki pasażera i zmień te azbesty na slicki proszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee panowie ja tu widze full profeske ja to pierwszy raz chce jecac na tor i teraz troszke sie obawiam co mnie nie rozjada (zero doświadczenia) no ale jakos trzeba te doswiadczenie zebrac jesli bedziecie miec miejsce to z miła checia sie podczepie sam niestety nie moge załatwic transportu nie mam haka w samochodzie a do srodka mi nie wejdzie zatem pozostaja koła a jak cos sie stanie (gleba czy jak piszesz wyleje sie olej ) to bede sie potem martwił nocleg w razie czego mam w poznaniu i jak bedzie trzeba to moto z toru do rodziny moge zwiesc (okolice poznania) a nastepny dzien urlop na rządanie zatem wybiera sie ktoś 27 maja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee panowie ja tu widze full profeske ja to pierwszy raz chce jecac na tor i teraz troszke sie obawiam co mnie nie rozjada (zero doświadczenia) no ale jakos trzeba te doswiadczenie zebrac
Nie ma sie co obawiać tylko jechać i koniec. Zapisz sie do grupy wolniejszych amatorów i dasz sobie rade...www.shrek.pl - pooglądaj zeszłoroczne jakie sprzęty tam jeżdżą...wszystko tak na prawdę zależy od poziomu zrycia beretu i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.