Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tor Poznań


crazyforfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 346
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja sie wybieram z kumplem i z robinem v6 chcemy jechac we wtorek o 20 wyjechac auto i przyczepka na 3 moto jesli nie wypali z przeczepka to pewnie na kolach polecimywyjazd pewny i nie wazna pogoda bo juz zaplacone za treningmoze ugadamy sie jakos przed torem co by wieksza ekipa byc
Oczywiście potwierdzam. Dzisiaj montuje hak do samochodu a przyczepka jest już zarezerwowana na 16 w Bielsku, więc raczej powinno wypalić wszystko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich jak zawsze było suuuuuuuuuuuuper!!!!Było parę figur jak zawsze, może się niektórzy pochwalą... Ale tak to jest jak sie chcę Zbynia łyknąć przed szykanką Z wydechami już nie ma żartów, mierzą i nie wpuszczają tych głośniejszych, trzeba jeździć na syryjnych i wtedy jest święty spokój.3 sierpnia planujemy Brno, także za 2 tyg. znowu będzie się działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich jak zawsze było suuuuuuuuuuuuper!!!!Było parę figur jak zawsze, może się niektórzy pochwalą... Ale tak to jest jak sie chcę Zbynia łyknąć przed szykanką Z wydechami już nie ma żartów, mierzą i nie wpuszczają tych głośniejszych, trzeba jeździć na syryjnych i wtedy jest święty spokój.3 sierpnia planujemy Brno, także za 2 tyg. znowu będzie się działo
Jak to się stało, że nie spotkaliśmy się Byłem pierwszy raz na torze i naprawdę było rewelacyjnie i pogoda dopisała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper pozdrówki dla wszystkich uczestników szczególnie dla vadera i arka za wsparcie busem technicznym ) robina i reszty znajomków których nieznam z "imienia"pogoda na torze miodzio gorzaj jak wracaliśmy od wrocka jebało zabami az miło i te błyskawice czego sie nauczyłem ?? nieprzypuszczałem ze moto ma taka przyczepnosc w winklach teraz nic tylko trenowac i oby do nastepnego razu nawiniete 995 km zczego około 250 na torze daje po dupie wyjazd był o 2:45 powrót 23:15 ale naprawde było warto )filmik juz niebawem ) ktrecony przez kurę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tiber ładnie zapier... chcialem powiedziec, ze szybko i sprawnie przemieszczales sie po torze. Podobnie Arek fantastyczne tempo na torze i jak zawsze profesjonalne podejscie do tematu - jak dla mie inna planeta.Panowie Respect przez duże "S". Bohaterowie imprezy to dla mnie Dzymol z kumplem. Total hardcor i pelna penetracja. Powalczyli na torze, powalczyli na drodze. Wazne, ze obylo sie bez powaznych strat w ludziach i sprzecie. Wiecej napisze pozniej bo ide podreperowac kondycje podstawowej komorki spolecznej nadwatlone po ostatnich wydarzeniach.... Acha milo bylo objechac ZXR750 z 94 goscia na gsxr 1000 k7 - mialem mniej "ofiar" niz koledzy wyzej ale zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Oglądam fotki i powiem Wam że mi kopara opada. Przyznam że bardzo chętnie bym sprobował. Tylko tutaj pytanko czy FZ6 nie będzie tam dziwnie postrzegany (90% moto na zdjęciach to sporty). Druga kwestia to czy brak doświadczenia w jeździe torowej (jeżdżę dużo,ale turystycznie) będzie jakąś wielką przeszkodą?Słyszałem że w sierpniu ma być organizowany drugi "dzień motocyklisty" tak jak było 15.07 i bardzo chętnie bym się wybrał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Oglądam fotki i powiem Wam że mi kopara opada. Przyznam że bardzo chętnie bym sprobował. Tylko tutaj pytanko czy FZ6 nie będzie tam dziwnie postrzegany (90% moto na zdjęciach to sporty). Druga kwestia to czy brak doświadczenia w jeździe torowej (jeżdżę dużo,ale turystycznie) będzie jakąś wielką przeszkodą?Słyszałem że w sierpniu ma być organizowany drugi "dzień motocyklisty" tak jak było 15.07 i bardzo chętnie bym się wybrał....
Drugi dzien motocyklisty ma byc juz w ta srode. Co do motocykla to ostatnio smigal kolo na jakims maxi skuterze hondy wiec fazerek na 100% bedzie sie nadawal;) Nie ma sie czego bac i zdecydowanie lepiej zaczac od dnia motocyklisty bo mozesz przejechac kilka zapoznawczych kolek toru za instruktorem wmiere spokojnym tempem. Ja bylem pierwszy raz w Poznaniu w tym tygodniu i dzieki tej imprezie zapoznalem sie z winklami i popoludniu mozna bylo juz normalnie posmigac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.