Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Fazerowcy


Sławek_Czeladź

Rekomendowane odpowiedzi

Co do FZSa za 7000zł - jak na ten rocznik na zdęciu wygląda całkiem dobrze, tyle, że zdjęcie z 2004 roku! Być może to źle ustawiona data w aparacie, ale 400km bym nie jechał z prostej przyczyny - jeśli za tą cenę jeszcze nie znalazł nabywcy, to raczej podejrzane. Nie jestem i nigdy nie byłem handlarzem, ale trochę doświadczenia z tej dziedziny mam i jedno wiem - więcej jak 100km od miejsca zamieszkania ja nie jadę (no prawie nigdy). Szkoda czasu i kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 439
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lola 77 Ad.2 Zdecydowanie Yamaha Motor Beskid - wiele pochlebnych opinii czego o Szpili powiedzieć nie możnaAd.3 Jazda solo - 225 kPa(przód) 250 kPa(tył)Jazda z obciążeniem 90-185 kg - 250 kPa(przód) 290 kPa(tył)Instrukcje obsługi w języku angielskim można pobrać stąd ----->KLIK
szpila nie jest włascicielem yamahy katowice hehe a pozatym ja bym wybrał katowice maja tam naprawde fahowych mechaników a pozatym nazywaja sie teraz gp-motors
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos Katowic - fakt, jest nowy właściciel, ja tam teraz sprzet kupiłem i tam też robiłem pierwszy przegląd, no i mój szwagier również nabył Fazera u nich 2 dni temu. W skrócie: obsługa miła na salonie a na serwisie widać, że Ci ludzie są w temacie i nie są z łapanki, jednakże w sumie kilka wpadek mieli włącznie z tym, iż szwagrowi wydali nie jego sprzęt tylko o innych numerach ramy - dobrze że to sprawdził przy odbiorze, bo byłyby niezłe jaja za jakiś czas. Ale błędy zdażają się nam wszystkim, więc ja dałbym im szanse i nie przekreślałbym ich. Dajmy im się wykazać dopiero potem oceniajmy, bo chyba są na początku dobrej drogi. A dlatego się tu rozpisałem, bo nie lubię krytyki negatywnej i wyolbrzymionej. Co innego krytyka konstruktywna. Jedną ich wadę od razu widać - bardzo ciężko się negocjuje ceny - trochę są za sztywni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpila nie jest włascicielem yamahy katowice hehe a pozatym ja bym wybrał katowice maja tam naprawde fahowych mechaników a pozatym nazywaja sie teraz gp-motors
A piszesz z własnego doświadczenia czy tylko się reklamujecie? To po pierwsze. Po drugie spójrz na datę pisania posta. Mnie osobiście ten salon 2 razy okłamał co do ceny części do mojego motocykla, a raz powiedzieli mi wprost, żebym sobie później zadzwonił jak mnie coś interesuje bo jeszcze nie włączyli komputera (po 3h pracy jakby wynikało z danych na ich stronie internetowej) już po zmianie właściciela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie moze powinienem w innym dziale ale tutaj będzie największy odzew.Mam taki problem nie wiem czy to może być od filtra K&N ostatnio przyuważyłem ze od 6500 obr/min są takie dziwne mrowienie dosyć intensywne na kierownicy podnóżkach i nawet pod tyłkiem czy tez u was takie coś występuje z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z innej beczki - SPALANIE:słuchajcie - mój szwagier - spokojny człowiek - na wspólnym wypadzie na Słowację, osiągnął spalanie sprzetem (FZ6 S2) na dotarciu 3,93 l/100km. Ja jadąc razem z nim spaliłem 4,44 l/100km ponieważ częściej wyprzedzałem, przyspieszałem itp (a potem na niego czekałem ). Nieźle - co? Była to jazda owszem - spokojna, ale wcale nie ślamazarna. Stwierdzam, że Fazery FZ6 są naprawdę ekonomiczne pod warunkiem, że nie przekraczamy 6tyś obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie tutaj z tym, ale jedno pytanie - ile km wyszła cała trasa z Sosnowca i z powrotrem?He he - a co do samej trasy, to taki sam miałem plan, ale w coś nas tchnęło i zawróciliśmy za Dolnym Kubinem na Chochołów koło Zakopanego, potem na Zawoję, Maków Podhalański i Suchą Beskidzką. Ten odcinek też polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile km wyszła cała trasa z Sosnowca i z powrotem?
Nie całe 600 km z tym, że niektóre odcinki przejeżdżaliśmy więcej niż 1 raz.Droga za Harmancem warta jest przejechania tych km. Generalnie wychodzi 2 baki paliwa w FZ6. Mnie przy dobrym tempie w drodze powrotnej paliwa starczyło na styk ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po 20.00 wracałem z Gorlic (200km) - no i muszę przyznać, że światła Fazera FZ6 są kiepskie. Słyszałem, że ktoś podłączył drugą lampę - czy tam są żarówki H4 w obu lampach? I czy one mogą świecić jakby podwójnie? Pewenie da się, ale czy to ma sens? |Czy odbłyśniki będą OK? Czy coś Wam na ten temat widomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie jest H7 blue cool:) Przetwornica slim i żarnik 6000k. Zakładając zwrócić należy uwagę na żarnik, jeśli jest on zwykły to reflektor świeci wszędzie i oślepia. Ja zamontowałem żarnik przeznaczony do reflektorów z gładkim szkłem (inne są do soczewek), który posiada osłony i skutecznie kieruje snop światła tam gdzie chcemy. Koszt w granicach 300 zł (wiem że na allegro są tańsze chińszczyzny) a efekt naprawdę dobry. Myślę nad przerobieniem jeszcze reflektora drogowego ale to chyba przez zimę. Więcej szczegółów na priv. Może uda mi się w najbliższych dniach przyfocić moto to podepnę jakiegoś linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, to nie jest H7 blue cool:) Przetwornica slim i żarnik 6000k. Zakładając zwrócić należy uwagę na żarnik, jeśli jest on zwykły to reflektor świeci wszędzie i oślepia. Ja zamontowałem żarnik przeznaczony do reflektorów z gładkim szkłem (inne są do soczewek), który posiada osłony i skutecznie kieruje snop światła tam gdzie chcemy. Koszt w granicach 300 zł (wiem że na allegro są tańsze chińszczyzny) a efekt naprawdę dobry. Myślę nad przerobieniem jeszcze reflektora drogowego ale to chyba przez zimę. Więcej szczegółów na priv. Może uda mi się w najbliższych dniach przyfocić moto to podepnę jakiegoś linka.
Nie polecam przerobienia drogowych na xenony. Ja mam u siebie oba światła xenony (przez soczewki), ale drogowy nie daje rady. z uwagi na długi czas rozruchu nie jest możliwe szybkie przełączenie z mijania na długie.Ale poza tym to różnica jazdy w ksenonach jest KOLOSALNA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.