Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi


 

Zdziwisz sie ale tu nie chodzi o moja prosbe.
Jezeli zlekcewazysz kogokolwiek z brakiem jego zgody na upublicznienie zdjęcia
ma prawo wystapic z pozwem o zadośćuczynienie/odszkodowanie.
 

Tak się składa że trochę się zajmuję fotografią i to co napisałeś świadczy o tym że nie zrozumiałeś paragrafu przytoczonego przez moderatora. Mogę fotografować Twój motocykl ile będę chciał i dopóty dopóki nie będzie widać nr rejestracyjnych nie możesz zmusić autora zdjęcia do jego sunięcia, tutaj się kłania coś takiego jak prawa autorskie. Mogę sfotografować Twój dom ( nie wchodząc na teren prywatny ), samochód i nic nie wskórasz. Inna sprawa że na Twoja prośbę o usunięcie tych 2 zdjęć autor zdjęcia mógł się przychylić do Twojej prośby i je usunąć , ja bym tak zrobił. Co do wspomnianych nr rejestracyjnych to tez nie jest tak do końca że nie mogą być widoczne ale tu zależy od interpretacji przez sędziego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu nie było mnie chwilę a tu takie zamieszanie... Przykro sie to wszystko czyta, obie strony mają swoje racje...

Miło bedzie ugadać się jakoś, zrobić strefę o ktorej mowa w wczesniejszych postach, gdzie hobbysci-foto nie będą pstrykać i nie bedzie potem spin,

bo szkoda nerwów wszystkich ludziófff ;)

może jakaś fajka pokoju na sztamę?? Peace, love, i spalono guma

Do czwartku kochani :)

mie tam foty niewadzom. jestech tak szpetny ze nojlepszy photoshop niydowo se rady hahahah. 

POKOSMANO jak tam sprawa mojego tribalka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudów zaliczony :) dużo ludzi. Ryś 13, widziałam cie w forumowej koszulce :) niedaleko siedziałam.

To trza było w kostke walnąć hehe :):)

Kto woś puszczoł z fatrym czornom puszką w kombi na wylocie z chudowa?

Podziynkowoł piknie za klachy.

No jakaś pucha ładniutko zjechała ale nie widziałem kto za kółkiem siedział bo powoli się toczył hehe :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.