Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

odpowiednie wdzianko manety handbary i maszyna na kazda pore roku i warunki :) jezdze do dziś i widzę ze przetrwałem to co było najgorsze w najgorszy dzień było -26 i rowniez dałem radę manetki juz nie wydalaly ale dałem radę :) na twardziela nie ma mocnych hehe

zastanawiałem się czy gdzieś się nie wkręcić na testowanie moto i wdzianka przez caaly rok zima wiosna lato jesień i zdawać relacje hmm słyszałem o czymś takim ze poszukuja

pozdrowienia cieplutkie z wodzisławia przesylam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiednie wdzianko manety handbary i maszyna na kazda pore roku i warunki :) jezdze do dziś i widzę ze przetrwałem to co było najgorsze w najgorszy dzień było -26 i rowniez dałem radę manetki juz nie wydalaly ale dałem radę :) na twardziela nie ma mocnych hehe

zastanawiałem się czy gdzieś się nie wkręcić na testowanie moto i wdzianka przez caaly rok zima wiosna lato jesień i zdawać relacje hmm słyszałem o czymś takim ze poszukuja

pozdrowienia cieplutkie z wodzisławia przesylam :)

Masz rację !!! RetBike szukają testerów . Więcej szczegółów masz na stronie www.retbike.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację !!! RetBike szukają testerów . Więcej szczegółów masz na stronie www.retbike.pl

Niestety za pozno :/ juz mają zakończoną rekrutację a szkoda moze następnym razem...

Tylko nie wiem czy znajdą taką osobę ktora jezdzi calutki rok ja na sezon kulam jakieś 25 tkm :)

Kristof, a jak sobie radzisz z parowaniem kasku??

Sam przy minusach jeździłem chwilę, ale szlag mnie jasny trafiał, gdy co 2 minuty musiałem owiewkę podnosić żeby odparowała.

Powiem Ci tak ze ja nigdy do końca kasku nie zamykam zawsze szczelinka jest i nie paruje ale najczęściej jezdzę z podniesioną szczęką i blendą na oczach nawet w mrozy jezdziłem i bylo ok wysoka szyba sprawia ze wiatr tak nie daje po głowie i mogę tak jezdzić :)

są jakieś preparaty czy nawet folie na wizjer ale jakoś w to nie wierzę i nigdy nie będę tego stosowal:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety za pozno :/ juz mają zakończoną rekrutację a szkoda moze następnym razem...

Tylko nie wiem czy znajdą taką osobę ktora jezdzi calutki rok ja na sezon kulam jakieś 25 tkm :)

Powiem Ci tak ze ja nigdy do końca kasku nie zamykam zawsze szczelinka jest i nie paruje ale najczęściej jezdzę z podniesioną szczęką i blendą na oczach nawet w mrozy jezdziłem i bylo ok wysoka szyba sprawia ze wiatr tak nie daje po głowie i mogę tak jezdzić :)

są jakieś preparaty czy nawet folie na wizjer ale jakoś w to nie wierzę i nigdy nie będę tego stosowal:) pozdrawiam

szanuj sobie zdrowie bo na stare lata reumatyzm jak znalazl.

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stare lata to i tak bedzie bida przy naszym systemie rządzenia i leczenia . więc trzeba korzystać z życia puki mozna, bo za niedługo tuskowe kaczorzaste i inne badziewia sprawią ze na stare lata nie ma wogule co liczyć...

moze wyjazd z tego kraju??? hmm

a poza tym to spokojna glowka z tym reumatyzmem jak juz wspominałem dobra odzież na moto i problem z głowy :)

:) jezdzę juz kolego na moto 12 lat i wiem co robię kazdego roku podobnie i jak do tej pory to nawet glupiego przeziębienia nie było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwóch kółek na zimę polecam rowerek :) nawet przy -25 jest cieplutko i ile korzyści. . . gubimy kalorie, jesteśmy dalej na 2 kółkach, jest cieplej poprzez ruch. A do uszka słuchawkę z nagraniem parady motocyklowej :D a i manetką można pokręcić. Pogoda się klaruje więc myślę, że na 8 marca po "kfiotka" nie pojadę na rowerku 0cm3:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.