Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzi mało, a XX-ów dużo- aż 5 :)

Czego nie podszedł pogadać i kawy się napić?

Na zdjęciach, to dupa nie kolor...

Blue ..stalismy chyba obok Ciebie ( w sesie ze motorem niebiasko srebna)..a ja nie dokonca bylam pewna ze to Twoja :blink: ..wiec poszlam po herbatke z soczkiem i siedlismy ze znajomymi mojego...a tak na marginesie Blue :ph34r: dla rozpoznania walnij jakiego orla na nastepną raze :D ,to z dala bede wolac machac itd :P

Dragonita :P moj mial silnik goracy;p ale obawiam sie ze bez lini papilarnych bym sie ostala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... kolejnym razem zakończę wjazd glebą, albo dzwonem w którąś z budek.... wtedy będziecie wiedzieć, że to ja :D

A tak poważnie- na chwilę obecną, to chyba jedyny niebieski X na numerach SBE... :)

Marii, a jaki to ten motóóór niebiesko- srebrny ?

ja bardziej mialam na mysli jakiego ptoka na baku :P ale skoro lubisz extreme :ph34r:.Nasz to yzf 750R ;) ,jak zlazilam z moto to mnie drzewo napadlo <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wichun ty masz pewnie yzf tzw kocie oczy? to nawet przechodziłes kolo naszego stolika i rzuciłeś "czesc"

Blue Bird mało widowiskowy jestes, kupuj te lampki choinkowe xD

duzo Iksów :)

he kurde no widzisz teraz się doczytałem, no to jakbyśmy się już znali.Na szczęście świat się nie kończy ,sezon tez jeszcze trwa wiec następnym razem będę szukał XX a wy wyparujcie mnie :P jeszcze pewno będzie okazja napić się kawy bez przytyków forumowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech nie dotarłem do was na czas byłem o 19:20 i już pusto było szkoda, może przyszły weekend mi się uda :P . Mijało mnie w sumie 4 motocyklistów, niestety przez to że byłem pierwszy raz w Chudowie trochę mi zajęło znalezienie tego zamku. Nie widziałem tej tablicy pierwszej z drogowskazem. :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.