Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Eloo, ta policja też nie ma co robic tylko mierzyc natężenie halasu w moto niech wezmą i sprawdzą ile mają kosy spalinowe w roznych spółdzielniach mieszkaniowych co pierdza godzinami pod oknami przy koszeniu trawy ( na pewno grubo ponad 100dB) a hałas niesie się na kilometr tam to ich nie ma tylko na drodze szukają szczęścia..przepraszam za OT ale mnie to zagrzało :)

 

EDIT: konczac o tych kosiarkach sprawdzilem na stronie producenta stihl kose spalinową ( akurat takie widziałem w użyciu) - wg linku zapaśnika limit to 60dB )

FS 410 C-E

Poziom mocy akustycznej dB(A) 4) 109,0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eloo, ta policja też nie ma co robic tylko mierzyc natężenie halasu w moto niech wezmą i sprawdzą ile mają kosy spalinowe w roznych spółdzielniach mieszkaniowych co pierdza godzinami pod oknami przy koszeniu trawy ( na pewno grubo ponad 100dB) a hałas niesie się na kilometr tam to ich nie ma tylko na drodze szukają szczęścia..przepraszam za OT ale mnie to zagrzało :)

a jak przekroczy to co im zrobią :D?    zabiorą kartę gwarancyjną i z kwitkiem wyślą na serwis ! heheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat:

 

Yvonne możemy liczyć na powiększenie tego albumu ?  https://plus.google.com/u/0/photos/113247278132954032019/albums

 

Będziemy dźwięczni :ph34r:

 

Ja nadal liczę na fotkę z Jawką

Mam nadzieję że nasza szanowna koleżanka Yvonne uwzględni moją prośbą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akutrat! Hałas to hałas,też go nie lubię. Ale piękny gulgot silnika? Może to komuś przeszkadzać? Muzyka przy nim się kryje. Mam się zamknąć w kabinie akustycznej z moim motorem, żeby go sobie posłuchac? 

Jak  ktoś nie lubi takich dżwięków, to napewno nie jest dobry człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się wszystkim narażę pisząc że nadmierny hałas nie wszędzie jest wskazany ale tak niestety jest.Trudno np żeby głośny wydech naszej maszyny przysparzał nam miłośników gdy na niskich biegach jedziemy przez zwykle spokojną wieś czy dzielnicę mieszkaniową.Podobnie sprawy się mają nocą wśród domów lub wczesnym rankiem kiedy wszyscy przewracają się  na drugi bok.Sam mam przelot w Fazerku i fabryczne lecz nie ciche wydechy w R1 lecz kiedy zsiądę z moto a ulicą przejedzie hałasując akcesoryjnymi lub wyprutymi wydechami motonita to mam ochotę skopać mu dupsko.Sytuacja była jeszcze gorsza gdy moje dzieci były małe...Rozkoszujmy się dźwiękiem naszych maszyn, lecz bez względu na policję miejmy też szacunek i wzgląd na to że nie wszyscy są miłośnikami motocykli, mogą mieć małe dzieci lub po prostu chcą spać czy odpoczywać w zaciszu swoich domów... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się wszystkim narażę pisząc że nadmierny hałas nie wszędzie jest wskazany ale tak niestety jest.Trudno np żeby głośny wydech naszej maszyny przysparzał nam miłośników gdy na niskich biegach jedziemy przez zwykle spokojną wieś czy dzielnicę mieszkaniową.Podobnie sprawy się mają nocą wśród domów lub wczesnym rankiem kiedy wszyscy przewracają się  na drugi bok.Sam mam przelot w Fazerku i fabryczne lecz nie ciche wydechy w R1 lecz kiedy zsiądę z moto a ulicą przejedzie hałasując akcesoryjnymi lub wyprutymi wydechami motonita to mam ochotę skopać mu dupsko.Sytuacja była jeszcze gorsza gdy moje dzieci były małe...Rozkoszujmy się dźwiękiem naszych maszyn, lecz bez względu na policję miejmy też szacunek i wzgląd na to że nie wszyscy są miłośnikami motocykli, mogą mieć małe dzieci lub po prostu chcą spać czy odpoczywać w zaciszu swoich domów... :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I JA TAM BYŁEM. KOŁOCZ JADŁEM. KAWĘ PIŁEM. Tylko tym razem to fotki mnie nikt nie chcial zrobić.

Cieszę się że macie takie poglądy, bo sam mam dzieci i czasem przebywam między ludźmi.Staram sie postępować w myśl zasady: Żyj i daj żyć innym.. Moja maszyna do najglośniejszych nie należy, jednak jej dźwiek daje mi wiele radosci. Odniosłem wrażenie że to m.in. z mojego powodu rozpoczęła sie ta dyskusja o decybelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerwę wam tę uroczą dyskusję o tłumikach, pozwolicie że podam link do foci ? :P

zdjęć niewiele gdyż byłam w czwartek tylko chwilkę, musiałam pędzić na nocne rolki w Katowicach :D

 

https://plus.google.com/u/0/photos/113247278132954032019/albums/5918608875551064049

 

Rolki ważniejsze od nas :excl:  :huh:

Zraniłaś wiele osób :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerwę wam tę uroczą dyskusję o tłumikach, pozwolicie że podam link do foci ? :P

zdjęć niewiele gdyż byłam w czwartek tylko chwilkę, musiałam pędzić na nocne rolki w Katowicach :D

 

https://plus.google.com/u/0/photos/113247278132954032019/albums/5918608875551064049

Bardzo bym Cie prosił o usunięcie zdjęcia na którym jest mój mało zacny ryj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.