Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze z 2-3 miechy pośmigamy może 4. A potem czas oddać moto do mechanika na co roczny przegląd silnika :) Miejmy tylko nadzieję, że zima będzie sroga ale w okresie listopad-grudzień-styczeń-marzec. I wiosna się nie spóźni :/ Bo jak będzie tak jak w tym, że w kwietniu będzie trzeba łopatą szarpać - to ja dziękuję... Potem deszcze do początku czerwca i tylko się stało i paczyło na sprzęt. W tym roku się zawiodłem na pogodzie, a liczę że ten 2014 będzie szczęśliwy ;) Jedni mówią szczęśliwa 13 drudzy pechowa. Pod jednymi względami jest szczęśliwa jak dla mnie, ale co do pogody to się nie postarała. Mi zależy żeby jeździć jak najdłużej, a nie zeby było 2 tygodnie ciepła takiego, że zdycham :P Fajnie już od Marca jak byśmy wyjechali, a jak nie to MAX kwiecień i aż do listopada - to by mi pasowało :) Oczywiście przy skromnej pogodzie, a nie 40+ bo potem ani spać nie idzie. A TE KOMARY JUŻ BĘDĄ RĘCE ZACIERAĆ ! :P

 

 

Na marginesie pogodynka :

 

http://www.eholiday.pl/pogoda-chudow-5858.html

http://pogoda.interia.pl/prognoza-szczegolowa-chudow,cId,4541

http://www.pogodynka.net/pogoda/polska/chudow

 

10-25 C, słoneczko czasami poświeci, czyli możecie ubierać miniówki. :D PS : a jak jakiejś zimno to przewiduje leginsy  :ph34r: - info do fotografów co mają fotografować :D

@Zapaśnik Ty już nie bądź taką Dorotą Gardias, ona jest w ciąży, a Ty chyba też. Nie powinieneś się interesować czy ktoś chce jechać w deszczu czy śniegu.

Gówno Cię to obchodzi kolego, więc nie wpierdalaj się między wódkę, a zakąskę- i niech jeszcze jeden polonista zwróci mi uwagę na złą ortografię, interpunkcje, stylistykę to niech poda swój adres( i bynajmniej nie chodzi mi o adres internetowy) i zamiast "kurwa", będzie mówił "kujwa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zapaśnik Ty już nie bądź taką Dorotą Gardias, ona jest w ciąży, a Ty chyba też. Nie powinieneś się interesować czy ktoś chce jechać w deszczu czy śniegu.

Gówno Cię to obchodzi kolego, więc nie wpierdalaj się między wódkę, a zakąskę- i niech jeszcze jeden polonista zwróci mi uwagę na złą ortografię, interpunkcje, stylistykę to niech poda swój adres( i bynajmniej nie chodzi mi o adres internetowy) i zamiast "kurwa", będzie mówił "kujwa".

lolek5 spokojnie serducho jest jedno i niema co się denerwować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaktus ,sezon się kończy a większość małolitrażowych ma najwięcej do gadania -w dupie byli (prócz Chudowa )gówno widzieli opony butalinem smarują już na zimę i na tym samym gównie ruszą na wiosnę-przepraszam jak coś  komuś ,ale się zastanówcie o kim mowa

nie dodaje żadnych uśmieszków czy niezadowoleń -  bo w sumie moja opinia o motocyklistach jest już wyrobiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaktus ,sezon się kończy a większość małolitrażowych ma najwięcej do gadania -w dupie byli (prócz Chudowa )gówno widzieli opony butalinem smarują już na zimę i na tym samym gównie ruszą na wiosnę-przepraszam jak coś  komuś ,ale się zastanówcie o kim mowa

nie dodaje żadnych uśmieszków czy niezadowoleń -  bo w sumie moja opinia o motocyklistach jest już wyrobiona

lolek5 mam pytanie jestes motocyklistą czy jestes tu dla zamieszania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz wyrobioną opinię o motocyklistach denerwuje Cię to co tu piszą to po co sie wogóle udzielasz ?

Kolejny który sie zarejesrtuje narobi zamieszania - temat w kosz i ucieknie :P

z Toba nie pisze wiec co sie udzielasz badz dalej nija i znikaj byłem na "cudowie pare razy i nic tylko gwiazdki -ale na niebie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zapaśnik Ty już nie bądź taką Dorotą Gardias, ona jest w ciąży, a Ty chyba też. Nie powinieneś się interesować czy ktoś chce jechać w deszczu czy śniegu.

Gówno Cię to obchodzi kolego, więc nie wpierdalaj się między wódkę, a zakąskę- i niech jeszcze jeden polonista zwróci mi uwagę na złą ortografię, interpunkcje, stylistykę to niech poda swój adres( i bynajmniej nie chodzi mi o adres internetowy) i zamiast "kurwa", będzie mówił "kujwa".

Mi wmawiasz, że na zloty nie jeżdżę. No i co z tego ? Po co mam na zloty jeździć ? Po to żeby patrzeć na takich jak Ty ? Chłopie przestań. Na chudów jeżdżę pogadać z kolegą i do domu, a Ty mi tu o zimie dupcysz i o tym, że Cie poloniści wkurzają. Pewnie jak by Ci ktoś adres podał i byś dostał to potem byś go ciągał po sądach za odszkodowaniem, haha.. Już ja znam takich. Po za tym ja nic nie pisałem kto gdzie jeździ tylko napisałem, że ja nie jeżdżę bo oddaje sprzęt do mechaniora.  Nie będę się zniżał do Twojego poziomu bo mam lęk wysokości i tak nisko nie schodzę. Przepraszam jak Cię uraziłem moimi wypowiedziami, a tyle ode mnie... Po za tym jedno pytanie do Ciebie :

Czy jeżeli ktoś nie jeździ w deszczu/śniegu oraz na zloty jest od razu inny i nie jest motocyklistą ? Motocyklista to człowiek, tak ! A człowiek może nie lubi w deszczu jechać ? Wiesz co jak ktoś zarabia na motocykl i ma wyjechać w deszczu czy zimie by się przewrócić bo po prostu się boi, a potem płakać skąd kasę na naprawę wziąć to ... Dla mnie motocyklistą jest każda osoba poruszająca się nie dla szpanu na motocyklu. Pozdrawiam :) Usunąłem część - nie wiadomo co się stanie po przeczytaniu ;) / bez urazy. 

 

PS : Jeżeli na prawdę masz 40 lat to trochę dziwnie się zachowujesz, ponieważ Twoje zachowanie i kultura świadczy o tym jaka jest Twoja rodzina - pamiętaj. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zapasnik mozesz obrazac ile Ci wlezie ale jeszcze tekst o mojej rodzinie to moto bedzie czekało na Ciebie

 a moment  za pasnik  tam chodziles podjadac?- biedne sarny :(

 

zapaŚnik - czytaj z zrozumieniem :) Masz 40 lat, a po piśmie wygląda jak by Ci te 0 w głowę uderzyło i została CZWÓRKA. 

 

ArU Ninja - z nicku wnioskuję, że ninją jeździsz. ZX6R ? ZX10 R ? : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapaŚnik - czytaj z zrozumieniem :) Masz 40 lat, a po piśmie wygląda jak by Ci te 0 w głowę uderzyło i została CZWÓRKA. 

 

ArU Ninja - z nicku wnioskuję, że ninją jeździsz. ZX6R ? ZX10 R ? : P

Ciebie tchórzu nawet nie stać by dane wpisać w opis - a i  tak wiem już kim jesteś -napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Oj tam Kaktus  :P 

zx6r jeżdżę. 

 

Do czwartku 27 H - 1700 minut 99 000 sekund licząc od 21:30 :D

 

I jak się zx6r sprawuje ?

 

 

Ciebie tchórzu nawet nie stać by dane wpisać w opis - a i  tak wiem już kim jesteś -napisać?

 
Tak, pewnie. Napisz :) A może lepiej podejdź do mnie jutro na chudowie. Po co mam wpisywać dane na internecie ? Może jeszcze wypłatę będę przesyłał na forum :P
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.