Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

czytasz ? to nie pozwalaj na obrażanie osób postronnych -tyle jak cos nie nie rychtig  do w piatek do Pszowa

 

Napisz po PL bo mi tłumacz nie chce tłumaczyć, a nic nie rozumiem :unsure:  Napisz kim jestem - FBI widzę włączyłeś. "nie pozwalaj na obrażanie" - Chłopie sam zacząłeś, a teraz piszesz o tym, że ktoś Cię obraża ... Dziwne, bardzo dziwne... A do tego wygrażasz o pobiciu naszych uczonych polonistów  :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zapaśnik Dziwne to jest to, że nie rozumiesz śląskiego, a udzielasz się na ŚLĄSKIM forum. Co do tego kim jesteś to mam tylko dwie informacje: po pierwsze jesteś "zapaśnikiem", a po drugie debilem, więcej informacji FBI mi nie udzieliło ze względów bezpieczeństwa narodowego (jednak CIA to inna kwestia i oni na pewno będą bardziej chętni w udzielaniu informacji). W czwartek w Chudowie możemy popróbować różne zapaśnicze chwyty, jak russian suplex, hurricanrane czy różne cross armbreakery :D. Jeśli jesteś chętny to będę przebywał przy scenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zapaśnik Dziwne to jest to, że nie rozumiesz śląskiego, a udzielasz się na ŚLĄSKIM forum. Co do tego kim jesteś to mam tylko dwie informacje: po pierwsze jesteś "zapaśnikiem", a po drugie debilem, więcej informacji FBI mi nie udzieliło ze względów bezpieczeństwa narodowego (jednak CIA to inna kwestia i oni na pewno będą bardziej chętni w udzielaniu informacji). W czwartek w Chudowie możemy popróbować różne zapaśnicze chwyty, jak russian suplex, hurricanrane czy różne cross armbreakery :D. Jeśli jesteś chętny to będę przebywał przy scenie ;)

 

Weź kask, a jak rozpoznam taką dziewicę ? PS : gupku edytowałeś posta i mocny jesteś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kask, a jak rozpoznam taką dziewicę ? PS : gupku edytowałeś posta i mocny jesteś ...

Wait what? Czy ja cokolwiek edytowałem, chyba monitor Ci się wylał, bo piszesz o rzeczach, które nie miały miejsca. Mam pomysł, nie ćwicz już rzutów na tym biednym monitorze, bo nie wychodzi mu to na zdrowie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.