Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów-czwartkowe Spotkania


Rekomendowane odpowiedzi

Brawo dla panienki w różowych sandałkach na 10cm koturnie, która dzisiaj zawitała na Chudów (jako plecak oczywiście) Matulu, kobieto, skądś Ty się urwała Cha cha cha, musiałam to "cudo" zobaczyć z bliska i sobie podjechać bliżej...Ledwom się w pionie utrzymała na swoim kanarku cha cha chaA poza tym bardzo tłoczno tam dzisiaj. Tyle pięknych sprzętów, że nie wiadomo na co patrzyć najpierw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla panienki w różowych sandałkach na 10cm koturnie, która dzisiaj zawitała na Chudów (jako plecak oczywiście) Matulu, kobieto, skądś Ty się urwała Cha cha cha, musiałam to "cudo" zobaczyć z bliska i sobie podjechać bliżej...Ledwom się w pionie utrzymała na swoim kanarku cha cha cha
uwieczniłaś to cudo?? Ci co nie mogli być też chętnie by się pośmiali zdrowie bezmyślnych oryginałów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwieczniłaś to cudo?? Ci co nie mogli być też chętnie by się pośmiali zdrowie bezmyślnych oryginałów
Kurza du.a... robiłam zdjęcie juz pod zamkiem, kiedy zsiadłam z moto, ale jakieś ludki mi weszły w kadr..Ale może panienka w lakierkach next week się pojawi hehehe Będę usilnie jej wypatrywać... Mam uwieczniona z a to taka gwiazdę na Górze Żar..to była polewka... Pańcia w koturnach i z torebeczką na plecach...Spróbuje zmazać nr tablicy rej w moto i wrzucę to na stronę hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha dobrana z nich para ale jechać do tego bez rękawiczek gdzie i kto takich rodzi
myślę, że matki by ich wydziedziczyły, jakby to widziały hehhhehe No a te rękawice... a raczej ich brak...brak mi słów...podziwu Torebka robi za pas nerkowy w sumie idealnie, więc może Pancia nie jest aż taka tępa buhahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche kontrowersji wprowadzę w tą piękną sielankę i kółeczko wzajemnej adoracji, bo męczy mnie ten temat już trochę :P bez urazy !!zawsze po każdym zlocie i imprezie krytykuje się niekompletne stroje...przecież każdy ubiera się jak chce, jak mu się podoba i jak uważa za stosowne,wywali się to jego sprawa, może lubi blizny,ten strój zaczyna się robić jakby taka ostatnią deską ratunku dla "prawdziwego motocyklisty", kiedyś miał motocyklista motór : uzbierał, kupił i był gość, ludzie się oglądali, był indywidualistą, bo miał dwa a nie cztery koła !! a teraz, każdy se może motóra kupić i to czasami nawet lepszą szlifierkę od "prawdziwego motocyklisty" i tak sobie ot na niej jeździ???, no to jedziemy po stroju, po bezmyślnej jeździe, bo nieznajomości jakiejś moto-etykiety,moim zdaniem: 1) motocykl to środek transportu, 2) motocykl to zabawa 3) motocykl to przyjemność 4)i kurde nie mówmy o rozsądku !! jak ktoś jest rozsądny to nie kupi motocykla a yebane VOLVO lub ekonomicznego, małego SMARTA !! jeżdże na Chodowy sobie, jezdze na zloty, ale kurde zdarzyło mi sie kawalek przejechac po podwórku w sandałkach, jeżdzę na codzień do tyrki w koszuli z kołnierzykiem i białych bucikach, a motocyklem bo go lubię, bo po to jest, bo przynajmniej tą chwilę mam czas by sie nim nacieszyc, dzisiaj tez od razu po robocie bylem w Chodowie wlasnie w takich stroju, ale jeszcze nikt nie skomentował, moze za mało sie napinałem bo Dainese nie zapodałem ;)dajcie ludziom żyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche kontrowersji wprowadzę w tą piękną sielankę i kółeczko wzajemnej adoracji, bo męczy mnie ten temat już trochę :P bez urazy !!zawsze po każdym zlocie i imprezie krytykuje się niekompletne stroje...przecież każdy ubiera się jak chce, jak mu się podoba i jak uważa za stosowne,wywali się to jego sprawa, może lubi blizny,ten strój zaczyna się robić jakby taka ostatnią deską ratunku dla "prawdziwego motocyklisty", kiedyś miał motocyklista motór : uzbierał, kupił i był gość, ludzie się oglądali, był indywidualistą, bo miał dwa a nie cztery koła !! a teraz, każdy se może motóra kupić i to czasami nawet lepszą szlifierkę od "prawdziwego motocyklisty" i tak sobie ot na niej jeździ???, no to jedziemy po stroju, po bezmyślnej jeździe, bo nieznajomości jakiejś moto-etykiety,moim zdaniem: 1) motocykl to środek transportu, 2) motocykl to zabawa 3) motocykl to przyjemność 4)i kurde nie mówmy o rozsądku !! jak ktoś jest rozsądny to nie kupi motocykla a yebane VOLVO lub ekonomicznego, małego SMARTA !! jeżdże na Chodowy sobie, jezdze na zloty, ale kurde zdarzyło mi sie kawalek przejechac po podwórku w sandałkach, jeżdzę na codzień do tyrki w koszuli z kołnierzykiem i białych bucikach, a motocyklem bo go lubię, bo po to jest, bo przynajmniej tą chwilę mam czas by sie nim nacieszyc, dzisiaj tez od razu po robocie bylem w Chodowie wlasnie w takich stroju, ale jeszcze nikt nie skomentował, moze za mało sie napinałem bo Dainese nie zapodałem ;)dajcie ludziom żyć :P
Wiesz, znam takich co się oskórowali przez coś takiego i leczyli potem miesiącami...I w sumie mało mnie taki ktoś by obchodził, gdyby to była tylko jego sprawa, jak głupie panienki w Tatrach na obcasach... Mało mnie to obchodzi, do czasu, kiedy słyszę że nie ma na nic kasy w służbie zdrowia (analogicznie TOPRze), a przez takich Plażowiczów marnują się pieniądze albo karetka nie może zdążyć na czas do kogoś innego...bo popędzi do wypadku motocyklowego w pierwszej kolejności a nie np. do dziadka umierającego na zawał.. I nie mów, ze to nieprawda...Znam takie historie z pierwszej ręki... Poza tym nie trzeba mieć wypasionego kombika, skóry itd..Też nie miałam a sobie radziłam i w sandałkach i T'shircie nie jeździłam i nie pojadę, nawet 20m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche kontrowersji wprowadzę w tą piękną sielankę i kółeczko wzajemnej adoracji, bo męczy mnie ten temat już trochę :P bez urazy !!zawsze po każdym zlocie i imprezie krytykuje się niekompletne stroje...przecież każdy ubiera się jak chce, jak mu się podoba i jak uważa za stosowne,wywali się to jego sprawa, może lubi blizny,ten strój zaczyna się robić jakby taka ostatnią deską ratunku dla "prawdziwego motocyklisty", kiedyś miał motocyklista motór : uzbierał, kupił i był gość, ludzie się oglądali, był indywidualistą, bo miał dwa a nie cztery koła !! a teraz, każdy se może motóra kupić i to czasami nawet lepszą szlifierkę od "prawdziwego motocyklisty" i tak sobie ot na niej jeździ???, no to jedziemy po stroju, po bezmyślnej jeździe, bo nieznajomości jakiejś moto-etykiety,moim zdaniem: 1) motocykl to środek transportu, 2) motocykl to zabawa 3) motocykl to przyjemność 4)i kurde nie mówmy o rozsądku !! jak ktoś jest rozsądny to nie kupi motocykla a yebane VOLVO lub ekonomicznego, małego SMARTA !! jeżdże na Chodowy sobie, jezdze na zloty, ale kurde zdarzyło mi sie kawalek przejechac po podwórku w sandałkach, jeżdzę na codzień do tyrki w koszuli z kołnierzykiem i białych bucikach, a motocyklem bo go lubię, bo po to jest, bo przynajmniej tą chwilę mam czas by sie nim nacieszyc, dzisiaj tez od razu po robocie bylem w Chodowie wlasnie w takich stroju, ale jeszcze nikt nie skomentował, moze za mało sie napinałem bo Dainese nie zapodałem ;)dajcie ludziom żyć :P
Dobrze kolega mówi!!. Temat powraca ktoryś już raz.W sumie same Panie krytykują - przypominaja mi sie koleżanki ze studiów. One zawsze miały podobne problemy.Wszyscy wiemy że to dlatego bo ta w klapkach pewnie miała większy cycki albo zgrabniejszy tyłek Chcialem wpaść na ten Chudów kiedyś, ale teraz to chyba będzie strach pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kolegę rozumiem bo czasami jest przerost forumy nad treścią . Ile jest "emerytów" lub jak kto woli pseudo starych harleyowców naubieranych od stóp po głowę w skóry w nowiutenkie koszulki z targu z napisem Harley Davidson jeżdzących na niegdyś znienawidzonych japończykach typu Shadow itd...A gdy moto się zepsuje to nie potrafi nawet świecy odkręcić a o wyczyszczeniu gaźnika wogóle nie ma mowy i z każdym błachym powodem oddaje moto do mechanika .Więc co do tych ubiorów bym był ostrożny w ocenie jak mówi stare pożekadło nie szata zdobi człowieka !Zresztą wczoraj też mnie rozwalił jeden koleś gdy podszedłem do "chyba" jego motoru BMW GS1200 . I grzecznie się spytałem czy " To pana ? ..."A ten ironicznie z głupim uśmiechem odpowidział "A cooo poszalał byś takiem "Normalnie żal !!!A chciałem się tylko normalnie spytać o tłumik w tym GS-ie bo kiedyś pracowałem w firmie gdzie robiliśmy tłumiki do takiego motocykla i ogólnie porozmawiać zadać parę pytań . Ale po tym ironicznym odburknięciu zwątpiłem i poszłem sobie .Może dla tego że nie byłem zbyt motocyklowo naubierany i wjego oczach nie byłem PRO ?...Echh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl to synonim wolności ,buntu.I każdy może jeżdzić w czym chce ,naczym chce.Totalnie mnie wali czy ktoś ma klapki , stringi czy kombinezon.Może sobie i jeżdzić jak go "Pan" stworzył to jego wybór bo jest wolnym człowiekiem.Jak się ślizgnie to on będzie lizał rany.A odnośnie czepiania się emerytów ,kiedyś hodowali gołębie ,teraz hodują swoje maszyny obwieszone martwymi zwierzętami ,to ich forma spędzania wolnego czasu - życzę wszystkim młodym dożycia do emerytury!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy moto się zepsuje to nie potrafi nawet świecy odkręcić a o wyczyszczeniu gaźnika wogóle nie ma mowy i z każdym błachym powodem oddaje moto do mechanika .
Ahahahah.A co Ty myślisz, że każdy lubi być upie*olony od smaru? Stać gościa, to niech wozi na serwis, od tego serwisy są. Nie każdy ma czas, zdolności, narzędzia do tego żeby przy moto grzebać. Dorabiacie jakaś chorą ideologię do tego wszystkiego. Ja do roboty jeżdżę w adidasach i w jeansach, i co? Kto pierwszy rzuci kamień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.