Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Exposilesia


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wie ktoś już może coś o planie tych targów? Bo najbardziej mnie interesuje ten konkurs CUSTOM ale cholera wie kiedy on będzie. Na stronce cisza, na google też nic nie da się znaleźć, ogólnie lipa z tym dokładnym planem atrakcji. Myślę, żeby się wybrać w piątek ale nie wiem czy będzie w piątek coś ciekawego po za wystawionymi sprzętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętam dwa lata temu, fakt, ten sam organizator ale... w radio na prawie wszystkich rozgłośniach reklamy, na budynku Exposilesia reklamy, w gazetach to samo. Ponadto na stronie Cardinall byly do wglądu mapki z dokładnym rozmieszczeniem i powierzchnią jaką zajmują Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, H-D, Benelli, Triumph itd. I był plan co gdzie kiedy i o której sie ma dziać!!A teraz ??? Wielka cisza i nic z tych rzeczy...niestety chyba nas robią w bambuko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mają wpaść ? aby podglądać naszych mistrzów ?Oni potrafią tylko poskładać motocykl z gotowych elementów a nasi fachowcy w tej branży budują motocykle od podstaw
Nasz rynek jest jeszcze za biedny na customizing, to sa narazie powijaki.A czytajac to forum, gdzie motocykl malowany, albo z jakimis akcesoryjnymi dodatkami jest uwazany za mine nie dziwne jest ze rynek rozwija sie bardzo powoli.Co oczywiscie nie oznacza, ze nie mamy w tej dziedzinie fachowcow.W rybniku jest to:http://olskullcustoms.iryt.pl/index.php?co=motoZobaczcie sobie program tv w zakladce zalazek slawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ceny biletów...ja osobiście nie uważam żeby były za drogie...zależy kto co lubi. Pomyślcie że do kina za 2godziny oglądania też musicie zapłacić tyle samo... Wiem że każdy by wolał za darmo wejść, ale organizacja takiej imprezy, miejsce i przygotowania kosztują...a bądźmy szczerzy nikt tego nie zrobi za free kombinując po pracy kogo by tu zaprosić...
liczysz na to, że zajmie Ci to całe 2h oglądania ? no chyba, że w życiu motocykla nie widziałeś co wątpliwe jedziesz głównie po to by ze znajomymi pogadać. Latem na chudowie wszystko zobaczysz, a i na bilet do kina będziesz miał ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczysz na to, że zajmie Ci to całe 2h oglądania ? no chyba, że w życiu motocykla nie widziałeś co wątpliwe jedziesz głównie po to by ze znajomymi pogadać. Latem na chudowie wszystko zobaczysz, a i na bilet do kina będziesz miał ;)
dwa lata temu również byłem na tych targach "w pracy" i spędziłem tam całe 3 dni i jakoś ani chwili mi się nie nudziło...przede wszystkim wieeeeleee rozmów z właścicielami maszyn. Pozwoliło mi to w pewien sposób ukierunkować własne "pragnienia" co to motocykla...dalej będę uważał że warto wydać te 25zł...a co to "jechania tylko żeby się z znajomymi spotkać"idąc do baru żeby z kumplami wypić i pogadać wydasz min. tyle samo kasy na %... a tutaj dodatkowo wrażenia estetyczne...więc myślę że bardziej dociera takie porównanie niż to z kinem...w kazdym razie chętnie "spotkam" sie na żywo i porozmawiam, tak choćby tylko nawiązać kontakt nowy :-P będę się odzieżowo wyróżniał na czerwono i odblaskowo więc zapraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem konkursu Custom - jedziemy pokibicować jednemu takiemu ;) KubaSH - nie powiem ci o której bedziemy dokładnie , nie jestem tez w stanie umówic sie na konkretna godzinę , bo po drodze musze dostarczyc częsci do Katowic a nie wiem ile to nam zajmie:) ale w razie czego mam prośbe do znajomych z forum , jezeli beda w niedzielę zeby posłali sms-a czy są na miejscu - to sie jakos znajdziemy na hali:) Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa lata temu również byłem na tych targach "w pracy" i spędziłem tam całe 3 dni i jakoś ani chwili mi się nie nudziło...przede wszystkim wieeeeleee rozmów z właścicielami maszyn. Pozwoliło mi to w pewien sposób ukierunkować własne "pragnienia" co to motocykla...dalej będę uważał że warto wydać te 25zł...a co to "jechania tylko żeby się z znajomymi spotkać"idąc do baru żeby z kumplami wypić i pogadać wydasz min. tyle samo kasy na %... a tutaj dodatkowo wrażenia estetyczne...więc myślę że bardziej dociera takie porównanie niż to z kinem...w kazdym razie chętnie "spotkam" sie na żywo i porozmawiam, tak choćby tylko nawiązać kontakt nowy :-P będę się odzieżowo wyróżniał na czerwono i odblaskowo więc zapraszam
Ale przyznasz chyba, że w pracy to jednak całkiem inaczej. Jakbym miał tam spędzić te trzy dni tylko oglądając motocykle i ew. rozmawiając z właścicielami, to bym raczej tyle nie wytrzymał. Tym bardziej jakby nie było znajomych. Może to to przez to, że nowości mnie niespecjalnie podniecają, ale takich jak ja jest pewniej więcejZ tym Suzuki to nieciekawie, imo najlepsze stoisko i na scenie najwięcej atrakcji było od nich. Kawasaki też nie widzę. Poza tym nie ma Arai, chociaż w tym roku mieli zacząć walkę z Shoei (zmienił się importer). Chwała organizatorowi, że scena jest jak ostatnio - z każdej strony można podejść. Mimo wszystko nie wydaje mi się żeby to był niewypał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałeś bo jeszcze się nie zaczęło a Ty już marudzisz.Przyjedź i zobacz a dopiero potem zabieraj głos bo w przeciwnym wypadku takie ględzenie nie ma sensu.
A co wygrałem , wyślesz pocztą Kilka postów wcześniej pisałem że bywałem na takich wystawach i nie wiele po nich spodziewam taka Polska szara rzeczywistość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.