Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Exposilesia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

totalnie ich porypało z tą ceną za bilet
Dokładnie zgadzam się z tobą w 100 % miałem taki zamiar jechać ale ...Jak to podliczyliśmy to masakra Ja (25zł)+ moja (25zł) + jej siostra (25)i teść (25) to jest 100 zł za sam wstęp (paliwa na dojazd i jedzenia już nie liczę!!!)W którym tak naprawdę nic nie ma rozumiem jak by ten bilet był po 10\15 zł to jeszcze ujdzie a tak ździerstwo i tyle spytam się za co za to że sobie pochodzę i popatrzę 25 zł bez przesady …Dla kontrastu powiem że już nie umiem doczekać się otwarcia sezonu motocrossowego w Czechach znajomy jeździ zawsze to w pierwszy dzień inauguracyjny piwsko za darmo i oczywiście wlot za free !!!W ogóle tam jest całkiem inna polityka u nas dalej jest te pokomunistyczne myślenie „Bo mi się należy … „ I byle się nachapać jak najwięcej …Krwiopijcy i tyle .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie te ulgowe to dla kogo ?? w sesie jakie warunki musie spelniac osoba?? moze uda mi sie zaoszczedzic na tej wyprawie PS a własnie jedno parking płatny ma byc czy moze juz w cenie biletu hehe na co ja licze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno pytanie te ulgowe to dla kogo ?? w sesie jakie warunki musie spelniac osoba?? moze uda mi sie zaoszczedzic na tej wyprawie PS a własnie jedno parking płatny ma byc czy moze juz w cenie biletu hehe na co ja licze
Z tego co wiem przynajmniej tak było 2lata temu zniżki dla studentów są a kto jeszcze nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z wieści ogólnych powiem, że tak jak obiecałem dzisiaj dowiedziałem sie godziny otwarci...piątek od 13 do 18sobota i niedziela od 10 do 18 :-)A co do ceny biletów...ja osobiście nie uważam żeby były za drogie...zależy kto co lubi. Pomyślcie że do kina za 2godziny oglądania też musicie zapłacić tyle samo... Wiem że każdy by wolał za darmo wejść, ale organizacja takiej imprezy, miejsce i przygotowania kosztują...a bądźmy szczerzy nikt tego nie zrobi za free kombinując po pracy kogo by tu zaprosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]A co do ceny biletów...ja osobiście nie uważam żeby były za drogie...zależy kto co lubi. Pomyślcie że do kina za 2godziny oglądania też musicie zapłacić tyle samo... Wiem że każdy by wolał za darmo wejść, ale organizacja takiej imprezy, miejsce i przygotowania kosztują...a bądźmy szczerzy nikt tego nie zrobi za free kombinując po pracy kogo by tu zaprosić...
ale do kina wiem na co ide i czego moge sie spodziewac, wiec i te 25zł wydac latwiej , a tutaj to bedzie wielka nie wiadoma ;) czy to bedzie cos ala wystawa w chorzowskim kapeluszu rok temu [czyli bieda z nedza polaczona ;)] czy co . Licze na tych co pojda w piatek i napisza co i jak tam jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybieram się z ojcem i bratem w niedzielę i myślę że rano ;) Syla można by się zgadać i wbić razem i wejść jako grupa zorganizowana No oczywiście Ci co się wybierają rano w niedzielę to pisać ;) I trzeba by ustalić na którą się zbieramy i jak się rozpoznać Ja gdzieś tak na wstępie się wybieram na ok 11:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę jechał najprawdopodobniej w sobotę tak z rana (z moja) nie wiem jak kumple... fater też się zastanawia Ale jak się trafi więcej os to jadę puszka więc kogoś z gliwic mogę podrzucic;) no i przywieźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.