Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Exposilesia


Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem się na expo i mam mieszane uczucia. Generalnie to mało jest tego typu wystaw, więc dobrze czasem się gdzieś przejść, ale nie udało się powtórzyć imprezy która była dwa lata temu. Gdyby nie stoisko BMW to chyba nie warto byłoby się wybierać, ale zobaczenie na żywca K1300R to jest to. Ten motocykl to mistrzostwo świata. Później nawet stoisko Ducati nie robi najmniejszego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie wrocilem.Mnie sie tam podobalo,a mojemu 2 letniemu synkowi jeszcze bardziej.Chyba zdobyl serca wszystkich hostes ;)Spotkalem kilku znajomkow,uscisnalem graby braciom Szkopkom.Moj "mlody" dostal plakaty z autografami specjalnie dla niego Szkoda ,ze zabraklo Suzuki i jakos Multistrady nie namierzylem,a ktos tutaj pisal ze jest wystawiona.Przy tym mozliwosc poczucia "motocyklizmu" w srodku zimy-BEZCENNE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem.Mnie sie tam podobalo,a mojemu 2 letniemu synkowi jeszcze bardziej.Chyba zdobyl serca wszystkich hostes ;)Spotkalem kilku znajomkow,uscisnalem graby braciom Szkopkom.Moj "mlody" dostal plakaty z autografami specjalnie dla niego Szkoda ,ze zabraklo Suzuki i jakos Multistrady nie namierzylem,a ktos tutaj pisal ze jest wystawiona.Przy tym mozliwosc poczucia "motocyklizmu" w srodku zimy-BEZCENNE.
Klimat "motocyklizmu" ok nawet, nawet. Ale brazk suzuki słabe stoisko Yamahy ;/ ehhh 25 zł to nie kasa można wydać ale chciałbym płacić za coś wiecej niż przelot po hmmm hali z kilkoma maszynami godnymi uwagi ( Jak ktoś wcześniej pisał BMW ok a Ducati to już padaka nie stoisko). Zamiast odwiedzać "show" lepiej poczekać na sezon i 25 zł w bak wlać ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało udzielam się na forum ale ta wystawa natchneła mnie do napisania postu Po pierwsze mamy nowego Junaka, firma Almot składa chińską 350 przykleja napis Junak i tak mamy nowy "polski motocykl" propozycja ciekawa wykonana nieciekawie i niestrannie.Po drugie customy, w naszym kraju buduje się maszyny niczym nie odbiegające od tych z za wielkiej wody... ale oprócz maszyn mamy też kilku Jessie Jamesów, custom customem ale widzę ze kopiowana jest cała otoczka tzn. tatuaże na rękach, łydkach, brodki czapeczki itd taka mała ameryka.I jeszcze pytanie do Pana Piotra Dudka, czy to Pan stał przy Arielu (bodajże) i opowiedział mi o odpalaniu lampy acetylenowej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzącym że 25 zł to dużo , polecam spacer po lesie .Za darmo a fajna sprawa . Taki mamy show jaki mamy rynek . Czyli kiepski nadal . Znakomita większość to fascynaci nie biznesmeni . Cfaniaczków też nie brakuje ( ale to tak na marginesie) . Profesjonalizm ( w każdym aspekcie) w Polsce widzę tylko w jednej firmie z Bielska , nie będę tu pokazywał palcem , bo zaraz się odezwą frustraci którzy napiszą że mam zboczenie jakieś . Co mnie martwi to fakt że aż tyle sie tego badziewia chińskiego pokazuje i wciska ludziom . Przecież to powinien być paragraf ! Pisze całkiem serio . TO SĄ RZECZY NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA I ŻYCIA !!! Nie każdy klient musi być świadomym bikerem , dłubiącym 20 lat w motorach , i wiedzącym ,że takie wynalazki należy omijać jak przepocone babsko czy ciepłe piwsko . Motorowery i co gorsza już motocykle ( 350 nawet ) kupują również totalnie zieloni w temacie . Co gorsza - KUPUJE SIE TEN SZAJS DZIECIOM !!!! ZGROZA !!!! Kto to dopuszcza do ruchu i sprzedaży to dla mnie wielka tajemnica . Ale jak oni piwskiem ( darmowym) przekonują klientów , to mnie nie dziwi że to ktoś kupuje . A to że skroili mnie 46 zyli za kawałek zdechłego szaszłyka przy wyjściu to już richtig lekka przesada . AMENt Zamacałem sobie RR1000 mi wystarczy . http://img684.imageshack.us/img684/7541/wyjazdwystawamotoshow20.th.jpgKilka lat temu mogliśmy pomarzyć o czymś takim , że dostajemy do wglądu nowości . Trza było się gonić po świecie na wystawy . Teraz zaczynamy marudzić że nie jest jak gdzieśtam . Panowie - Polska to jeszcze dalej Polska . Czyli bida z nendzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale widać że hostessy też się cieszyły dość sporą uwagą
Dajcie spokój z tymi hostessami !To nie są motonitki czym się tu podniecać - kobitki w "burdelówkach" nie widzieliście?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE NORMALNIE WIOCHA !!! Nie mówię o wystawie ale o zasranym parkingu. Nie dość że 10 zł to jeszcze niestrzeżony ALE !!! 2 frajerów ochroniarzy się wymądrza. Wpakowaliśmy się tam Mercedesem ( chodzi o tylny napęd !!! ) a oni nas zatrzymują w połowie i mówią, że bliżej nie podjedziemy bo nie ma miejsca i nas skierowali w jakąś alejkę w śnieg. Tłumaczymy ciulowi, że się zakopiemy tym autem. Ale oni na cwaniaka, że trzeba było se zimowe założyć. A jakie to ku*wa są ??? LETNIE DEBILU ?!? Skończyło się tak, że środek parkingu zablokowany o ochroniarze nas wypychali. Ale tłumacz debilom !!! W końcu ominęliśmy ich i co .... i znaleźliśmy jedno z wielu wolnych miejsc pod samym wejściem. WIĘC NA STARCIE - ZJE*ANA na maxa organizacja na parkingu. Zamiast odśnieżyć z rana albo coś. Gdzie te pieniądze idą???Ale o samym expo. Jestem miło zaskoczony. Szału nie było ale było o niebo lepiej niż w tamtym roku w kapeluszu. Wystawcy oszczędnie ale z nowościami. Ktoś pisał coś o Kawasaki. Ale ja ta nie trafiłem. VFRę dosiadłem i to się liczy. Mało hostess i mało fajnych. Stunter13 nadrobił fajnym pokazem Brakowało mi standu z HJC. Shoei się pięknie wystawił ale chyba tylko on. Brakowało ciuchów. Richa bez skór Chciałbym kiedyś zobaczyć ICONa i co to za ciuchy on posiada. Ale u nas cienko z tym. Brakowało mi CBR na Hondzie. Reszta ok. A no i gdzie SUZUKI?!Wielki minus dla lamusów z jakiejś grupy Dąbrowa Górnicza( moto piknik??? ), którzy pokazali się z jak najgorszej strony. Wyglądali jak emeryci z kompleksami, którzy na swoich "sprzętach" muszą pokazać jak głośno chodzą ich seryjne wydechy:/ u te próby palenia gumy..... PANOWIE PANOWIE. Wstyd ! O mało nie wjechaliście w publikę !!!Ogólnie było spoko. I wątpię, czy coś ciekawszego będzie na Chorzowie.Pozdrawiam i byle do wiosny bo mnie nosić zaczyna ! Żadnej forumowej "mordki" nie wypatrzyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi hostessami !To nie są motonitki czym się tu podniecać - kobitki w "burdelówkach" nie widzieliście?
Miki , czyśbyś był kochliwy "inaczej" ?? Panienki ( zwłaszcza taka jedna w czarnyyyyyyyym ) MAMO !!!!! ........ale może to u mnie to początki kryzysu wieku średniego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z kumplami wybraliśmy się na tą imprezę i w sumie szału nie było. Nie porównuję nawet polskiej imprezy motoryzacyjne do np. zachodnich, bo wiadomo nie ma czego porównywać. Ale lepsza zimowa średnia moto biba niż bezczynna stagnacja Świetną sprawą moim zdaniem były pokazy $tuntera 13! Ogólnie można się tam przejechać, lecz bez rewelacji.Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem. Cóż mogę powiedzieć. Dwa lata temu wystawa była zdecydowanie lepsza. Aczkolwiek źle też nie było. Najbardziej bolało mnie to, że nie wystawiło się Suzuki. Ogólnie warto iść. Chociażby po to, aby zobaczyć tysiąca od BMW i wszystkie customy oraz street'y. Jak dla mnie wystarczające argumenty przemawiające za tym, by się tam pojawić.A i kilku znajomych się spotkało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwienstwie do narzekajacych jestem zadowolony.Spotkalem wielu znajomych, nawet takich, ktorych nie widzialem juz kilka lat.Nowosci jak nowosci, jakos malo mnie to interesuje, natomiast customy i streety, rewelacja.Branza jeszcze raczkuje, ale widac ze jest juz w pelni profesionalna.Dbalosc o szczegoly, polerka, niemalze idealna powloka lakiernicza, przyznam, ze bylem milo zaskoczony.A ci, ktorzy uwazaja ze 25zl to ogromny majatek i lepiej isc do kina na jakas fikcyjna bujde, zastanowcie sie, moze cala wasza motocyklowa pasja to fikcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.