Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Exposilesia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

też byłem wczorajtrudno mi powiedzieć czy impreza udana czy nie bo byłem pierwszy raz więc porównania nie mamFaktem jest że ilość wystawców jeśli można to tak nazwać nie była powalająca ,co do parkowania i dojścia do hali to się z Mańską zgodzę totalna porażka ,wprawdzie za parkowanie nie placilem bo znalazłem miejsce przed wjazdem ale na samym parkingu nie było lepiej niż po za nimJedyny plus to ulgowy dla emerytów hehehe czyli na coś ta legitka się przyda choć i tak nie sprawdzaliNajlepiej podobalo mi się stoisko Booster"a dobrze zorganizowane no i moje kochane Triumph'y na których nie omieszkałem zrobić sobie parę fotekCustomy mi się też przypadly do oka ale tak realnie patrząc to one raczej nadają się na takie imprezy niz do jazdy szczególnie u nas w krajuPo za tym ogólne wrażenie dobre no bo trochę na duszy lżej jak popatrzeć co jest na dworze to bynajmniej na hali można bylo o tej zasranej zimie choć na chwilę zapomnieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wszystkie były w spódniczkach albo w spodenkach które odsłaniają pół dupy to zapewne wszystkie by Ci się podobały.
nie patrze na to ILE ubranka odkrywaja ale na to CO odkrywaja, a to zasadnicza roznica, np ta pani przy trampku ubrana jak .... jej wyglad ogolny przeszedl granice dobrego smaku.za to panie pozujace na czyms o nazwie inka, byly juz zacne, z nimi fotki sobie ladne zrobilem ;)ale jak mowie.... szalu nie bylo jak chodzi o panie, moze mam wygorowane wymagania ale na byle co w krotkiej spodniczce nie polece
w jakiej skali ??
0-5 ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo jazdy kat. AA nie kosztuje to nic. Chyba, że skasujesz sprzęta w takich okolicznościach, że ubezpieczyciel nie pokryje kosztów naprawy.
A nie sprawdzają dochodów czy coś żeby sprawdzić czy mnie stać na testowane moto??? Słyszałem że prawko kat A trzeba mieć minimum 2 lata żeby dostać motocykl na jazdy testowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być miałem i nie dotarłem... Sku$$$wiała zima!!! - zakopałem się autem na parkingu i 2,5h z udziałem sąsiadów i na oczach całego osiedla wydobywałem się ze śniegu... Chociaż poczytam jak było... ehh....Pozdr.M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrwa czemu u nas nie bylo tak bogato?
bo:1. to stolica i ludzie niestety mają więcej kasy na zakup nowych sprzętów2. tam wystawiaja sie importerzy a nie dealerzy3. bo przyjdzie jakies 30 tys ludzi a nie powiedzmy 8 tys..4. bo jakby tam jakakolwiek firma sprzedawala np czerwone kaski rozmiar M, to w Sosnowcu sprzeda się np 5 szt, a Wawie 50 ;)Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kase ;)A na powaznie, to jak na nasze warunki (odwiedzajacy ze slaska i Krakowa) to i tak było niezle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo:1. to stolicaHehehe i wszystko jasne
A Sosnowiec to nie stolica, co ?Mnie się wystawa podobała, miło było pooglądać motory, te fabryczne oraz te upiększone i przerobione.Super swoje motocykle zaprezentowało BMW, fajne stoisko "Rometu" i "Almotu". Zresztą u wszystkich wystawców miła obsługa oraz fachowa informacja.Myślę, że za rok będzie jeszcze lepiej, jeśli chodzi o liczbę wystawców.Pozdrawiam i byle do wiosny, Zibi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej ciekawych sprzętów można zobaczyć na Chudowie w ciepły czwartek Dla mnie ta impreza to nieporozumienie.
Potwierdzam w całości !!!Kasa wydana na parking 10 zł + bilet 25 zł za kilka fajnych sprzętów wystawionych to porażka.Brak KTMa, Aprilii , Kawasaki czy Suzuki - masakra.Już nie wspomnę o tzw. wynalazkach typu MV Agusta, Benelli czy Bimota bo to chyba abstrakcja dla polskiego rynku.Na plus jedynie stoisko BMW !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekacie, że płaciliście 10zł za parking - a ja musiałam zapłacić 25zł bo przyjechałam dostawczym Ducatem (ponoć dostawczaki mają inny cennik mimo, że tak samo zajmują jedno miejsce parkingowe) - no i te zaspy śniegu wraz z niemiłą obsługą. Oczywiście na "dzieńdobry" podnieśli mi ciśnienie. Następnie 25zł przy kasie. A więc wchodzę, oglądam i powiedzmy, że jestem zadowolona. Hostessy oczywiście mnie nie interesują ale i tak większa część osób na hali to faceci:) Ale co do maszyn to oko nacieszyłam. Niestety nie byłam na finale I Mistrzostw Polski Motocykli CUSTOMOWYCH a więc mam prośbę, aby ktoś napisał co wygrało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.