Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja


Lokis

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Heisenberg napisał:

W sensie czy nie poprowadzisz przez jakieś leśne ścieżki  ?

Tak będzie na 100% ale nie ma z tym problemu, bo taka ścieżka i tak gdzieś na asfalt w końcu wyprowadzi i towarzystwo się znajdzie.

Ja również nie zapuszczam się poza asfalt.

Na 95% jadę, to będzie Ci raźniej ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2018 o 17:19, elemeledudek napisał:

No to decyzja większości lecimy we wtorek. Start o 10.00 Sosnowiec stacja BP koło Leclerka na braci mieroszewskich? 

Większość nic nie odpisała?, ja jestem w wyznaczonym miejscu na 10.00  (postarom sie ciut wcześniej)

Do zobaczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan taki : w piątek 04.05.2018 z rana do Pragi lub czwartek późnym popołudniem. Sobota Wiedeń. W drodze powrotnej w niedzielę można zahaczyć o Bratysławę. 

Wersja 2: można pominąć Pragę , Wiedeń i Budapeszt.

Wersja3: mogą to być polskie góry lub Bałtyk.... ktoś gdzieś się wybiera?

Stop marudą i poblokowanymsmile.gif....muszę odgruzować głowęsmoking.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeleciałem dziś przez salmopol od str. Wisły. Ilośc turystow, samochodów , no i "naszych" to pewnie jakis nowy rekordzik :) Puszki stały w korku od około Czantorii az do Wisły. W takiej sytuacji satysfakcja z wyprzedania ich poboczem, środkiem lub jak sie da, jest nieoceniona :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senkju. Chociaż pozbyłem się aparatu i trochę czuję niedosyt jeżeli chodzi o fotki z telefonu.

Zdjęcia wrzucam na stronie "Zdjęcia Google".

Traktuję to bardziej jako archiwum w razie gdyby mi foty zjadło z dysku twardego ;)

photos.google.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, ale i tak nie przerzucam ich na papier więc jakość nie ma dla mnie aż tak dużego znaczenia.

A wracając do tematu wątku....

Dzisiaj udaliśmy sie na "kruzing" drogą nr 46 do Opavy i Sternberku. Bardzo przyjemna droga, która prowadzi przez malownicze okolice i senne miasteczka.

Sama trasa dosyć prosta tzn. łatwa technicznie.Niezbyt wiele zakrętów, ale odcinek w okolicach Sternberku dosyć fajny, bo odbywają się tam wyścigi górskie Ecce Homo.

Po drodze zajrzeliśmy na cicha i spokojną zaporę w Slezskiej Harcie.

https://photos.app.goo.gl/2M2K32NqFYUZiaQp9

Trochę krótki relacji z wypadów

https://web.facebook.com/Wicherki-Team-1950705531863822/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.