Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Heisenberg

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Heisenberg last won the day on June 13 2019

Heisenberg had the most liked content!

About Heisenberg

 • Birthday 02/05/1983

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Katowice

Recent Profile Visitors

930 profile views

Heisenberg's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

2

Reputation

 1. Dobra to w końcu i ja się przyłączę. Razem byliśmy pod Wrocławiem Tak ja to ten co sporta przez dwa ni nie mógł domyć po tych lekkich szutrowych drogach jakie @elemeledudek zafundował🤣. Temat śledzę i jak jakiś termin mi spasuje to z miłą chęcią się podłączam.
 2. Moje spotkanie z Danvieldem wyskoczyło dość spontanicznie. Potrzebowałem wymienić klocki i płyn hamulcowy na cito, poszperałem trochę na forum i po opiniach stwierdziłem że przedzwonię właśnie do Dawida. Reakcja błyskawiczna i tego samego dnia miałem wszystko wymienione, w między czasie trochę sobie pogadaliśmy i dowiedziałem się kilku nowych rzeczy związanych z mechaniką. Wymianę przeprowadził perfekcyjnie, starannie, a zaciski tak wyczyścił że wyglądają teraz jak nowe ?. Zdecydowanie FRIENDLY. Polecam!
 3. Kule bele ja po ostatnim nie potrafię motocykla domyć ? Ale było fajnie, dzięki ?
 4. Ile intercomów tyle opinii, ja kupiłem INTERPHONE TOUR w dwupaku , do każdego kompletu dwa rodzaje mikrofonów, dwa róźne mocowania, powerbank i jakiej tam inne bzdury. Generalnie wcześniej miałem pseudointerkom za 10 zł , centralka w kieszeni kabel do mnie i do pasażera. W jednym i drugim przy ok 80km/h już się z kobietą nie rozumieliśmy. Po zmianie kasku obrót o 180 stopni... w środku cicho, głośne komendy Yamosika, czy nawigacji. Przy 100km/h przyjemnie rozmawia się przez telefon. Jedyna wada to radio fm... często traci fale i trzeba szukać na nowo lub zmienić kanał. Możliwość parowania 4 słuchawek bezpośrednio za pomocą funkcji "N", kolejne 4 w formie mostka czyli można mieć kontakt z 8 osobami. Łączy się z intercomami innych firm chociaż jeszcze tego nie praktykowałem. Długa żywotność baterii (przelatałem na nim 4h i informacja że bateria w pelni naładowanaas ponoć czas rozmów to 20godz.) , dobry bajer jest tki że tworzę w telefonei folder z muzyką i ja oraz partnerka możemy słuchać tego samego. Raz był na gwarancji bo jedna słuchawka nie działała,szybka reklamacji, 3 dni i po kłopocie. polecam tego interphona?
 5. Większość nic nie odpisała?, ja jestem w wyznaczonym miejscu na 10.00 (postarom sie ciut wcześniej) Do zobaczenia ?
 6. W sensie czy nie poprowadzisz przez jakieś leśne ścieżki ?
 7. Ja preferuje póki co nawierzchnię utwardzoną (wskazany asfalt), a przynajmniej mój motocykl tego wymaga ? Prędokoś dostouje sie, nie ma problemu. Teraz zadajmy sobie pytanie.. czy jest sen zeby z Wami jechc ?
 8. Bankus, spoko... daliśmy radę ? Jutro wieczorem trzeba dokładnie pogode sprawdzić i we wtorek lecim ? Elemeledudek jaka prędkość przelotowa i nawierzchnia (o ile jechałeś już tą trasą) ?
 9. elemeledudek wtorek może być, wszystko od pogody zależy. bankus dzisiaj ze znajomym lece na mirów także zapraszam, może ktoś jeszcze chce dołączyć to pisać.
 10. Jak wyjazd z rana to ja się pisze. Jak popołudniu to gdzieś bliżej ok.100-150 km w jedną tronę .Coś więcej info o trasie moesz napisać ... ile tego szutru ?
 11. Iwona słusznie zauważyła, że Ducati opanowały Chudów. Jeszcze kilka innych widziałem. Ogólnie to ładny wysyp ps. czekamy na więcej zdjęć
 12. Mnie sie nie podoba. Jakoś dziwnie sie tego słucha. Na pewno lepsze od cz. 9 bo tamto to kompletna beznadzieja. No, ale to moje zdanie a wiadomo, że o gustach sie nie dyskutuje
 13. Co prawda sezon się kończy a temat już dawno ucichł, ale mogę z czystym sumieniem polecić szkołę MRMOT (Wcześniej Polski Związek Motorowy) . Mają na stanie różne moto począwszy od Rometa po Gladiusa, własny plac manewrowy (obok Belga). Konkurencyjne ceny, jakość szkolenia teoretycznego jak i praktycznego rewelacyjny. 12 lat temu robiłem tam "B" , a w ubiegłym roku "A". Druga szkoła to Kliś - co prawda osobiście żadnego kursu u nich nie robiłem, ale z opowiadań znajomych wypada pozytywnie. Również bogata flota motocykli z "przeklętym" gladiusem na czele
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.