Jump to content

KrzysiekG

Użytkownicy
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KrzysiekG last won the day on August 11 2017

KrzysiekG had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralna

About KrzysiekG

 • Rank
  Motostudent
 • Birthday 08/14/1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Sosnowiec

Recent Profile Visitors

468 profile views
 1. Ciekawe jak się mają te wszystkie papiery do RODO
 2. Potwierdzam co pisał przedmówca, też zaczynałem od półki 1500 (na wyprzedaży rocznika), po latach z oryginału została kierownica, mostek, siodełko i korby reszta łącznie z ramą wymieniona na skutek uszkodzeń, zużycia albo po prostu widzimisię Ale nawet na oryginale już się pojeździ i na pewien czas jest spokój.
 3. Myślisz że to żywy człowiek, wydaje mi się raczej że to jakiś awtamat, no ale w sumie nie wiem. Jak koleś się uprzejmie to blokada na IP tez nic nie da, puści przez jakieś proxy czy inne wynalazki. Ewidentne ktoś mądrzejszy musi nad tym pomyśleć
 4. A nie można zablokować tych spamującymi kont i wprowadzić jakiegoś rodzaju weryfikacji przy zakładaniu nowych? Np potwierdzenie przez admina, wysłanie maila w którym coś trzeba kliknąć czy coś w tym stylu. Wiem że to dodatkowa robota dla administratora, ale może warto zrobić coś raz i mieć już spokój, niż ciągle ten spam usuwać.
 5. Ewentualnie buntownicze podejście do życia i taka forma walki z systemem ;)
 6. O ile pamiętam to 30 dni jest na przerejestrowanie a co po tym terminie to nie wiem, pewnie konfiskata sprzeta i 10 lat w kamieniolomach
 7. Sam używam VTB12, trochę inna (tańsza) konstrukcja ale założenia chyba dość podobne. Ja używam głównie w mieście, jakiś dalekich tras nie robię, generalnie minusów nie widzę, sztywne ale chodzić się da, dość szerokie w łydce ale to pewnie zależy od budowy użytkownika, w upały to wiadomo przewiewu trochę brakuje ale wsadziłem plastikową wkładkę (kratkę) i jest ok, jak narazie nie przemokły a kilka razy porządnie mnie zmoczyło, po 2 latach i jakichś 10 tyś km mają się dobrze, zawsze to skóra - zapastować co jakiś czas i powinny trochę wytrzymać. Ogólnie polecam (VTB12). Z rękawic obecnie testuję 4biker bergen, wrażenia mocno pozytywne, na pewno lepsze od ixion blaze HP choć chyba nie tak ciepłe, ale możliwe że to tylko wrażenie bo w tym roku w ixionach jeszcze nie jeździłem, na pewno jakoś tak pewniej się kierownicę trzyma, z minusów to wąski mankiet czy jak to tam nazwać, trzeba się namęczyć żeby rękaw kurtki wcisnąć. Co do trwałości nic nie powiem ani o jednych ani o drugich bo za krótko ich używam.
 8. KrzysiekG

  Śpicie

  Pytanie tylko czy śpicie "już" czy "jeszcze"
 9. Stadion mosir, ul olimpijska 3, przynajmniej tak na plakacie w iternetach pokazują O jaki konkretnie koncert ci chodzi ?
 10. Też uważam że wszystkiemu winne kobity
 11. Na środowy i czwartkowy wieczór już mam rezerwacje, nie da rady.
 12. Melek ale ty juz przeciez Sosnowiak pełną gębą a zgrupowanie Katowiczan organizujesz pamiętasz jeszcze gdzie jest Muchowiec?
 13. Tylko w przypadku Zdjęć google trzeba pamiętać że pogarsza jakość zdjęć (o ile chcesz mieć nieograniczone miejsce), jeżeli zależy ci na jakości to masz coś koło 10GB, mówię tu o darmowym dostępie.
 14. Jak jeszcze potrzebujesz to daj znać bo u mnie w garażu taka leży i się kurzy
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.