Skocz do zawartości
Lokis

Niedzielna Rundka Po Okolicy - Reaktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

No co to sie probiło. Wszystko wywiało, szkoda wielka. Zima trzyma a śnieg to już mi uszami wychodzi, ale nie bede sie denerwował do konca lutego. Poza tym, już pierwsze 37 kilometrów w tym roku zrobiłem ;)Normalnie sie już stęskniłem za wami ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Witajcie wszyscy po reaktywacji Jutro ostatni sobota karnawalu...
Proponuje więc małe spotkanko (niekoniecznie w fiharmoni )Moze tam gdzie ostatnio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A może jutro się jakoś spotkamy na piwku, właśnie na zakończenie karnawału ? A co złego to nie MMG !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dlaczego ta dwudniowa krótsza od jednodniowej?
Ooupsss... rzeczywiscie. Ale to dlatego, ze do dwudniowej nie doliczylem drogi Katowice - Cieszyn, ok. 95 km, ani Korbielów - Katowice, 113 km. Razem bedzie 620 km * * *Lokis: Spotkanie w sobote 28-go ??? CHĘTNIE...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurde zapomniałem że28 Teść ma geburstag. Może 29 ?
Jak nie jednemu teściowa to drugiemu teść znowu wyskoczy. ;) Nie ma takiego dnia w tym roku! Tak samo jak nie ma miasta Londyn na ten przykład. Dla mnie niedziela nie jest zbyt dobrym dniem do ,ale mogę się dostosować do reszty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jednakowoż stwierdzić muszę, że 29 w tym miesiącu nie występuje ;)
Oczywiście test na spostrzegawczość. Chodzi o 1.03. - takie małe rozpoczęcie sezonu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hm... tak sobie myślę że może w tym sezonie uda mi się w końcu wyskoczyć gdzieś z Wami (oczywiście zasilając szeregi MMG )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No no no, czyżbyśmy w tym sezonie mieli częste odwiedziny wiekszej liczby Pań. Mnie się to uśmiecha ;)Ehh, propozycje tras sie sypią, a tu nocą śniegu przybyło. Witki opadają.Ukraina....hmmm, no nie wiem, podróże za wschodnia granicę wzbudzają we mnie delikatny dreszczyk grozy.Skoro spotkanie w niedziele, to może bysmy kulką w kręgle pokulali?? Dajta znac do środy ilu byłoby chętnych to sie cos zarezerwuje. Co wy na to?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I właśnie o Renomie myślałem. Koszt: 45 zł za godzine według strony internetowej. Zgłaszać akces, ewentualną godzine poczatkową i w środe się zrobi rezerwację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta