Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CO Z DZIE�MI Z SARNOWA ?


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

I ja rowniez wrocilam-no nie ma jak dac dzieciakom troche radosci 8) Te wszystkie buzki usmiechniete-no cos pieknego,az w serduchu sciska Ale i tak co mi zapadÂło najbardziej w pamieci to to jak Mendel oddaÂł swojemu podopiecznemu swoja ulubiona czapeczke-zeby dzieciak o nim zawsze pamietaÂł-Marcin jestes kochany I jeszcze chciaÂłam dodac,ze organizatorzy JESTESCIE WIELCY :!: :!: :!: Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zlocik udany tylko jakoœ ¿aden nie chcia³ podejœc do mnie ¿eby go przewieŸÌ :mrgreen: ale jak sie ju¿ rozkrêci³o wszystko to poprzewozi³em sam sie cieszy³em ¿e moge komuœ z tego tak¹ radoœÌ zrobiÌ , sprzêcik mis ie troszke rozsypywa³ ale nie ma to jak widzieÌ uœmiech dzieciaka a koleœ z tej kawy jest naprawde nieŸle pierdolniêty ¿eby po piwach woziÌ dzieciaki!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No imprezka byÂła super! Respekt dla organizatora :up: ! NiespodziewaÂłem sie aÂż tylu motocykli, to byÂło naprawde miÂłe zaskoczenie! Mam nadzieje Âże na wiosne powtĂłrzymy impreze (a moÂże wczeÂśniej )! PozdrawiamP.S.W kaÂżdym stadzie znajdzie sie czarna owca, ale jeÂździĂŚ podchmielony z dzieckiem na motocyklu to jest idiotyzm i brak odpowiedzialnoÂści... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka by³a super! Respekt dla organizatorów :up:!! By³em pod du¿ym ra¿eniem jak zobaczy³em ilu nas sie tam zjecha³o. Mam nadzieje ¿e na wiosne uda nam sie powtórzyÌ imprezke (a mo¿e wczeœniej )!!PozdrawiamP.S.Jazda na motocyklu pod wp³ywem jest dla mnie szczytem idiotyzmu, a jeszcze jazda z dzieckiem to jeszcze kompletny brak odpowiedzialnoœci. No có¿ wszêdzie zda¿aj¹ sie czarne owce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.