Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CO Z DZIE�MI Z SARNOWA ?


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie bede sie tego wstydzil, ale powiem wam, ze przeczytalem ten artykul ,i mialem lzy w oczach, tak sie wzruszylem, przychylilbym nieba tym dzieciom.i to jest prawda ze stwarzamy pozory nieprzystepnych, ale pod naszymi motocyklowymi ubraniami mamy miekkie i WIELKIE serca i tacy pozostanmy bo jak my im nie pomozemy to nikt im nie pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANUSHKA !!ten gosc ze zdjĂŞcia "najlepsi przyjaciele" paradowaÂł z browarem po elektrowniÂą i pytaÂł mnie osobiÂście co to jest za impreza i gdzie jedziemy dalej bo chce z kumplami samochodem podjechaĂŚ i zobaczyĂŚ co siem bĂŞdzie dziaÂło...nie widziaÂłem Âżeby wogle miaÂł jakieÂś moto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walic po ryju i patrzec czy rowno puchnie!
nie patrzeĂŚ , szkoda oczupublicznie olaĂŚ i zaj¹Ì siem tymi, ktĂłrzy sÂą warci naszej uwagi...a tak nawiasem mĂłwiÂąc, czy ktoÂś zna dalsze losy "jeÂźdÂźca BEZ SUKCESĂW" :?:chociarz moÂże lepiej Âże zapadÂła po caÂłym incydencie cisza jak po Âśmierci organisty :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrzeĂŚ , szkoda oczu  publicznie olaĂŚ i zaj¹Ì siem tymi, ktĂłrzy sÂą warci naszej uwagi...
OlaĂŚ moÂże nie, bo jak nam pokazuje ten przykÂład, takie osoby stanowiÂą zagroÂżenie i to nie tylko dla siebie, ale i dla caÂłego otoczenia, wiĂŞc nastĂŞpnym razem Âładnie wyprosiĂŚ, a jak nie bĂŞdzie chciaÂł to kopa w dupe i papa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ÂŁysy, olaĂŚ po uprzednim przywaleniu w RYJ!!to tak dla porzÂądku [ Dodano: 2005-10-10, 01:00 ]ARTYKUÂŁ ZAJE.....fajny od dÂłuÂższego czasu nie czytaÂłem nic normalnego o motocyklistachod publikacji, cytujĂŞ :"wcisn¹³ gaz do dechy i ruszyÂł z piskiem opon" oraz "jeÂżd¿¹ 300km/h po mieÂście" mam uraz do wypowiedzi prasy n.t. jednoÂśladĂłwautorem cudzysÂłowionych wypowiedzi byÂła "pewna" reporterka "pewnego" dziennika regionalnego :wink: nie wciskam gazu do dechy powo¿¹c rydwan mĂłj...najwyÂżej "odkrĂŞcam troszeczkĂŞ"... XJota 900 brata mego piszczy czasem przy ruszaniu (nie chce stan¹Ì na gumĂŞ ) a te 300km/h po mieÂście pozostawie bez komentarzaproponujĂŞ przekazaĂŚ jakieÂś gratulacje autorowi relacji z Sarnowana KOMPOSTOWNI w piÂątek to jest 07-10-2005 pojawili siem autorzy spotkania w Sarnowie, elegantzko przywitali siem z WSZYSTKIMI koleÂżankami i kolegami, pokazali nam oficjalny DYPLOM dla FORUM ÂŚLÂĄSKICH MOTOCYKLISTĂW oraz podziĂŞkowania od dyrektora placĂłwki w Sarnowie i dzieci, ktĂłre to majÂą byĂŚ opublikowane w INTERNECIE (nie pamientam nazwy portalu )i to jest PIĂKNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywalic siĂŞ kÂżdy moÂże na placyku, z bajtlem na siedzeniu, ktĂłremu daÂło siĂŞ gaz do rĂŞki
a kto przy zdrowych zmysÂłach oddaje n.p.: 7mio latkowi, lejce od ponad 100 konnego rydwanu ? szkoda Âże mu koleÂś pozbieraÂł tego Âłupa, powinni mu go skasowaĂŚ na strzeÂżony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku kolesiowi chyba zabraklo rozumu.Dzicku,ktore ma poraz pierwszy stycznosc z motocyklem-nie daje sie gazu do reki.No a tak w ogole to istnieje jesczze takie cos jak hamulec....Dobra-nie wypowiadam sie na ten tremat,bo mnie tam nie bylo.Chodzi mi tylko o to,ze chcialabym ten artykul przeczytc,a jak go otiwram to i tak nic nie widze.Czy ktos mi moze powiedziec,co zrobic,aby go przeczytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku_CSI RIDERS, wywalic siĂŞ kÂżdy moÂże na placyku, z bajtlem na siedzeniu, ktĂłremu daÂło siĂŞ gaz do rĂŞki
Przeczytaj sobie mĂłj opis:http://forum.motocykle.slask.pl/tematy21/2768.htmTo siĂŞ dowiesz, Âże goÂściu od poczÂątku dostawaÂł sygnaÂły (moÂże od tego na gĂłrze), Âże coÂś jest nie tak - ale one i tak do niego nie dotarÂły, pewnie wciÂągnĂŞÂła je czarna dziura w jego gÂłowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.