Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CO Z DZIE�MI Z SARNOWA ?


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ³atwo jest sk³adaÌ obietnice, ale co z realizacj¹ ?Nie mo¿emy o nich zapomnieÌ bo w ten sposób wystawiamy œwiadectwo o nas.Te dzieci bardzo dok³adnie pamiêtaj¹ dane im obietnice i ka¿de niedotrzymanie slowa wali siê na nie jak góra, poniewa¿ ka¿da niedotrzymana obietnica jest dla nich jak oszustwo.One nie potrzebuj¹ kasy, wystarczy im nasza obecnoœÌ.Niech ka¿dy kupi tabliczkê czekolady, a bêdzie to dla tych dzieci najwiêkszy dar serca, bêd¹ wiedzia³y ¿e motocykliœci dotrzymuj¹ slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

chcesz im zrobiĂŚ niezapowiedzianÂą wizytĂŞ? kiedy?
Mo¿e w któr¹œ œrodê, Wojtek zbierz ekipê, do³¹cz¹ siê inni forumowicze no i jedziemy. To wcale nie musi byÌ œroda.No i trzeba tam zadzwoniÌ, to ma byÌ niespodzianka dla dzieci, a nie dla dyrekcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przylaczam Trzeba pogadac z Tomkiem, ktory jezdzi na VT 1100. On ostatnio wspominal ze jest w stanie zalatwic jakies slodycze 8) Takze ja to biore na siebie i jak tylko Tomek wroci z wczasow to zaraz z nim pogadam. Jednakze proponuje, aby to byla Sobota lub Niedziela Bo w tygodniu wiekszosc z nas pracuje, a zaczyna sie szybko sciemniac wieczorkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przylaczam Trzeba pogadac z Tomkiem, ktory jezdzi na VT 1100. On ostatnio wspominal ze jest w stanie zalatwic jakies slodycze 8)  Takze ja to biore na siebie i jak tylko Tomek wroci z wczasow to zaraz z nim pogadam.  Jednakze proponuje, aby to byla Sobota lub Niedziela Bo w tygodniu wiekszosc z nas pracuje, a zaczyna sie szybko sciemniac wieczorkami
hehe masz racje ziobu :mrgreen: a co poniektorzy chodza do szkoly :| wiec tez jestem za weekendem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest imprezka w Siamoszycach, ale za tydzieù myœlê ¿e zbirê sporo ludzi z Zawiercia i do³¹czymy do WAS.Dajcie znaÌ gdzie zbiórka i o której ( sobota za tydzieù jest oki , aby tylko nie la³o ) [ Dodano: 2005-09-21, 09:09 ]AAAAAAAAAA. - mam pomys³a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!W Siamoszycach mo¿emy zrobiÌ zbiórkê kasy dla dzieciaków , myœlê ¿e nikt nie odmówi ,i sprawa z kupnem s³odyczy bêdzie za³atwiona. CO MYŒlicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.