Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CO Z DZIE�MI Z SARNOWA ?


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zgadza sie ja przyjade w 5 maszyn :) 4 skuterki i jeden zwykÂły simek juz sie nie moge doczekac :mrgreen: [ Dodano: 2005-10-02, 14:12 ]ja sie pojawie wraz z 5 maszynami 4 skuterki jeden zwykÂły simek :D juz sie nie moge doczekac :mrgreen: [ Dodano: 2005-10-02, 14:13 ]sorki za dwa post cos mi sie pogmatwaÂło :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznac ze frekwencja byla duzaaa.NIepspodziewalem sie takiej ilosci ludzi.
JA TEZ MYSLALEM ZE TYLE LUDU NIE BEDZIE ALE BYLO SUPER:))))))POZA PAROMA GOSTKAMI DO KTĂRYCH NIE DOCIERAÂŁO CO SIE MOWI NA POKAZACH CALY CZAS PRZEBIEGALI PRZEZ DROGE ALEE TRUDNO I TACY SIE TRAFIÂĄPOZDRO ALL 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo super przybylo mnostwo motocyklistow. Mysle, ze dzieciakom rowniez sie podobalo I moze w przyszlosci wyrosna z czesci z nich motocyklisci Wielkie brawa naleza sie organizatorom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) Nie bede wymienial z nazwiska !!!! CHLOPAKI SPISALISCIE SIE NA MEDAL!!!!!! 8) 8)Byle wiecej takich fajnych spotkan!!!!!Slyszalem ze komus przytrafila sie gleba Czy ktos wie kto to byl i czy stalo sie cos powaznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i musia³ siê znaleŸÌ jeden kretyn, który sprawi³, ¿e jutro w gazetach pojawi¹ siê nag³ówki typu : "Zlot w Sarnowie zakoùczony tragicznie".Zacznê od pocz¹tku.Po przyjeŸdzie ustawi³em swojego Fazerka w rzedzie, pech chia³ ¿e sta³ pierwszy w kolejce. No i jak ch³opaki zaczêli woziÌ dzieciaki to za chwilê o ma³o nie wpad³ na mnie i moje moto goœÌ na zielonej Kawie (notabene wióz³ ch³opaczka), zatrzma³ siê ko³em na mojej nodze. Postanowi³em wiêc przestawiÌ maszynê gdzieœ na bok. Jak ju¿ zakoùczy³em ca³¹ operacjê to patrzê a ten sam goœÌ z tym ch³opaczkiem le¿y z t¹ Kaw¹ na drugim rogu boiska. Ok 18.40 zebraliœmy sie w 4 maszyny w drogê powrotn¹, jecha³em pierwszy, a jako ¿e lubiê w grupie jechaÌ spokojnie to utrzymywa³em prêdkoœÌ ok 80km/h. Jeszcze w Sarnowie wyprzedzi³y nas chyba ze trzy maszyny (m.in. zielona Kawa - ta sama). Po 15 sekundach doje¿d¿amy do ³uku - zielona kawa le¿y na drodze, a kierowcy nie ma. Zaczêlismy go szukaÌ bo z boku drogi by³ nasyp i krzaki. Zbieg³em na dó³ i tam zacz¹³em go szukaÌ, us³ysza³em wo³ania ludzi z domów "tu jest, tu jest", jak podbieg³em to zrobi³o mi siê s³abo - przeorany pas zieleni na którego koùcu ów "motocyklista" (dlaczego w cudzys³owiu napiszê na koùcu), niestety goœÌ mia³ pecha bo nawin¹³ siê na jedyny s³up telefoniczny w pobli¿u. Na szczêœcie rusza³ siê, dawa³ oznaki ¿ycia, coœ tam jêcza³. Zostawiliœmy go tak jak le¿a³, ktoœ wezwa³ karetkê.Ch³opaki zapokowali zielona Kawê do bordowego Transportera - moim zdaniem nale¿a³o j¹ zostawÌ na miejscu, ale co tam.A teraz dlaczego "motocyklista", ci co pakowali moto do busa powiedzieli, ¿e dlatego to robi¹ bo on nie ma prawa jazdy, a jeszcze do tego jest najebany. Moim zdaniem tym bardziej nie nale¿a³o ruszaÌ motocykla.No i przez takiego goœcia (pomijaj¹c oczywiscie, ¿e szkoda cz³owieka) cel tej imprezy (bardzo fajnej zreszt¹) poszed³ siê je...Ì

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dlaczego "motocyklista", ci co pakowali moto do busa powiedzieli, Âże dlatego to robiÂą bo on nie ma prawa jazdy, a jeszcze do tego jest najebany. Moim zdaniem tym bardziej nie naleÂżaÂło ruszaĂŚ motocykla.
K*U*R*W*A*.........................jebnac w leb to malo................... co za idiotyzm coz zawsze znajdzie sie jakis ..................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WÂłaÂśnie jak wracaÂłem to teÂż widziaÂłem karetkĂŞ, jak jechaÂła w tamtÂą stronĂŞ.. NiewaÂżne czy byÂł pijany czy nie. Mam nadziejĂŞ, Âże nic mu siĂŞ nie staÂło Imprezka bardzo fajna. Dzieciaki miaÂły radochy full . OprĂłcz tego jednego zgrzytu wszystko byÂło fajowo. TeÂż nie spodziewaÂłem siĂŞ tylu maszynek.Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ¿e jak wydupi³ z tym dziciakiem nie siê ch³opakowi nie sta³o (chodzi mi oczywiœcie o bajtla) po za tym jak wszyscy chyba twierdzê ¿e zlocik na miare Œl¹skiego 4um. Nawet nie pamiêtam ile kó³ek wokó³ boiska i domu nawin¹³em z dziciakami.oby wiêcej takich spotkaù i mniej idiotów na takich zlotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ¿e jak wydupi³ z tym dziciakiem nie siê ch³opakowi nie sta³o (chodzi mi oczywiœcie o bajtla) po za tym jak wszyscy chyba twierdzê ¿e zlocik na miare Œl¹skiego 4um. Nawet nie pamiêtam ile kó³ek wokó³ boiska i domu nawin¹³em z dziciakami.oby wiêcej takich spotkaù i mniej idiotów na takich zlotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w³¹snie wróci³em na zlocie by³o naprawde super super i tu chwale motocyklistówno a gdyby nie ten incydent z t¹ kaw¹ :| kurcze a pomyslec ze widzialem tego goscia i nawet chwile gadalem a potem takie cos zrobic.. jak mozna pic i jechac.. ?? :| :| ehh nie rozumiem.. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja te¿ ju¿ w domu jestem ca³y i zdrowy!By³o nas duuuuuu¿o, a moze i wiêcej Dzieciaki by³y zadowolone i szczêœliwe, kó³eczka na boisku jednak daj¹ radoœÌ.Posiedzia³em troszkê ogl¹daj¹c jak ekipa rozpala ognisko, no i postanowi³em siê cichaczem wymkn¹Ì.Szkoda tylko, ¿e kolega na zielonej Kawie wykrêci³ numer dnia, no ale có¿, sta³o siê :? Do nastêpnego razu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ta glebe na boisku chlopaczek troche sie wystraszyl i plakal ale nic mu sie nie stalo byl wystraszony zawsze znajdzie sie jakis gamon gratulacje dla organizatorow bylo extraorganizacja super mam nadzieje ze wrocimy tam na wiosne troche zal mi bylo juz wieczoerem odmawiac dzieciaczkom jazd ale organizatorzy prosili juz o nie jezdzenie naprawde jestem pod wrazeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.