Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CO Z DZIE�MI Z SARNOWA ?


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Impreza sssuuuuppperrrrr :!::!::!: Wielkie gratulacje i podziekowania zarazem dla organizatorĂłw :!::!::!: Jestem peÂłna podziwu 8) 8) 8) Dzieciaki miaÂły full radochy.... myÂślĂŞ, Âże na wiosnĂŞ moÂżna by byÂło znĂłw je odwiedziĂŚ...........Maku...... coÂś trefno ta benzyna miaÂłeÂś.... :):P Ale daÂło radĂŞ z ognichem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja wrĂłciÂłem juÂż do domq, troszkĂŞ siĂŞ przeciÂągÂło  :roll:
DziĂŞkuje hihih za powozenie mojego tylka :* Wczoraj juÂż nie byÂłam w stanie wchodzic na kompa kurcze meczacy ale superowy dzien Maku udaÂło sie!Impreza bardzo mi sie podobaÂła. DziĂŞki Zbyhu i PGR ( buziole :-* ) a potem reszta Baham i Jacek i PcheÂłka za stanie jako blokada ByÂło ciĂŞÂżko momentami wytlumaczyc ludziom, Âże nie mogÂą przejechaĂŚ szczegolnie temu panu z zielonego auta, dobrze, Âże Lulejko miaÂł ciĂŞty jĂŞzyk Dzieciaki jak widziaÂłam chodziÂły uÂśmiechniĂŞte od ucha do ucha. Cieszyli siĂŞ, Âże cos sie dzieje, dostali prezenty i, Âże nasi wspaniali panowie ich przewozÂą na moto Troszke nam kobity te przeciaganie liny nie poszÂło. Ale ja mowie, ze to jest oszukaĂąstwo!!! My takie biedne, szczuplutkie i wogole niewinne :mrgreen: a tam po drugiej stronie chÂłopcy byli! Co z tego, Âże dzieci To nie fer ihihihOgnisko na koniec po kilku nieudanych probach wkoncu zaploneÂło KieÂłbaski bardzo smaczniutkie Dobrze, ze byly bo mi niemilosiernie burczalo w brzuszku :mrgreen: Szkoda, Âże pan ktory sie rozwaliÂł byÂł wypity i bez prawka... Gazety sie dowiedza i bedzie znowu hajna na nas... Ogolnie podsumowujac impreze - super! Szkoda, ze tym razem nie zostawalismy tam na noc jak poprzednio ale i tak bardzo mi sie podobalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te¿ przy³¹czê siê do pochwa³ w stronê organizatorów. Gratulacjê !!Najwa¿niejsze, ¿e dzieciaki mia³y frajdê i by³y naprawdê zadowolone Musimy siê tam zjawiÌ ponownie na wiosnê, koniecznie !! No i ta frekwencja, ledwo siê pomieœciliœmy na boisku naszymi moto No i dobrze by³o zobaczyÌ dawno nie widziane twarze forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByÂło fajnie ,szkoda Âże musiaÂłem sie wczeÂśniej zwijaĂŚ , a ten goÂściu na kawie podpadÂł mi juÂż na samym poczÂątku , puzniej jeszcze sie ÂżucaÂł Âże co to za impreza bez piwa itp. CZysty przykÂład dresa na motorze ,wcale sie nie dziwie Âże sie wyj..Âł ,miaÂł szczĂŞscie Âże go znalezliÂście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka wzorowa, no i ta frekwencja, super sie wszyscy spisali :!: :mrgreen: A ten koles z Kawy to juz od pocztku mnie wko.... najpierw mu dyrektor placowki zwrocil uwage ze tu sie nie pije, a on cos tam pobiadolil ze jak to zlot bez piwa, pozniej go zobaczylem jak z dzieciakiem na Kawie jezdzi, no to juz sobie mysle co za pojeb, no a pozniej sie dowiaduje ze z tym dzieckiem glebn¹³ (w tym momencie juz nie mialem zdania na temat tego kolesia bo nie warto). Przyjezdzam do domu, wchodze na forum a tu sie dowiaduje ze mial wypadek, no to juz wogole, smiem go nazwac czarna maskotk¹ imprezy, bo to jedyny czarny charakter z calego naszego spotkania...ale coz. By³o supper P.S. a jesli chodzi o ci¹gniecie liny to juz motor stawialem zeby Wam pomoc, no ale jak juz postawilem to wy wszystkie za linia, no coz, pech...ale ruchy mialyscie lepsze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.