Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CO Z DZIE�MI Z SARNOWA ?


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

maku organizacja super zreszta wszyscy staja na wysokosci zadania najfajniejsze jest to ze grupa badz co badz nie znajacych sie ludzi przy odrobinie checi potrafi zrobic cos naprawde wielkiego powiem nieskromnie ze jestesmy kozakami i inni powinni brac z nas przyklad nie poprzestanmy na tym na przyszly sezon tez damy!!!!! najwazniejsze dac z siebie cos innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku organizacja super zreszta wszyscy staja na wysokosci zadania najfajniejsze jest to ze grupa badz co badz nie znajacych sie ludzi przy odrobinie checi potrafi zrobic cos naprawde wielkiego powiem nieskromnie ze jestesmy kozakami i inni powinni brac z nas przyklad nie poprzestanmy na tym na przyszly sezon tez damy!!!!! najwazniejsze dac z siebie cos innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomas Vt 1100 juz zalatwia cukierki
ALe to nie znaczy zeby nie zakupil ich wiecej...
Ja jutro rano dzwonie do redakcji DZ i do aktualnosci TVP Katowice - jesli ktos sie juz z nimi kontaktowal to prosze dajcie mi znac zebym z siebie glupka nie zrobil
Ja dzwonilem ale zadzwon jeszcze raz i sie przypomnij... powiedz ze jest to bardzo wazna impreaz itd.
A ja za rada organizatora kupie kilka suszarek w REALU
A jesli chodzi o pakunki to bylo by dobshe jakbyscie je mi przed zlote zwizli na hpouse bo potem zaladuje wsszycho na auto i prosto do domu dziecka Jakby co to 503949525 24h :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rossi.46, a ja myslal ze te foto w avancie to Twoje  :wink:
Mo¿e Rossi po prostu lubi jazde autobusem Jak siê jezdzi codziennie motorkiem od poniedzia³ku do niedzieli jak ja to potem cz³owiek oczekuje trochê wolnego od 2 kó³ek Rossi dam ci stare powiedzonko mojego Taty:Odpoczniesz sobie w trumnie wiêc Panowie jazda do Sarnowe czym siê da
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchela,  nie wiem czy mam aktualne dane ale w SDMC chyba czeka na Ciebie sprzĂŞcik a prawko juÂż przecieÂż masz.Mnie raczej nie bĂŞdzie. I cholernie ÂżaÂłujĂŞ. Nie przypuszczaÂłem, Âże to bĂŞdzie po poÂłudniu
sprzet w w-wie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!Zawiadamiam wszytskich ze ta impreza bêdzie doœÌ powa¿na ze wzglêdu na media ... chcia³bym przestrzec wszystkich zeby nie szaleli ( zeby nikomu siem nic nie sta³o) bo by³aby potem ogromna afera, wiecie tam sa dzieci i wogole takze naprawde Proszê was o ostro¿noœÌ .POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!!Zawiadamiam wszytskich ze ta impreza bêdzie doœÌ powa¿na ze wzglêdu na media ... chcia³bym przestrzec wszystkich zeby nie szaleli ( zeby nikomu siem nic nie sta³o) bo by³aby potem ogromna afera, wiecie tam sa dzieci i wogole takze naprawde Proszê was o ostro¿noœÌ .POZDRAWIAM
Przeciez motocyklisci sa zawsze ostrozni prawda chlopaki :?: 8) :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku_CSI RIDERS napisaÂł/a:Uwaga!!  Zawiadamiam wszytskich ze ta impreza bĂŞdzie doœÌ powaÂżna ze wzglĂŞdu na media ... chciaÂłbym przestrzec wszystkich zeby nie szaleli ( zeby nikomu siem nic nie staÂło) bo byÂłaby potem ogromna afera, wiecie tam sa dzieci i wogole takze naprawde ProszĂŞ was o ostroÂżnoœÌ .  POZDRAWIAMPrzeciez motocyklisci sa zawsze ostrozni prawda chlopaki    
Spokojnie........... :wink: przeciez juz tam bylismy na poczatku sezonu i nic sie nikomu nie stalo mimo lekkich pokazow :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. mnie jak i pewnie polowie stad osob nie chce sie czytac wszystkich postow (10 stron)Niech ktos napisze dokladnie gdzie sa wszystkie miejsca spotkan(bo slyszalem juz pare wersji)! Powiedzcie co trzeba ze soba zabarac(czy czekolade, czy co...)! I wszystkie sprawy organizacyjne!mam nadzieje ze policja nie bedzie sie nas czepiala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.