Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

18 czerwca Bestwinka k/Czechowic-Dziedzic


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 317
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A wiec ja juz wrĂłciÂłam i byÂło piknie 8) Parada swietna no ale szkoda ze tak szybciutko wrociÂłam ale i tak byÂło super 8) ale i tak najpiekniejsze byÂło to jak z Krzysiem na jednym dawalismy 8) 8) 8) A nie powiem Manka z Maisha pieknie dawaÂły sobie rade w konkursie,dziewczyny jestescie niepokonane :!: A chÂłopaki dzielnie oddawali krew,jestem z Was dumna Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No imprezka by³a nieziemska :mrgreen:..jak i ca³y orszak nasz zdjecia te¿ s¹ super ............. .ale zamieszcze je jutro bo dziœ ju¿ mam doœÌ i ide nynaÌ .......Oby by³o wiêcej takich wypadów............przypominam ¿e za tydzieù s¹ Myslenice i jest znów okazja sie razem bawic 8) .........no ale do tego tematu juz jest osobny post ...wiêc nie bêde tu miesza³................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ByÂło bardzo miÂło, bardzo siĂŞ cieszĂŞ, Âże tam byÂłam, spotkaÂłam osoby, ktĂłre poznaÂłam w Bumerangu i jeszcze parĂŞ nowych poznaÂłam No i przede wszystkim dziĂŞkujĂŞ Accordowi - bardzo bardzo za wszystko, za dobrÂą wolĂŞ i nie tylko P.S.1 Motomanka nie "rozruchaÂłaÂś" mnie do koĂąca tak jak obiecaÂłaÂś ! P.S. 2 Gadged bez miĂŞsa naprawdĂŞ moÂżna teÂż ÂżyĂŚ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamaszka, Czy to nie przypadkiem ta skromniutka cichutka zagubiona :-) dziewczyna ktĂłra siedziala niedaleko mnie??...z kolczykiem w nosie??.....no chyba ze mi sie juz wszystko pomieszaÂło ... :roll:
tak, jeÂśli oprĂłcz nosa kolczyk byÂł takÂże w brodzie to ja
NO TO SIE ZGADZA :-) :wink: ...skÂąds cie znam ale niepamietam skÂąd ..znan twarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac zlot... :mrgreen: tak wiec weselisko fajne sie zalapalismy na pifko i kielbache i sie conieco nawet do plecakow schowalo MANKA jak sie nazywali CI mili panowie co z nami o kaskach z niemeic rozmawilai :> [pozdrowionka dla tych Panow imprezaw w Coloseum no coz... Muzyka do.... ale za to Bronxiu Twoj taniec byl gitny 8) kobiety GORA oczywiscie wygralysmy kufelki i skarbonki -i kto nam teraz podskoczy!! no panowie ale z Was .... Maisha ktora "nie jest latwa umowila" sie z Laska ktory "nie jest latwy" na jazde na gumie - hehe Maisha Ty to sie znasz na gumach ale najwieksza impreza byla po wielkie podziekowania dla kolegi Sargona za udostepnienie placyku <to juz pewnie wiecej nie powtorzy > na ktorym sie dzialo... ooo dzialo Arczi sie ciesz ze Cie "zmolestowalysmy" z Manka bo bys tych klucz pewnie nie znalazl aa i za masazyk sie cos nalezy Panowie pokazali klase w meczyku pilki noznej, no coz SARGON MANKI sie nie da pokonac hehe a ty SPUN to kurde 10 metrowe ploty potrzebujesz ;dNo i SPUN oczywiscie Ty jestes THE BEST jutro robimy wielkie poszukiwanie kluczy pewnie leza gdzies w zbozu ARCZI a dla Ciebie to normlanie wieeelki plus za to ze z CIEBIE taki dobry kolega, tylko nadal chce wiedziec co wyscie brali w czasie tej jazdy ze jeden plywal :roll: drugi widzial padlinozerne kroliki hehe ogolnie nie ma co ale w BORYNI bedzie wielki napis MOTOCYKLISTOM WSTEP WZBRONIONY aa i wielkei dzieki oczywiscie dla SARGONA i SPUNA ze mnie wieliscie na siodlo... SPUN mam nadzieje na te 250km/h :wink: pozdroaa i jeszcze jedno nastepnym razem panowie wezcei ze soba LATARKI i mam nadzieje NIE zoabczyc tutaj zadnej z masakrycznych fotek -> ARCZI to do Ciebie!! :):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) spun jestes WIELKI wogule bylo niebo kazdy sobie z nas cos dzis na dobre naskrobal szkoda tylko ze pobudzilismy biedna bacie , przeorali zborze jAKiemus dziadkowi i takie tam jeszcze mniej wazne A juytro bedzie zew jastrzebiu ufo ladowalo i krag na polu wypalilo [ Dodano: 2005-06-19, 02:45 ]a dodam dla jednej panic co to znaczy TITLE !!! po polskiemu to je tytul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim,Wlasnie dotarlem do domu po zlocie Po drozdze zdarzylo mi sie potrzaskac 0,7l , ktora mi wypadla z siatki Generalnie bylo OK. Pogoda troche nas wystraszyla dlatego zmylismy sie na chate, zamiast spac w namiotach. Moze nastepnym razem.Rada na przyszlosc lepiej takie imprezki organizowac 2-dniowe wtedy wszyscy zostana na nocke. :mrgreen: Weselicho bylo jak sie patrzy!!!! Tez chialbym miec takie :wink: moze kiedys :wink: Generalnie milo bylo z Wami pojezdzic i czesc z was poznac. "Niestety" bylo tyle motocykli, ze z czescia nie zdazylem zamienic slowa, trudno - nastepnym razem to naprawimy. PS: DANIELOS to kiedys smigamy na kolanach z zajacem? Jak dzis sie zgubilem to prawie pozamykalem oponki w CBRze Calkiem niezle biorac pod uwage, ze to moja pierwsza dluzsza przejazdzka na nowym moto Pozdro i do nastepnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twix, mmm...teraz sie skapÂłam ze ta piekna maszyna to z forum:) ahh...co za piekno no pieknie pieknie mniam...normalnie ahh..tylko zadek bym odkresila i samo ejestraceie gdzies tma pod spodem zapodala.....ale tak t pogratulowac masyzny :bann1: :Off-Topic: on wiec wracajoc do tematu:SUPER!!!!!!!!!...nie no impreza 1 klasa ludzi poznanych wzesniej nieco sie bardziej poznalo a nowych poznalo:) TROCHE W SKRĂCIE!!!: juz z imprezy-dziewczyny z forum pokazaÂła ze maja "jaja" i wizely udziaÂł w konkursie: maisha i manka jazda na jednym kole ojj..to byÂła jazda...jazda na jednym kole wcale nie jest taka Âłatwa ale to chyba najbardzije odczuli przebedzeni przez nas kibice - nastepnie konkurs toczenia gumy:no tu znowy skÂład maishy i manki ale tym razem juz indywidualnie:) no i maisha zajeÂła I miejscegratulacje nasz przypÂływ energi byÂł niesamowity (thx owsiki laski i inni panowie z podbeskidzia)-pozniej ogladalismy widowiskowe palenie gumy (trzeba przyznac chlopak na MZ byÂł goÂśc) no i i najpiekniejsze palenie wieczoru LASKA!!...(czyt damian) ognisko normlanie ufff.. -i ostatnio ale najsympatyczniejszo konkurecja byÂło przeciaganie liny uff..dziaÂło sie maisha i manka isuzi kontra faceci...tak tak kobieyt kontra faceci ale wynik byÂł oszaÂłamiajÂącyzajeÂłysmy I miejsce :hooah!: :hooah!: :hooah!:- dyskoteka blech muzyka paksudnaa ale to nie przeszkodzilo nikomu w dobrej zabawie - w tamtym tez to miejscu aczelismy tracic naszo forumowiszke maishe ojj czy to jakies :serce: :serce: :serce: maisha[b/] podrywa podbeskidzkiego przystojniaka laske ciii..moze nastempne weselisko bedzie:)po tym wszystkim pojechalismy na ognisko do kolegi sargona i :-zjedlsimy swoje prowainty,wypilismy zapasy pogralismy w noge arczizostal zmoestowany i z maltretowany ale i wymasowany -sargon miaÂł okazje przekonac sie o zdolnosciachmanki ale to tylko trzymanie-arczi zostal przyduszony co takze go unieszkodliwilo:) 8) -najciekawsze sie zaczeÂło gdy to wszyscy pozegnalismy sie z gospodarzem i jego goscmi i okazalo sie ze spunzgubiÂł klucze wiec patyki z ogniem telefony latareczki z telefonow i szukamy.......................................jeszcze szukamy..............................................chwila ciogle szukamy...........................................................................jeszcze szukamy cierpliwosci................szukamy..........ok to dlugo trwalo wiec moze opowiem cos o weselu na ktore zawitalismy do szefa gixera ojj.. to byÂło sliczne az seduszo zaczela szybciej bic;) pan mÂłody widac byÂł zadowolony i szczesliwy tyle maszyn mmmm...............no i tak samo pani mÂłoda na czas mszy pojechalismy do knajpki gdzie to dla nas byÂły juz przyszykowane pifka i kieÂłbaski a na mile zakonczenie tej wizytu ciasteczkaPs.pan mlody sie postaral :verycool: ok wiec pojechalismy spowrotem do pana mlodego odczekalismy 40 minut beÂłkociku ksiedza ojj(malo popil bo tka jakos markotnie to szlo) i znowu cieszylismy oczypary mlodej ale juz maÂłzenstwa:)....ok wrocmy do ogniska:)...........................................szukamy..................alearczi i spunpostanowili jechac do domu po zapasowe..............................po powrocie naszych panow pol godzinny serwis po domem(bezpieczniki) bo panowie chcieli na druciki odpalic i na klucz sargona jeszcze i bzziiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuum.......pojechali gospodasz chodz zmecozny calym dniem twardo podawal nam klucze i pomimo z oraneo podworka i zdeptanych grzodek truskawek cykal fotki ze hoho....moze to jakis ftograf)ok to by bylo na tyle:)ps.zapomnialabym o tym ze nasi panowie arczi i spun chyba byli w ciekzim stanie czegos sie najarali w poduzy abo cus ...podczas podrozu wydawalo im sie ze pÂłyna na morzu widza Âłasiczke przebiegaoco przez droge padline i zajoca wcinajocego to padline :krzeselko: :hmmm...: :patyk: ojj nie rozbcie tego wiecejDO NASTEMPNEJ IMPREZY:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.